
Asielzoekende EO-kijkers opgelet: bekeren tot het gristendom is niet zonder gevaren. Althans, niet als u even daarvoor nog overtuigd hakbar was. Want behalve tegen de democratie, vrouwen zonder hoofddoek,
Ebru Umar, westerlingen in het algemeen en vreedzaam samenleven zijn de meer radicale moslimbroeders ook tegen de Here Jezus. Overstappen van islam naar christendom betekent automatisch met de
dood bedreigd worden. In Nederland zijn er nog geen slachtoffers gevallen (want hier drinken we gebroederlijk thee met elkander), in verre, vreemde landen worden de kersverse Heiland-lovers met een kromzwaard direct naar het koninkrijk des Heeren gezonden. Geen 42 maagden voor u, vuile overlopert. Islam betekent overigens vrede en Allah is barmhartig. Dat u dat niet vergeet.
Reaguursels
Inloggenbottehond 03-05-06 @ 10:42
En nu je analyse waarom den modernen mensch ziende blind is en zichzelf verscheurt over dit onderwerp.
==
Juist niet omdat men ziende blind is, maar omdat men zo eenvoudig met blindheid geslagen kan zijn. Wat is eenvoudiger dan blindelings aan te nemen wat een Imam uitkraamt en "Allah hoe akhbar" mee te joelen met iedere idioot om je heen, de straat op te rennen en vervolgens alles en iedereen die je tegen komt in elkaar te rammen of in de fik te steken (of beide)? Leuk toch?!
De multiculturele samenleving is dus mislukt Wij kunnen beter met de Polen samengaan O nee ipod thuislaten
Ik wordt echt moe van die discussie,s Gaat lekker vrouwen slan stenigen enz in Talibanland
TelAvivi 02-05-06 @ 20:47
De moeder aller posts over dit onderwerp! Hulde! En nu je analyse waarom den modernen mensch ziende blind is en zichzelf verscheurt over dit onderwerp. En ik mag hopen dat je regelmatig bezoeker en reaguurder wordt/blijft?
* Tel Avivi... kom er maar in...*
Zoals het woord "Islam" 2 betekenissen heeft, hebben ook alle Sura in de Koran en de Haddiths meer dan 1 betekenis. Bijzonder handig om de 70% analfabete Moslims precies te voeren wat op dat moment goed uitkomt. Vandaar die enorme gewelddadige demonstraties en moordpartijen zodra een Imam weer van een onschuldige fabel een leuk opruiend verhaal heeft gemaakt.
Terugkomend op het woord Islam:
In het Arabisch betekent 'islam "onderwerping" ("submission"), van 'aslama = "zich overgeven" ("to surrender"). Theo van Gogh en Aayan Hirsi Ali hadden het 100% correct met de titel van die bewonderenswaardige film "Submission".
Echter, en dit voor de kankeraars die de (ver te zoeken) gematigdheid in Islam willen aantonen: jawel, het Aramees woord 'aslem betekent zowel "onderwerpen" als (ja, ja....) "vrede sluiten". Maar dat is ver gezocht, want de Koran is NIET in het Aramees geschreven.
Last, but not least: de stam van de woorden "Sala'am" en "Islam" worden in het Arabisch anders geschreven, en hebben dan ook niets met elkaar te maken.
But the dummy is happy with what he's told - how else can he know.
een groot raadsel(verzinsel) dat moslimgebeuren.
en het wordt nog dommer als de moslims het zelf niet eens weten,want de een zegt dit de ander dat en hier en daar wordt er ook nog wat bijverzonnen want je mag zelf weten hoe je de korian "leest"
Dank aan je vrouw, en heb eens wat meer respect voor haar!!!
@ gevallen verstand 20.34
Mijn vrouw heeft een hekel aan mannen die zo nodig "R.E.S.T.E.C.P." voor haar willen hebben.....
Ik heb twee VROUWELIJKE collega's (twee!) die 020 zijn ontvlucht naar 0118 resp. 0115, vanwege de straatjihaddisten, waarmee jij het kennelijk prima kunt vinden. Misschien kun je snappen dat zij zich niet meer veilig voelden in hun "vrijstaat" 020 omdat ze vaak voor hoer uitgescholden werden en er regelmatig door bruinogige sissende ratten in tieten en billen werd geknepen?
Ik bedenk net dat een verschil in opvatting (gv en bh) wellicht ook nog beinvloed wordt door een verschil in temperament. Dan krijg je het volgende plaatje:
* gevallen verstand = zalvende nuance, relativeerderT, zacht, denkerT
* bottehond = confronterend, (ik durf het bijna niet te zeggen:) recht door zee, hard indien nodig, instinctief
* conclusie: gv is verstand (nomen est omen haha) en botte is onderbuik.
helaas zijn discussies in onze westerse samenleving over moslims noodzakelijk, maar dan zonder moslims.
wat moeten we ermee ?!
discussies met moslims zijn volkomen zinloos.
tijdens de genitale verminking zijn ze tevens voorzien van een soort teflonlaag.
je kunt argumenteren wat je wilt, het glijdt er gewoon vanaf.
er is geen enkele twijfel, zij hebben het gelijk aan hun zijde.
allah hakbar.
het zijn driejarige kleuters in de nee-fase.
elk woord aan deze sekte is verspilde moeite en ik ben er weer ingetrapt, in de kamelenpoep.
kopje thee?
nee dank u!
Ik denk dat deze slachtingen plaatsvinden omdat wij te weinig aan de integratie hebben gedaan...
@ poktor 01-05-06 @ 20:54
Ben totaal met je eens.. mohammed is ook zo'n ziek kereltje, naja die vroeger leefde, en de mohammeds die zichzelf *kaboem* hebben gedaan.
Morrizz 01-05-06 @ 21:08
klopt, hij leefde ver voor mijn tijd.
@malik 01-05-06 @ 21:02
Ach weet ik ook wel. Maar effe zeiken moet kunnen..
@malik
het waren gewoon hardnekkige ongelovigen en ze moesten verwijderd worden uit deze wereld voordat ze nog meer schade aanrichtten.
Goebbels had je niet kunnen verbeteren.
poktor 01-05-06 @ 20:54
haha gefrustreerd mannetje, in je diepste dromen. sukkel.
Duh.. islam = gewelddadig kudtgeloof, punt. Wie anders beweert, lult uit zijn nek. Overal op aarde waar de islam zich manifesteert, heb je gelazer. Tijd om die kudtsekte wereldwijd te verbieden!
Morrizz 01-05-06 @ 20:27
het waren gewoon hardnekkige ongelovigen en ze moesten verwijderd worden uit deze wereld voordat ze nog meer schade aanrichtten.
Botte, het is geen zelfhaat. Dat er mensen zijn die in een te rap tempo teveel nieuwelingen als buur hebben gekregen is een feit. ook dat daar een tijdlang 'politiek correct' mee is omgegaan. Nederlanders hebben niet zelf problemen veroorzaakt, maar de import van gastarbeiders, en de huisvesting is wel 'ons' pakkie an. Vervolgens werd daar waar het niet lukte de klager beschuldigd van racisme. Dat duurde een tijd voort en toen leek het alsof het het grootste probleem was waar we ooit mee te maken hadden en zowel onoplosbaar was. Ik woon in 020 en heb de laatste tijd erg prettige ervaringen met mensen die hier als exclusieve probleemgroepen worden omschreven. Ik heb er ook wel eens bief mee, maar dat zeg ik dan direct. Hoef ik niet me jou over te praten. Dank aan je vrouw, en heb eens wat meer respect voor haar!!!
@Ma-a-lik
De grote sprookjesverteller pleegde propaganda toen hij die onzin over Joden rondstride.
Zij doorzagen de onzin die hij uitkraamde en daarom moesten ze er aan geloven.
Joodse vrouwen en kinderen uit medina werden als slaven verkocht de mannen werden meteen afgemaakt.
Zo werkt propaganda.
Die sporookjesverteller als een soort Goebbels avant la lettre.
@mujahid
Mohammed Grimm, de grootste sprookjesverteller.
@gevallenverstand 01-05-06 @ 19:36,
volgens de koran kregen alle profeten dezelfde boodschap mee, namelijk die in de koran staat maar werd de boodschap steeds gecorumpeerd. Mohammed zou de laatste profeet zijn en die boodschap zou vanaf dan bewaakt worden door allah. Overigens zijn Jezus en Mozes mindere profeten in vergelijking met Mohammed, maar dat boeit me eigenlijk niet zoveel.
Bin staat overigens bij het merendeel van de Moslims niet bekend als Moslim.
gevallenverstand 01-05-06 @ 18:37
Haha... dan heb je niks zei je. Oorworm! Maar goed... botte zal braaf zijn. Man, man... je bent goed ingevoerd in de moslimdenkwereld. hoewel ik vermoed dat er heel wat wishful thinking aan te pas komt. Mij overtuig je in ieder geval niet. Je ondertoon blijft ook iets in de geest van "0031-ers veroorzaken zelf de problemen". Ik mag aannemen dat het geen betoog hoeft dat ik het daar niet mee eens ben. Sterker: dat soort zelfhaat-opmerkingen is zelfs mede debet aan de problemen. Kennelijk ben ik niet helder geweest, maar die hele islam intersseert me geen lor. Mij houden de problemen veroorzaakt door de komst van de islamieten bezig. Ach... we zullen het niet eens worden op dit punt. gaan we lekker over andere onderwerpen op elkaar spugen. Vind ik ook leuk.
BTW: mijn vrouw, je weet wel, die blonde snol met grote tieten (lucky Botte!) vind dat je quatsch uitslaat over dat er nog niets aan integratie is gedaan, dat het generaties gaat kosten cq je suggestie dat het ooit allemaal goed komt. Ze zegt : "welterusten". Haha. Hoor je het ook eens van een ander.
Persoonlijk hou ik me niet zo bezig met religies die me geen vrije dagen opleveren.
Als de Koran Mozes en Jezus erkent in de thread van 'incarnaties' dan is de Koran of Islam niet bindend voor iedere wereldburger. Daar houd ik het bij want jouw opinie staat vast. Ik groet je!
@gevallenverstand 01-05-06 @ 19:12,
nee dat staat niet in de koran, laat me maar zien anders....
En die rotsfeer gaat echt niet weg zolang er nog mensen zijn die denken dat Mohammed een profeet was in plaats van het laagste van het laagste vuil op aarde.
@malik 01-05-06 @ 19:07,
Ik zou zeggen op naar Artis en proost maar, kerel. Ik houd het bij een biertje...
(overigens kan ik me met mijn medische achtergrond toch echt niet bedenken welke geneeskrachtige werking er in kamelenzeik zou kunnen zitten)
Mujahid 01-05-06 @ 18:26
'binnen het mohammedanisme is het liegen tegen ongelovigen toegstaan'
Stel je voor dat Bin aan je vraagt: 'PSS, staan daar om de hoek FBI agenten?' en je zegt 'Nee Bin, all clear' dan is dat natuurlijk hardstikke taqqiya!
Mujahid 01-05-06 @ 18:57
Je kunt wel bezig blijven maar er staat ook dat wie de Islam niet in de Koran vind dat die maar verder zoekt dan zal hij daar de Islam vinden. En iemand die de Islam niet in de Islam vind kan moeilijke een negatieve beoordeling krijgen. (Als daar al sprake van zou zijn.) Waarom solliciteer je niet bij AHA. Kun je haar materiaal aanleveren waarom het allemaal niet deugt, blijft die rotsfeer nog langer doorgaan....
Mujahid 01-05-06 @ 18:57
de urine van een kameel werkt genezend en is een soort medicijn.
@malik 01-05-06 @ 18:48,
Wat hebben de daden van enkele leden van de banu Ukl of Uraine te maken met het uitmoorden van de gehele banu Quraitha? (overigens leuke hadith, die en weer eens de wreedheid en achterlijkheid van Mo laat zien, kamelenpis drinken :D )
@gevallenverstand 01-05-06 @ 18:44,
Die vraag was aan Malik gericht, de rest van de post was ook een antwoord op jouw vorige post. De koran is overigens vrij duidelijk, dat onderwerping aan allah ook inhoud dat je oorlog voert voor allah. De koran dient in zijn geheel aanvaard te worden en niet slechts enkele stukken, die je goed uitkomen. (Do you believe in part of the scripture and disbelieve in part? What should be the retribution for those among you who do this, except humiliation in this life, and a far worse retribution on the Day of Resurrection. Allah is never unaware of anything you do. koran 2:85)
nee, ik ben geen mohammedaan
Narrated Abu Qilaba: "Anas said, "Some people of 'Ukl or 'Uraina tribe came to Medina and its climate did not suit them. So the Prophet ordered them to go to the herd of (Milch) camels and to drink their milk and urine (as a medicine). So they went as directed and after they became healthy, they killed the shepherd of the Prophet and drove away all the camels. The news reached the Prophet early in the morning and he sent (men) in their pursuit and they were captured and brought at noon. He then ordered to cut their hands and feet (and it was done), and their eyes were branded with heated pieces of iron, They were put in 'Al-Harra' and when they asked for water, no water was given to them." Abu Qilaba said, "Those people committed theft and murder, became infidels after embracing Islam and fought against Allah and His Apostle. (Sahih Bukhari, Ablutions (Wudu'), Volume 1, Book 4, Number 234)"
zo waren ze nu éénmaal die joden, eigen schuld dikke bult.
Mujahid 01-05-06 @ 18:26
Ga je nog in op wat ik zeg? De essentie voor de Moslim is het ontwaken van de geest, en de overgave aan Allah, de rest is allemaal theologisch debateerbaar, maar raakt de essentie niet. Dat geld ook voor andere geschriften. Verder meld ik bottehond om 16:27 dat ik geen Mohammedaan ben. (So why ask?)
bottehond 01-05-06 @ 18:11
Nou botte, ik heb er lang op moeten wachten, maar dan heb ik ook niks. Te snelle implementatie van nieuwe Nederlanders/gastarbeiders. Klopt, begon in de Roodborststraat in Oss, was geen draagvlak voor tot CPNster Ada Wildekamp steun zocht voor actie tegen fraude door asielzoekers. Bolkestein gooide toen de knuppel in het hoenderhok. Allemaal waar. Maar zegt dat iets over Islam? Het zegt iets over de manier waarop wij met die mensen zijn omgegaan. Ik vind dat er te gemakkelijk word geroepen dat integratie 25 jaar/is mislukt. Je weet zelf heel goed dat er nooit echt een poging is gedaan. Dat kost een paar generaties om op te lossen. Terugsturen zal niet lukken (op wat rotte appels na) en hoogopgeleid en goed geintegreerd vertrekt graag omdat men er nu eenmaal niet van houd om voor bestiale sexmaniakken, met een perverse leider te worden aangesproken. In jouw wereld blijft dus een boze laagopgeleide generatie. Bin staat overigens bij het merendeel van de Moslims niet bekend als Moslim.
@malik 01-05-06 @ 18:15, (en gevallenverstand)
ben jij een mohammedaan? Zelfs als enkele van de banu Quraiza niet te vertrouwen waren, was het dan gerechtvaardigd om alle mannen en jongens die schaamhaar hadden te onthoofden (800!), de vrouwen tot slaaf te nemen en te verkrachten (bv de jonge mooie Rayhana door Mohammed).
@bottehond 01-05-06 @ 18:11,
binnen het mohammedanisme is het liegen tegen ongelovigen toegstaan, er bestaat zelfs een aparte term voor: taqqiya en is een grote deugd, gelijk aan jihad....
*leest geschokt de reactie van Bottehond en concludeert: nee het Nederlands Mediation Instituut kan dit stuk vuilnis geen papiertje hebben gegeven*
Mujahid 01-05-06 @ 16:39
lekker voor die joden, ze waren niet te vertrouwen (nu nog steeds niet), de verdraaiers van de waarheid, het was hun verdiende loon.
gevallenverstand 01-05-06 @ 16:55
Nou vooruit dan maar weer. Eerlijk gezegd erger ik me af en toe aan je vasthoudende verdediging van de zg. "gematigden". Let me rephrase that: ik kan je daarin gewoonweg niet volgen. Ook heb ik de indruk dat je probeert het voor die mensen op te nemen onder verwijzing naar allerlei historische ontwikkelingen. Maar goed, ik ben geen schriftgeleerde in de islam en heb geenszins die ambitie. Wat mij betreft zijn we het er wel over eens dat er verschillen zijn tussen moslims. Ik scheer ze niet over 1 kam, maar hun geloof wel. Alle discussies over de uitleg van die geschriften zijn mijns inziens ook niet relevant. waar het om gaat is dat de islam "gehyjacked" is, onder verwijzing naar die geschriften. Misschien een historische correctie of een aberratie, daar wil en moet ik vanaf zijn. Het interesseert me ook geen fluit. Ik zie wat de islam doet met de wereld en dat bevalt me niet en daarom bestrijdt ik dat geloof. Dus toch weer die geschriften. Wat ik daarvan lees en weet is dat die vol haat en misplaatste superioriteitswaan zitten. (Zie post van Mujahid, bijvoorbeeld). Ik neem wel aan dat er plenty moslims zijn die zich niet veel aan die islam gelegen laten liggen. Zo gaat dat met mensvijandige ideologieen. Laten we for arguments sake die mensen eens de gematigde moslims noemen. Dan nog staan die mensen onder grote groepsdruk en ik ben er van overtuigd geraakt (o.a. door heel veel te lezen over de reacties van moslims op de slachting van de Niet Zo Goddelijke Dikzak) dat als puntje bij paaltje komt die mensen toch voor hun geloof kiezen. Dat is dan het versc hijnsel van schijnaanpassing. En bovendien heel gevaarlijk. Ook spreken ze veel te vaak (gelegitimeerd door diezelfde geschriften) met dubbele tong. (Het schrijnendste voorbeeld: die "deense" imams die die hele rel eigenhandig op hebben lopen kloppen in islamitische landen). Daar houdt Botte helemaal niet van. Een man een man, een woord een woord. Kortom: ik vertrouw ze voor geen meter en de voorbije jaren hebben daarvoor genoeg argumenten geleverd. Helaas.
Dat de zaak zo uit elkaar gedreven is heeft mijns inziens met een aantal factoren te maken. De eerste en veruit belangrijkste is dat er veel te veel van die mensen in 0031 zijn toegelaten. In de jaren '70 (weet niet of je zo oud bent dat je je dat herinnert) was er volstrekt geen sprake van problemen. Geen enkele samenleving, hoe ontwikkeld en openminded ook, kan een dergelijke grote groep verwerken, zeker niet als er zulke enorme cultuurverschillen zijn. Een tweede oorzaak is dat m.n. de jonge moslimjongens zich veel te vaak zeer ernstig misdragen op straat. Je zult het met me eens zijn dat alle pogingen tot verzoening zullen mislukken als dat gedrag (ook in cafes, discos en op scholen) niet met wortel en tak uitgeroeid wordt. Zolang dat niet gebeurt zal er niets veranderen. Tenslotte nog dit: ik ben het met je eens dat bruggen bouwen een mooie optie zou zijn. Maar... dat proberen we al 25 jaar met NUL resultaat. Daarom ben ik klaar met die mensen en eerlijk gezegd zou ik het liefste hebben dat ze allemaal op zouden krassen, onder het motto: enough is enough. Hardvochtig? Ja. So? haalbaar? Vooralsnog niet. Maar laten we dan stoppen met zalven, onszelf de schuld geven, goedpraten en nuanceren, het beestje bij de naam noemen en optreden. Overigens wil ik best van je aannemen dat er stromingen zijn die mij als "pret- mysticus" aan zouden kunnen spreken. Voor die lui alle egards, maar ik ben benieuwd waar hun hoofd blijft als types als bin laden ze op de korrel zouden nemen. Afwijkend gedrag wordt nl. niet echt gewaardeerd in die kringen.
www.gregoriusnekschot.nl/cartoons.html...
lieden die met de dood bedreigen zijn vervelend. je er slecths over opwinden heeft niet het beoogde effect. niet voor jezelf, en niet voor de bedreiger. het is dus tijdverspilling, dom. een strategie van andere orde is een kogel door het hoofd van de bedreiger schieten, of erop stompen. kwestie van het verwachtingspatroon van de bedreiger veranderen.
Ik hoop niet dat ik een ban krijg omdat ik elke keer dezelfde links plaats... maar iedereen die dit verontrustende berichten vindt zou dit moeten lezen...
*Waarschuwing aan moslims:
www.faithfreedom.org/Quran.htm
*Alles wat je altijd al wilde weten over de Islam:
www.multikulkrant.net/pivot/entry.php?...
*Oh, het valt dus wel mee met de Sharia:
www.multikulkrant.net/pivot/entry.php?...
Als je maar lang genoeg uitgebuit bent door Westerse christenen (lees: Amerikaanse olie rednecks), krijg je vanzelf een hekel aan ze...
De mens is een kuddedier en een (volgend) kuddedier heeft een hoger belang dan het eigen belang nodig. Zie daar de behoefte aan een godsdienst. Religies zijn de producten van gewiekste leiders die dit biologisch principe te gelde hebben gemaakt. In naam van een niet tastbare hogere macht (waaraan je zelf ook zegt onderworpen te zijn) regeren is makkelijker dan je eigen superioriteit verkondigen (al was Hitler in dat laatste ook erg succesvol, en doen de linkserikken ook een aardige duit in het zakje).
Mujahid.
Ik voel me niet bedreigd door de Islam, noch door de afvalligen (handelend uit de naam van de Islam) waarvan ik hoop dat hun koppen vrolijk en snel worden afgehakt. We hebben alles (misschien wel teveel) gedaan om die laatsten wind uit de zeilen te nemen.. Het gaat NIET mijn leven bepalen, laat staan mijn humeur.
Mujahid.
Ik zou me heel goed voor kunnen stellen dat Allah tegen Bush zegt; 'Help Bin even uit de evolutie.' Oorlog is niet altijd vermijdbaar, soms is het zelfs noodzakelijk tegen een groter kwaad. Ik kan de authenticiteit van het bovenstaande niet onderscheiden. Oorlog en strijd komen voor, ook in de Ramayana bijvoorbeeld.
@gevallenverstand 01-05-06 @ 16:35,
Volgens de koran zelf wordt deze van corruptie beschermd door allah zelf, de koran is en blijft dus perfect, dat is een mohammedaans dogma.
Over die vertaalfouten, ik heb nog minstend 4 andere vertalingen die allemaal op hetzelfde neerkomen, daar kan het niet aan liggen.
Neem je nog wel even de tijd om dat hoofdstuk uit de sirat door te nemen?
@gevallenverstand 01-05-06 @ 16:27,
je doet je naam eer aan. Neem alsjeblieft de tijd om het volgende stuk uit de Sirat Rasul´allah (ofwel de oudst bekende biografie van Mohammed) door te nemen. Waarin hij 800! van zijn voormalige joodse bondgenoten laat onthoofden nadat ze hun nut hadden verloren (Mohammed verbrak overigens plots het verbond toen zij hem hadden geholpen zijn vijanden te verslaan).
18- Banu Qurayza
At noon of the same day Gabriel came to the apostle, wearing a silken turban and riding on a mule saddled with brocade. He said, 'Hast thou put away thy arms, apostle of Allah?' He replied, 'Yes', and Gabriel said, 'But the angels have not yet put away theirs. I have come here to call the people to follow the command of Allah and march against the Banu Qurayza. I go myself to make them tremble.' Therefore the apostle of Allah ordered it to be proclaimed that none should hold afternoon prayers until they reached the Jewish stronghold.
The apostle sent Ali ahead with his standard and the people hastened to join it. When Ali reached the fort he heard language offensive to Islam and returned to meet the apostle, whom he warned not to approach the Qurayza. 'Why?' asked the apostle. 'Didst thou hear them insult me? Had they seen me there, they would not have spoken thus.' When he arrived in the territory of Qurayza he alighted near the Well of Ana and the people assembled around him. Many arrived after the last evening prayers without having held their afternoon prayers, so they held their afternoon prayers after the last evening prayers; but Allah did not punish them for that nor did the apostle of Allah reproach them.
The apostle of Allah besieged the Qurayza for twenty‑five days until they were distressed, and Allah struck fear into their hearts.
When they had become convinced that the apostle would not depart until he had humbled them, Kab, their chief, spoke to them thus. I have three suggestions to make, of which you may select whichever you prefer. We can obey this man and believe in him; for it is plain that he is an inspired prophet. In this case, your lives, property and children will be secure.' They replied, 'We shall never abandon the commandments of the Torah, nor substitute any others for them.' He went on, 'If you reject this, we can kill our children and women, and go out to Muhammad and his companions with drawn swords; then God will decide between us and Muhammad. If we perish, we shall perish without leaving orphans who might suffer evil, but if we are victorious, I swear we shall take their wives and their children!' They rejoined, 'Should we kill these poor creatures? What would life be to us without them?' He said, 'If you reject this, too, then consider. This is the Sabbath night, and it is possible that Muhammad thinks he is secure. Let us therefore make a sortie, and we may surprise him and his men.' But they answered, 'Shall we desecrate the Sabbath, and do on the Sabbath what none has done before save those who were afterwards transformed into apes?' Kab said at last, 'Not a man of you has, from the time his mother gave him birth, been able to hold firm to a decision for even one single night’
Then the Qurayza asked the apostle to send them Abu Lubaba ‑ one of the Aus, to which tribe they had been allied ‑that they might consult with him. When he arrived the men rose, and the women and children crowded around him in tears, so that he was deeply touched. They said, 'Think you that we ought to leave the fort as Muhammad commands?' and although he said 'Yes', he drew his hand across his throat, to show that they would be slaughtered.
Abu Lubaba said afterwards, 'By Allah! I had scarcely left them before I realized that I had betrayed Allah and His apostle! When Abu Lubaba departed he did not go to the apostle of Allah, but tied himself to one of the pillars of the mosque, saying, 'I shall not stir from this place until Allah pardons me for what I have done', and he swore by Allah that he would never tread the soil of the Banu Qurayza nor be seen again in the country where he had acted treacherously towards Allah and His apostle. When the apostle of Allah heard of this, he said, 'Had he come to me, I would have interceded for him; but as he has acted in this way, 1 will not deliver him until Allah pardons him. Abu Lubaba remained tied six days; whenever the hour for prayers arrived, his wife came and untied him that he might make his devotions. Afterwards she again bound him to the post.
In the morning the Qurayza came down from their fort to surrender to the apostle of Allah, and the Aus begged that ‑ as the apostle had dealt leniently with allies of the Khazraj ‑ he would do the same for the allies of the Aus. The apostle said, 'Would you like one of your own people to decide their fate’ and they welcomed it. He continued, 'Then let Sad b. Muadh decide.' Sad had been struck by an arrow in the defence of the Ditch, so his people mounted him on a donkey ‑ with a leather pillow under him, for he was a stout and handsome man ‑ and brought him to the apostle. They told him, 'Deal kindly with thy allies, because the apostle of Allah has appointed thee for this purpose.' But they entreated him too much and he said, 'Sad will take good care not to incur the censure of Allah by fearing the censure of men.' Then some of his people went away and lamented for the men of the Banu Qurayza, before Sad even reached them, because Sad had spoken thus.
When Sad appeared the apostle said to the Muslims, 'Arise in honour of your chief!” Then Sad asked, 'Do you covenant with Allah to abide by my decision?' and they said, 'We do!’ The apostle of Allah also replied, 'Yes.' And Sad pronounced the following sentence, 'I decree that the men be killed, the property be divided, and the women with their children be made captives.' The apostle of Allah said, 'Thou hast decided according to the will of Allah, above the seven firmaments.'
The apostle of Allah imprisoned the Qurayza in Medina while trenches were dug in the market‑place. Then he sent for the men and had their heads struck off so that they fell in the trenches. They were brought out in groups, and among them was Kab, the chief of the tribe. In number, they amounted to six or seven hundred, although some state it to have been eight or nine hundred. All were executed. One man turned to his people and said, 'It matters not! By God's will, the children of Israel were destined for this massacre!’ Then he seated himself and his head was struck off.
Aisha, the wife of the apostle, said, 'Only one of their women was killed. By Allah! She was with me, talking and laughing, while the apostle slaughtered her countrymen in the marketplace; and when her name was called, I asked, "What is this for?" and she replied, "I am going to be slain!" I asked why and she answered, "For something I have done!" Then she was taken away, and her head was struck off. But I shall never cease to marvel at her good humour and laughter, although she knew that she was to die." She was the woman who threw a millstone down from the Qurayza fort and killed a Believer.
Now the apostle distributed the property of the Banu Qurayza, as well as their women and children, to the Muslims, reserving one‑fifth for himself. Every horseman received three shares, one for himself and two for his steed, and every foot soldier one share. There were thirty‑six horses present on the day of the Qurayza. The apostle dispatched an emissary to Najd with the prisoners, to barter them as slaves in exchange for horses and camels.
The apostle of Allah selected one of the Jewish women, Rayhana, for himself, and she remained with him as his slave until she died. He had suggested marriage to her, that she should wear the veil (to separate her from all other persons, as his wives did), but she replied, 'Rather allow me to remain thy slave; it will be more easy for me, and for thee.' At the time of her capture she was an enemy of Islam, and desired to remain a Jewess; so the apostle was sad and stayed aloof from her. Then one day, while he was sitting with his companions, he heard the sound of sandals behind him, and said, 'This is one who comes to inform me that Rayhana has made profession of Islam.' It was indeed so, which pleased him greatly.
After the Qurayza had been slain, and their possessions dispersed, the wound of Sad opened again and he died a martyr. In the middle of the night Gabriel, wearing a turban of gold brocade, came to the apostle, and asked, 'Who is this dead man for whom the gates of heaven stand ajar and for whom the throne quivers with joy?' At this, the apostle rose in haste and went to Sad, but he found him dead.
Sad was a corpulent man, but when the people carried him to be buried they found him light. And some said, 'Though he is stout, we never bore a lighter corpse than his.' When this came to the hearing of the apostle of Allah, he explained, 'Sad had other bearers besides you, and I swear by Him who holds my life in His hands that the angels bore the soul of Sad, and the heavenly throne shook for him.'
The apostle's victory of the Ditch was a vindication of Uhud. At Medina he was now supreme, opposed only by a minority of Hypocrites. Two of the three Jewish tribes had been exiled and the third virtually exterminated in a manner which effectively discouraged any active challenge to his position. Every dispute was now referred to him and his word was law.
www.faithfreedom.org/Articles/sira/18....
Mujahid 01-05-06 @ 16:21
Zoals Rita de immigratiewet naar de geest moet uitvoeren geld dat ook helemaal voor gelovigen om naar de geest van een boek te handelen. Verder zijn er vertaalfouten mogelijk en ik had het al eerder over edits. (Dan krijg je weer de discussie over geweld in NT en dan, wij zijn niet achterlijk meer zij wel?) Ik shortcut het maar even. Heb je die uitzending over minderjarigen met alcoholvergiftigingen gezien?
Botte, ik heb om je gequispel kunnen lachen, maar mijn reactie heb je kennelijk niet gelezen. De extremisten van Islamitische komaf daarvoor zijn wij niet verantwoordelijk. Gematigden drijven in hun richting is WEL onze keuze. Ik ben blij met het WRR rapport dat dat bevestigd. Ik ga hier niet wederom alle stigmatiserende Islamhoaxen defileren, en beetje reaguurder weet het inmiddels. Ik ben opgefokt nog boos, sterker nog, I am starting to like you. Verder ben ik Islamiet noch Soefist, maar ik zie geen kwaad in Mohammed, Jezus noch Boeddha. (Hun nazaten hebben idd grote problemen.)
Mujahid 01-05-06 @ 16:21
LOL in duplo!
@gevallenverstand 01-05-06 @ 15:50,
een gematigde mohammedaan is een mohammedaan die de koran niet heeft gelezen. Of wat zou de gematigde interpretatie zijn van:
"Ik ben met u; versterkt de gelovigen. Ik boezem ontzag in de harten der ongelovigen. Slaat daarom hun hoofd af en slaat alle toppen van hun vingers af." (koran 8:12)
Dat alleen het bovenste kootje van de vingers eraf gehakt hoeft te worden en het hoofd er nog met wat draadjes vlees aan de romp mag blijven bungelen?
gevallenverstand 01-05-06 @ 15:50
Doe niet zo opgefokt man. Ben ik een keer aardig, gooi je zelf olie op het vuur. Jouw post komt er dus op neer dat oom Botte en zijn zielsverwanten de schuld zijn van de problemen die de islam over de wereld verspreidt als een agressief kankergezwel. Dank je wel dan.
"Een Soefist, een gematigde Moslim, een bruggenbouwer reageert dan: 'Bekijk het maar Botte, hier haak ik af. "
gevallenverstand 01-05-06 @ 15:50
Jij bent dus Soeffist? Nou snap ik waarom jij zo gebeten reageert op kritiek op de islam. De profeet met een HOOFDLETTER? Jij bent dus zelf een soefist en dus nauw verweven met de islam. Wat een ontmaskering. Ben benieuwd of je dat bij volgende bijdrages ook durft te zeggen. Ik daag je bij deze uit, gevallenverstand.
Is toch al lang bekend dat de islam een achterlijk geloof is dat beleden wordt door achterlijke lui? What else is new.
@gevallenverstand @15:50 precies. dom standpunt.
Naar mijn overtuiging is het geloof alleen een instrument om andere mensen te kunnen onderdrukken.
Ieder geloof is gecreëerd door mensen: de bijbel, koran e.d. zijn geschreven door mensen, kerken en moskeën zijn gebouwd door mensen, niet door 'god'.
Alles draait om het hebben van macht van de geloofsbazen over hun volk. 2 millennia lang heeft het christendom hun volk klein gehouden, iedere technologische ontwikkeling werd de kop ingedrukt, alles om de macht te kunnen behouden en rijk te kunnen worden. Kijk maar naar de huidige rijkdommen van het vaticaan. Gelukkig heeft in de laatste eeuw een omwenteling plaatsgevonden, waar dmv o.a. de technologische ontwikkeling, het westen verlost is van de wurggreep van de hoge heren van het geloof.
(enkele decennia geleden had je nog een briefje van de pastoor nodig om te mogen werken in de mijnen, en besliste de pastoor hoeveel kinderen een gezin moest hebben. Ging je daar tegen in verzet, werd je verbannen door de kerk, dit is in mijn familie iig vroeger gebeurd)
In het midden oosten zijn ze nog niet zo ver. De geloofsbobos daar hebben gezien wat met de macht van het geloof in het westen is gebeurd en zijn bang dat dit hun ook zal overkomen. Omdat ze geen adequaat antwoord hebben op dit probleem nemen ze hun toevlucht in geweld in alle opzichten, tegen hun eigen volk en tegen het westen.
De streng islamitische landen vormen dan ook een gevaar voor onze verworven vrede. Daar moet adequaat op geanticipeerd worden.
Dat is mijn mening, shoot me!
Nee, de Hindus zijn fijn....
www.opendoors.nl/htm/nieuws.php?idelem...
hebben het ook niet zo op Christenen.
Botte, door een groep of geloof voortdurend aan te spreken op zijn onbegrijpende achterlijken -en je weet dat die in elke groep zitten- roep jij bij gematigden een terugtrekkende reactie op. Jij denkt; 'Ik be mediator maar nu ff niet.' dus je roept iets flauws over de Profeet. Een Soefist, een gematigde Moslim, een bruggenbouwer reageert dan: 'Bekijk het maar Botte, hier haak ik af. Je drijft vrienden in de armen van het schorremorie. Misschien kun je als perschef bij rita....
@Mujahid 01-05-06 @ 15:37,
waaraan ik nog vergat toe te voeggen dat je een persoon beordeeld op de slechte daden die hij heeft gedaan niet op de enkele goeden dingen (We zien Hitler toch ook niet als een goed persoon omdat hij toevallig wel aardig was voor kinderen en honden?)
@bottehond 01-05-06 @ 15:24,
Helaas is bestaat er wel zoiets als zuiver mohammedanisme, nml het leven wat de stichter leidden (dwz. de soenna van de pedofiel Mohammed). Netjes opgetekent in de sira en hadiths en daaruit blijkt dat het leven van de ware mohammedaan (Mohammed) eentje is van een massamoordenaar, leugenaar, verkrachter, dief, slavendrijver en pedofiel....
gaat dit over die nieuwe film moslim impossible 1111??
gevallenverstand 01-05-06 @ 15:03
In mijn praktijk als mediator (had je niet gedacht, of wel? eerlijk zeggen!)hecht ik waarde aan het niet innemen dan wel het loslaten van een standpunt. Standpunten zijn slecht voor conflictbeheersing. Standpunten kunnen zelfs dodelijk zijn. Wat mij het slechtst bevalt in religies is dat ze leiden tot standpunten (behalve dan het door mij zeer gewaardeerde Boedhhisme, maar dat is in filosofische zin geen religie te noemen). En standpunten moeten verdedigd worden, vooral als mensen er aan gaan hechten. Religies zijn organismen, die slechts 1 doel hebben: in leven blijven. Dat gaat dan gepaard met uitbreiding, duitsland en rusland hebben daar ook altijd zo'n last van, van dat streven naar Lebensraum. Die uitbreiding gaat meestal gepaard met drang, dwang of geweld. Maar is altijd grensoverschrijdend, behalve in het geval van die paar bevolgenen. En dat is waarom een strikte scheiding van religie en het leven in de publieke ruimte (in ruimste zin) een absolute voorwaarde is voor de mensheid om vooruit te komen. Ik zou zeggen: may the best squad win. Als je voldoende wervingskracht hebt zul je overleven, zo niet, dan maar niet. Dit bekeringsgedrag in zijn laagste en verwerpelijkste vorm zie je vooral bij de islam terug heut zu Tage. (de garistenen zijn er geloof ik wel zo'n beetje mee opgehouden, gezien de lege kerken) De islam zal voorlopig gezien blijven als het gekke broertje van de mensheid, tot betere tijden aanbreken. Laten we hopen dat het puberale groeistuipjes zijn. Zoals jij stelt is er sprake van een soort pure islam, die dan vredelievend zou zijn. Jammer genoeg zie je daarvan bitter weinig terug. Hamas is zo'n clubje weldoeners in de naam van alla en mohammed (platjes zijn met hem). Doen geweldig werk voor de palestijnen... maar.... verwijzend naar hun missie op aarde staan ze wel andere schepselen Gods naar het leven. Dat is een paradox. Voor henzelf niet, maar voor ons. Vooralsnog ben ik geenszins overtuigd van de goede bedoelingen van de islam.
www.jnewswire.com/library/article.php?...
salonsocialist 01-05-06
'Islam is het geloof van de duivel.'
In essentie lijkt de Koran enorm veel op de Bijbel. In beide boeken is op een ge-edit, maar veel teksten zijn zo onbegrijpelijk dat dat niet overal gelukt is. God is overigens duidelijk over doden uit naam van..... Iets met geboden.
Nee, vijandig!
@De StoorZenDer 14:45
E.T.?
[zweeft u even mee?]
Alleen de ontdekking van een vijandig buitenaards ras zal mogelijk het einde betekenen van de aardse onderlinge onbegrippen. MAW dan pas zullen we beseffen dat we eigenlijk niet veel van elkaar verschillen.
@RechtseRutger 14:32
Baardt me wel zorgen als iemand zo'n vraag stelt.
Gelukkig vechten zij vandaag de dag nog steeds grotendeels met hetzelfde wapen-arsenaal als destijds. (Op enkele verdwaalde tweedehands, afgedankte WOII geweertjes na dan).
Stifflers' Mom 01-05-06 @ 14:24
Bovendien vechten ze ook nog steeds voor en names dezelfde dwaalleer. Zouden ze verwachten dat hun imaginaire maangod ze ook dit keer te hulp komt? Het wordt tijd om Sint Jacob Matamoros van stal te halen. Van een bombardement zijn ze kennlijk onvoldoende overtuigd om de zeis en knots ter zijde te leggen en zich te bekeren tot het modern mens zijn.
@bottehond 14:31
Hoef je niet religieus voor te zijn m'n waarde.
@Burgemeester Kiesman
Volgens mij weten de moslims zelf ook niet hoeveel stinkende maagden ze zullen krijgen forums.marokko.nl/archive/index.php/t-...
De Chileen heeft gewoon gelijk, islam betekent vrede en allah is barmhartig,
vervelend is alleen, dat niet iedereen op de zelfde manier de koran of de bijbel leest, als die 2 boeken (waarvan ik best de auteurs rechten zou willen hebben, maar dat is weer een andere discussue) niet op meerdere manieren te verklaren zou zijn, maar op 1 heldere wijze, dan zou er lang niet zoveel oorlogen in het verleden en nu ook nog, hebben plaatsgevonden. Amen!
schaamstreek 01-05-06 @ 14:23
U is religieus?
@stifflers mom
Mijn idee
@ prohibitandis 01-05-06 @ 12:47
Tja.. alleen jammer dat destijds de kruisridders, ongenadig uit het zgn 'heilige land' geknikkerd zijn door die mosselmannen. (Ik kijk nogal veel NGC).
Gelukkig vechten zij vandaag de dag nog steeds grotendeels met hetzelfde wapen-arsenaal als destijds. (Op enkele verdwaalde tweedehands, afgedankte WOII geweertjes na dan).
Een moderne kruistocht zou dus wel eens wat schappelijker kunnen uitpakken, vooropgesteld dat de kruisridders van nu ongeveer uitgerust worden als de zogenaamde Delta-Force units.. ;)
Als het aan mij ligt... 'gaan met die banaan!'
@bottehond 14:17
Zijn gedachtengang berust op een utopie, laten we wel de werkelijkheid in ogenschouw nemen zonder holle frasen, pas dan kun je een punt hebben.
Bij mij in de kerk zitten ook een paar geconverteerde moslims. Ik vind het een goeie zaak. De kerken doen wat dat betreft beter hun best op inburgeren dan de staat en diens zelfbenoemde "Christenen".
@Koekje-dr-bij?
Aan wie is deze bekrompen/kortzichtige comment gericht?
schaamstreek 01-05-06 @ 14:14
Kom op, schaamstreek. Het komt er wat bot uit (geen bezwaar voor mij), maar qua inhoud komt dit overeen met het gedachtegoed van heel wat grote denkerTs.
@Koekje-dr-bij?
Aan wie is deze bekrompen/kortzichtige comment gericht?
Is dat nou een Deense terrorist op die feauteau?
@vinque dat van dat rukken wist ik niet. kon wel eens een hele eenvoudige strategie achter zitten.
Jesus kwam om het zwaard te brengen(ergens in Matheus)
Was helemaal niet links dat maken die halleve homo's van de Christenunie ervan. Naastenleifde houdt niet in dat je hele Berberstammen over je heen moet laten lopen.
Een grote inschattingsfout.
ISLAM = PEACE
FREEDOM = SLAVERY
IGNORANCE = STRENGTH
Besnijdenis is zeer pijnlijk als je al volwassen bent.
Met het rukken is het dan ook gedaan.
Bezint eer Gij begint
@controle cruxtechnisch vergeet je een jaar of 50; de eerste moddereters.
De komende tijd worden er in Nederland jaarlijks ruim 16.000 moslims geboren en bekeren ruim 200 autochtone Nederlanders zich per jaar tot de islam.
"Allah is the greatest" impliceert ook dat er meerdere goden zijn.
Anders kan je nooit de grootste zijn.
Als allah zou bestaan zou hij allang hebben ingegrepen in al dat bloedvergieten en hoodfen afsnijden. Of niet en dan krijgt salonsocialist 01-05-06 @ 13:53
gelijk.
Het christendom op één lijn stellen met de islam is erg dhimistylish.
Typisch links en dom gedrag.
gevallenverstand 01-05-06 @ 13:48
Oom Botte, stop met het plagen van hama, ben het vaak niet met hem eens maar hij is leuk en U bent bijna altijd boos. U lijkt wel een fundamentalist.
Okay, okay. Ik houd er nu eenmaal van om kortzichtigheid en vooroordelen t.o.v. snoeihard aan de kaak te stellen middels een vlijmscherpe discussie. Komt door mijn tanden, snap je. Ik wil graag iets te bijten en te scheuren hebben. Mijn tekortkoming. Maar goed, ieder nadeel hep ze voordeel of andersom. Zo ben ik teruggekomen van mijn idee over starruckert. En ik bven niet makkelijk te overtuigen, dat verzeker ik je. Maar goed. Het regent hier in 0113. Ik ga wel in mijn mand om mijn middagdutje te doen.
De Bonzo en de Frolic staan in het keukenkastje. Help yourself.
* kwispelt naar gevallen verstand (de ideale en vooral sportieve sparringpartner)
Ga jij maar lekker een leven leiden koekie, ik ga een lekker leven leiden.
Zoals ik al zei: Als alle hakbars en gristenen en weet ik veel welke achtelijke dingen mensen bedenken om maar vooral niet te erkennen dat je gewoon sterft en rot zoals ieder ander: wees en vent en accepteer de wereld zoals hij is en kappen met die religies. Haal je hoofd uit je reet en kijk om je heen. Geen allahs, geen Godjes en geen heilige zooi. Alleen jij, ik en de anderen en daar zal je het mee moeten doen. Dus doe effe normaal en ga lekker een leven leiden. Hoeven we mekaar niet meer neer te prikken omdat jij andere waanideeën hebt dan ik.
Sukkels
Ik vraag mij af wat God er zelf van vindt; dat zijn creatie( de mens) elkaar in zijn naam(God's naam) afmaaktKom er maar in God, kom maar naar beneden en sla je slag...
De ware monotheist kan niet zeggen dat god en allah 2 verschillende zijn, daarmee verloochent ie zijn eigen god.
Ik zou verwachten dat een dergelijk bericht hier met gejuich zou worden ontvangen. Ze maken elkaar af. Koren op de molen van, pakhembeet, 90%van de reaguurders toch?
hama 01-05-06 @ 12:38
Hamas... zeg nou niet dat ik je niet gewaarschuwd heb. Een discvussie verliezen is niet erg, niemand kijkt jou aan op je naieve wereldbeeld. Sterker: die hebben we hard nodig op GS om de discussie gaande te houden. Maar nee... jij moet zo nodig het onderste uit de kan... nou... komt 'ie:
Je verbeten vooroordelen over GS-ers snijden mijns inziens geen hout. In je post van 12.38 stelde je dat 90 % van de GS-ers er genoegen in zou scheppen dat moslims hun landgenoten (garistenen in dit geval) afmaken. Dat wil zeggen: je verwachtte het. Mijn punt is gemaakt. Jij verwachtte het op grond van de aanname dat het gros van de GS-er die wandaden zou toejuicehn. dat bleek niet het geval. Typisch gevalletje van vooroodelen van jouw kant. Mijn stelling is dat de gemiddelde GS-er niet persee blij is als moslims andersdenkenden afmaken. Op grond van het vrijwel geheel uitblijven van reacties die jouw vooroordelen tegen GS-ers zouden bevestigen trek jij dus aan het kortste eind. Like I said: don't even try. You're no match for the flame-king.
Typisch een salonsocialist.
"Geloof je in god??" "neen".. *BANG!!*
"Geloof je in god??" "ja"... "Maar geloof je ook in MIJN god?" "neen".. *BANG!!*
MIJN god heeft een grotere lul dan jouw god!!!
Aldus een kleine vertaalde greep uit George Carlins oevre.. ;)
de islam is gewoon de godsdienst van de anti christ dus van de duivel.
@gevallenverstand
Maar is dat een basis om mensen te bedreigen/vermoorden?
@hama
Daar moet ik toch van mening verschillen. Goed ik ben christen en dus misschien biased, maar ik denk dat de meeste atheisten het er ook over eens zijn dat de koran zich eenvoudiger leent voor geweldadigheden. De crux zit hem vooral in het JC en de scheiding NT en OT. In het NT staat naastenliefde centraal. De vele oorlogen uit naam van het christendom werden dan ook gevoerd in een tijd dat de mensen de bijbel niet konden lezen en de boekdrukkunst nog niet volmaakt was.
Je als moslim bekeren tot grrristen, da's goedverdoemme eauk van de regen in de drup zeg.
DenkZelfstandig 01-05-06 @ 13:38
Bijna, het betekent 'Overgave', een Islamiet geeft zich over aan God, of nog liever aan zijn energie. Theologisch is het dus onmogelijk dat er Islamitische terroristen bestaan. Gristenen hebben ook de gakste dingen gedaan uit naam van, maar dat beklijft allemaal niet. Sterker nog, dat leidde tot het tegendeel van dat wat de bedoeling was. (Zielen winnen...)
Oom Botte, stop met het plagen van hama, ben het vaak niet met hem eens maar hij is leuk en U bent bijna altijd boos. U lijkt wel een fundamentalist.
@controle
Veel mensen zien aanwijzingen in de stand van hun tenen, veel mensen houden van Roquefort, vele mensen hebben genoeg van vele mensen.
shareholder in humanity? klinkt goed
@bottehond, 13.42
dus wat je zegt is dat de gemiddelde gs-er moslims zat is.
Toen ik dat al concludeerde met mijn verwijzing naar 90% begon je te huilen.
je praat in cirkeltjes.
@controle En ik wil even opmerken dat er uit de bijbel op eenzelfde manier minstens zoveel geweldadigheden zijn af te leiden.
Controle, het is jammer dat je jezelf beschouwd als een normaal deel van de mensheid..... en daarmee mij ook omdat je "we" aanhaalt. Ik heb mijn ogen open, jouw hoofd zit in het drijfzand van de ideologie van de normale mens.
@controle 13.34
Een prima inhoudelijke reactie, in tegenstelling tot die van bottehond.
Overigens zou je hetzelfde schrijfsel los kunnen laten op de bijbel.
Het komt hierop neer dat het uiteindelijk gaat om interpretatie.
De Koran is een boek dat in een compleet andere tijd is geschreven. Er is dus een grote kans dat de teksten een heel andere stijl hebben, en misschien wel heel abstract en poetisch zijn.
Als je iets poetisch te letterlijk neemt, dan gaat het fout.
Je bent de moslims zat, ok, dat mag. een domme uitspraak, maar het mag.
hama 01-05-06 @ 13:37
Overigens: hoezee! een revolutie bij links! ik mag moslims zat zijn. poehee... we gaan vooruit. Nog een jaar of 5, hama, en je bent waar ik je het liefste zie. Gewoon... bij de gemiddelde GS-er. Don't worry... don't contradict.... geef het een beetje tijd. Je moslimvrienden doen het werk wel.
Enne... aangenaam verrast ben ik verder door je wat uitgebreidere tekst. Geeft weer inzicht en aanknopingspunten. Hapje Bonzo?
@lenteman
We= normale deel mensheid (+moslims maar - extremistische moslims)
En je struisvogelgedrag is weer kenmerkend voor onze linkse vrienden. Weinig demonstraties gezien toen Saddam zijn vliegtuigen liet sproeien.
hama 01-05-06 @ 13:37
Nou... euh... dank je wel dan.
Volgens mij heeft finale_plank gelijk: ISLAM betekent gewoon ONDERWERPING en niet vrede. Salaam betekent vrede.
@bottehond, het feit dat ik drie regels plemp geeft al aan dat ik niet voornemens was een one-liner te fabriceren noch de daarvoor kennelijke kwaliteitsnormen in acht wens te nemen.
Daarbij, wat er staat is dat het leeuwendeel van de reaguurders graag op een beetje moslim mag inbeuken.
Wat ik heb getracht uit jou schrijfseltjes te filteren was waar je nu eigenlijk staat, en daar was je duidelijk in, uiteindelijk.
Je bent de moslims zat, ok, dat mag. een domme uitspraak, maar het mag.
Mogen we hier ook maagden voorderagen?
"het resultaat is moslimterrorisme waar we bijna dagelijks mee geconfronteerd worden in de wereld" ja hallo, voor jou alleen op televisie en geenstijl kaaskop! Nou niet doen alsof je er altijd bij bent........ en ik weet niet wie je met "we" bedoelt, maar ik hoor daar niet bij, ik laat soms de teevee uit.
@hama
Even voor de duidelijkheid. Over de rol van de sharia bestaat mi weinig oneenigheid bij de moslimgeleerden. Ons land kent echter geen sharia waardoor deze wet op de afvalligheid ook niet van toepassing is. Mocht ons land wel de sharia kennen dan is dit natuurlijk anders. Hierbij moet ik nog opmerken dat de koran en de hadith volgens vele islamgeleerden zo gecompliceerd in elkaar steken dat een volgens hun juiste interpretatie alleen aan deze geleerden overgelaten kan worden. Het gewoon lezen van deze boeken kan mi zeer eenvoudig leiden tot geweldadige acties. Dus een disclaimer zou niet schaden. Gelukkig is de koran en haddith voornamelijk in het arabisch geschreven, hetgeen veel moslims (vooral in west-europa) niet kunnen lezen. Ten slotte moet ik nog opmerken dat de heilige schriften van de islam zeer eenvoudig te gebruiken zijn voor geweldadigheden (ik laat even buiten beschouwing wat de juiste interpretatie is). Het resultaat is moslimterrorisme waar we bijna dagelijks mee in de wereld geconfronteerd worden.
De Islam is vredelievend en als je dat niet vindt, maken we je deaud. Op een gruwelijke gewelddadige manier. Maar puur omdat we zo vredelievend zijn.
Stelletje grapjassen, dat is wat ze zijn.
@bottehond 13.21
De post waarop je reageert heeft 3 zinnen.
Nauwelijks een one-liner toch?
hama 01-05-06 @ 13:25
Het gaat om de kwaliteit. En die benadert eerlijk gezegd niet het niveau van een goeie one- liner. Ik ben dus nog mild. Je posts ontberen kwaliteito mdat je van alles beweert zonder je redenering er bij te noemen. Dat hoeft niet altijd, een goed verstaander heeft aan een half woord genoeg. Gun me in ieder geval dat ik dergelijke verwarde schrijfsels niet zelf kan bevatten. Voortaan uitleg dus.
PS: don't even try.... je oom Botte is bash- en flameproof.
Jah, Allah is ERG barmhartig...
@lenteman 13.27
Kijk nou uit, straks gaat domme hond ook de holocaust nog ontkennen.
"42 maagden"
Nu kun je je afvragen welk vleesch je in je post mortum kuip krijgt met die 42 maagden. Immers waar haal je een dergelijk aantal onbevlekte vleeschpotten vandaan. Het zullen m.i. species zijn van een leeftijdcategorie waarbinnen K3 (of de islamitische equivalent hiervan) nog geweldig interessant is, óf dames van dergelijke kunne dat hele volksstammen hier jarenlang met een ruime boog om heen gelopen hebben.
zeg hotte bond, die lente was ook niet voor jou bedoeld hoor. Met jouw verlichte staat van geest keren we gauw terug naar de middeleeuwen.
hama 01-05-06 @ 13:24
Dat impliceert mijn post.
@bottehond 13.21
De post waarop je reageert heeft 3 zinnen.
Nauwelijks een one-liner toch?
@botte domme hond 13.21
Dus wat je zegt is dat de ware realist moslims zat is.
Liefje, dat is jouw realiteit. Jij bent moslims zat. Zeg dat dan gewoon, verstop je niet achter de massa.
@De Chileen
Best ?n goed stukje voor jouw niveau.
Jammer van die twee foutjes die je blijft maken:
1 Je begint nooit met ?er was eens?
2 en eindigt nooit met ?en ze leefde nog lang en gelukkig?.
Lenteman 01-05-06 @ 13:21
Beter dan een dhimmi cq. cultuurrelativist. En die lente zuigt vandaag behoorlijk.
De huidige toestanden in de islam lezen als een geschiedenisboek. Zie de boeken over de middeleeuwen en het christelijke geloof, zeer veel overeenkomsten. Kijk ook eens naar de stand van de wetenschap in die landen, of het aantal literaire werken dat vertaald wordt, allemaal zeer weinig. Geeft alleen maar aan dat ze ook objectief gezien achterlijk zijn.
@Bottehond 13.10
Fijn dat jij het beter weet dan een substantieel deel van de mullahs, gv. Zeg het maar niet meer, dus.... NEXT!
bottehond 01-05-06 @ 13:00
Daarom, jij meent dus te kunnen stellen dat het overgrote deel van de mullah's dit zo zien. (bron?)
Jij pretendeert dus een kennelijke wijsheid in pacht te hebben maar in plaats die hier te delen doe je de reacties van andersdenkenden af met "NEXT".
Dat maakt je dus dom, vandaar mijn suggestie voor een naamswijziging.
Overigens denk ik dat een handjevol Mullah's bepaalt niet representatief zijn voor de moslim in het algemeen.
Ik zou verwachten dat een dergelijk bericht hier met gejuich zou worden ontvangen. Ze maken elkaar af. Koren op de molen van, pakhembeet, 90%van de reaguurders toch?
hama 01-05-06 @ 12:38
Ik zal me niet verlagen tot jouw marcelvandramstijl. Mijn ischatting is dat de gemiddelde GS reag(l)uurder gewoon realistisch is en de Fremdkörper, de islamieten, meer dan zat zijn. Jij zit vol verbeten voorbeelden. Maar ga je gang, geniet van je achterhoedegevecht. Je one- liners hebben de houdbaarheidsdatum ruimschoots gehaald.
kijk, hebbie er weer zo één. Ontwikkelde westerling dat je er bent! Zegen voor de wereld!
@lenteman
Wend je eigen onderontwikkeldheid niet op de rest af aub. Als je wist dat je dvd speler door kinderhandjes is gefabriceerd tekent dat alleen jouw eigen tekortkomingen.
Wanneer je als geloof maar geen enkele moeite wilt doen om te deugen, ontstaat er vanzelf een moment waarop de Weldenkende Ongelovigen je allerlei goeds gaan toedichten om het gezellig te houden.
zucht ik wordt zo moe van al dat tyfus volk.Hoe lang gaan die mensen nog door met deze onzin uitkramen in NL.
En nu moet ik me zeker weer westers en ontwikkeld gaan voelen ofzo? Ik ga maar weer naar mijn door chinese kinderhandjes voor 50 cent in elkaar gezette DVDspeler kijken.
gevallenverstand 01-05-06 @ 13:05
gv.... jij maakt er een semantische discussie van. Het gaat hier om de werkelijkheid van de islam.......
@Jan Passant 01-05-06 @ 13:07
Sterker nog, je mag je er niet eens kritisch over uitlaten want dan ben je natuurlijk een stigmatiserende, demoniserende, tendentieuze, buitengewoon kwetsende en ongefundeerde tering xenofoob..
Overigens het gristendom en jodendom de tyfus wensen en de holocaust ontkennen is gewoon een kwestie van het ventileren van een mening ...
*kuch*
@gevallenverstand 13:10
Waarom hanteren islamitische landen dan de sharia?
@gevallenverstand
Jammer voor jou dat een groot deel van de moslims ook de hadith volgen.
www.risallah.com/hadith/index.php?h=wa...
Wederom een prachtige uitéénzetting van mijnheer de Chileen.
Ik ben diep geroerd.
hama 01-05-06 @ 13:05
..... omdat....???
controle 01-05-06 @ 13:06
De sharia, die zelfgemaakte kudtwet heeft ook niets met de bron van de Islam van doen. (Ook niet de vaak aangehaalde Hadith.)
Die schieten je niet maar kijken je deaudt.
@jan passant
Je kunt 1001 bekeerlingen niet veroordelen op een geloof.
Ik ben zelf woonachtig op de Veluwe en als ik het woord Refo zeg.............
ies ook eng.
Je kan een geloof niet veroordelen op 1001 voorvalletjes.
volgens mij zijn het 72 en geen 42 maagden die met smart liggen te wachten....
@gevallenverstand
Jij begrijpt er ook werkelijk niets van. Er is een verschil tussen christenen (van oorsprong) en moslims die zich bekeren. Bekering van moslims wordt nooit getolereerd en de sharia (de heilige wetten) schrijven voor dat de doodstraf hierop volgt". Op 13:01 staat een uitspraak van Mo waarop deze wet gebaseerd is.
bottehond 01-05-06 @ 13:00
Even naar de bron Botte Hond en de Koran lezen.
En @controle, de Koran is de Hadith niet.
Iemand ooit nagegaan met wat voor psychologische en sociale terreur je te maken krijgt als je uit bepaalde strenge stromingen van het Christendom wilt stappen? Dat kan vaak alleen maar als je bereid bent je hele familie en vriendenkring op wilt geven. Ook geen pretje.
En tja, mensen die elkaar willen doodmaken omdat ze de verkeerde variant van Sinterklaas aanbidden.... zucht
@bottehond,
Misschien wil je je nick veranderen in Domme Hond?
Gezien je post van 13.00 moet ik concluderen dat die naam je beter past.
@gevallenverstand 12:58
Klopt, deze topic word niet goed gelezen, De Chileen heeft het met name over "radicale" moslimbroeders, niet de gegenereerde moslim.
@bwahah
Wat zij Mo over het doden van moslims: "It is not permissible to take the life of a Muslim who bears testimony (to the fact that there is no god but Allah, and I am the Messenger of Allah, but in one of the three cases: the married adulterer, a life for life, and the deserter of his Din (Islam), abandoning the community."
Sahih muslim haddith book 16, 4152 www.usc.edu/dept/MSA/fundamentals/hadi...
Hoe vaak moet ik het nog zeggen, Hakbars hebben niets met de Islam van doen. Sterker de Koran erkent het Gristendom. Dat een bazookadebiel dat niet weet wil niet zeggen dat hij de Islam is.
gevallenverstand 01-05-06 @ 12:58
Fijn dat jij het beter weet dan een substantieel deel van de mullahs, gv. Zeg het maar niet meer, dus.... NEXT!
lion@night 01-05-06 @ 12:53
*repeat*
Hoe vaak moet ik het nog zeggen, Hakbars hebben niets met de Islam van doen. Sterker de Koran erkent het Gristendom. Dat een bazookadebiel dat niet weet wil niet zeggen dat hij de Islam is.
Ach, tot begin 20ste eeuw hebben de Gristenen precies hetzelfde gedaan overal op de wereld, hoor. Die moslims lopen gewoon een jaartje of 100 achter.
Misschien is een totaal verbod op ALLE Religies een optie....
@schaamstreek 12.51
Ik heb meen ik nergens aangegeven dat het niet gebeurd, sporadisch in ieder geval wel.
Ik gaf slechts aan dat 90 % van de lutsers die hier berichtjes plempen wel blij zullen zijn met het feit dat ze elkaar uitmoorden.
Er zijn wel meer dingen die in een islam-land de deaud ten gevolge kunnen hebben. Wie heeft er nog leuke cartoons?
Wat een gelul. Ik ken genoeg Iraniërs in Nederland, die geen moslim meer zijn. Ze worden echt niet geïntimideerd.
Gewoon gelul van een sukkel die maar al te graag z'n asielvergunning wil behouden. En een dom stel reaguurders die er maar al te graag in stappen, als ze maar negatief kunnen zijn over de Islam. Deze meneer heeft genoeg motief om te liegen dat ie barst. Maar uiteraard mag dat hier niet de pret drukken.
Hup, op Taida-airlines met die man!
bottehond 01-05-06 @ 12:51
De vlag gaat niet uit bij de bouw van een moskee bij je in de buurt.
@hama 12:45
Oke, maar verklaar jij eens het tegenovergestelde. Wat ik probeer te zeggen is dat de realiteit uitwijst dat een overstap van de Islam naar het Christendom de dood tot gevolg kan hebben en absoluut niet getollereerd word, laat staan geaccepteerd.
Alsof wij het zouden waarderen als je gereformeerde buurman ineens omslaat en gaat Hakbarren in z'n achtertuin.
lion@night 01-05-06 @ 12:46
Denk even na. Bespaart mij een lion-nicht-bash.
@prohibitandis 12.47
Je hebt gelijk, regel jij het even? of blijft het bij holle vaten enz, affijn u weet wel.
Uit het artikel van Trouw:
*In het asielzoekerscentrum waar hij verblijft, bleef het niet bij woorden: Afghanen hebben hem in elkaar geslagen*
En de lui die bekeerde Ahmad (26) hebben gemept zijn daarna per direct op het vliegtuig terug naar Afghanistan gezet omdat hun hatelijke gedrag zo volkomen in strijd is met Nederlandse zeden, normen en waarden dat zij dus bij voorbaat volkomen kansloos zijn om ooit fatsoenlijk in Nederland met Nederlanders te kunnen samenleven?
Er is een enorm verschil tussen wat het moslim-geloof is en hoe moslims zich daadwerkelijk misdragen. Wat een mongeaulen. Zou er 1tje wel eens de koran hebben gelezen? Zou er wel een imam zijn die de koran heeft gelezen? Ik krijg de indruk dat die gasten maar wat aan het rommelen zijn en de gemiddelde stijlleauze meer weet over de Islam dan de al-of-niet ingeburgerden.
Iedereen met een te strakke spijkertbroek krijgt vroeg of laat een kromzwaard.
Tijd voor nieuwe kruistochten, dat waren vroegah immers ook bevrijdingslegers die ten strijde trokken tegen bloeddorstige Arabieren.
Het Leger des Heils erop af !
Overstappen naar Christendom is een overstap naar die "laffe honden" en the crazy idiot Bush. Mes op de keel dus. Dat weet je als moslim zijnde. Is in feite overlopen naar de vijand. Alsof wij het zouden waarderen als je gereformeerde buurman ineens omslaat en gaat Hakbarren in z'n achtertuin.
Het is wel duidelijk wat voor een proleet die mohamed was, kleine kindertje neuken, aanzetten tot moord en lid(leider) van een criminele bende, dat is tegenwoordig al gauw levenslang.
@schaamstreek, idd, open deur...
Op zich zou ik graag nog een paar islam-bashende kreten erachteraan doen. Alleen weet ik niet meer wat ik nou nog met dit soort posts moet. Af en toe is het even voorspelbaar als die televaag-artikeltjes waarop je mag reageren, daar is het ook altijd dat de shell de benzine weer een cent duurder heeft gemaakt. En maar zeiken, en dat is leuk, maar wel voorspelbaar dus. Verder is de Islam op dit moment gewoon de meest achterlijke en meest gevaarlijke godsdienst ter wereld, maar dit terzijde.
Laat ze maar, die potentieele vluchtelingen / spionnen komen dan ook niet naar hier.
Wat een KudtGeloof, waarom... waarom...
Waren die vuilnisbakken toentertijd echt zo zwaar?
Het CDA-kamerlid Coskun Çörüz noemt zo?n behandeling van bekeerde moslims ?anti-islamitisch?. ?Alleen God kan leven nemen en geloofsdwang wijst de islam af.?
En maar liegen en bedriegen. Maar ja, ook dat mag volgens de koran als het publiek niet islamiet is en het liegen en bedriegen de jihad dient. CDÄ: Comitee voor Dhimmis en Allahtonen.
@hama 12:38
Inkoppertje?
Karel kwakbol 01-05-06 @ 12:34
Wou je hem daar ongelijk in geven?
@Karel kwakbol
Heksenjachten en chistenvervolgingen zijn idd behoorlijk 1545. Maar een beetje retro binnen een ouwbollig geloof is natuurlijk iets dat je best kan (en moet) respecteren.
nl.wikipedia.org/wiki/Islam
Het woord "Islam" betekent "overgave".
Dat klopt wel ... telkens als ik dit soort berichten lees moet ik spontaan overgeven.
42x viola holt? Nee, dank u. Ik pas..
Van koren kan je wel brood bakken... Turksbrood bijvoorbeeld....
Ik zou verwachten dat een dergelijk bericht hier met gejuich zou worden ontvangen. Ze maken elkaar af. Koren op de molen van, pakhembeet, 90%van de reaguurders toch?
O Wee als jullie gaan zeggen dat ze op vakantie zijn op Texel.....
Elke religie is achtelijk allang achterhaald wie gelooft er vandaag de dag nou nog in sprookjes...
Ik maakte een rekenfout door De Chileen. Het zijn 72 maagden... Dus waar zijn die overige 30???
Iemand thee?
En terecht. Wat voor een lul ben je als je je geloof gaat oversluiten.
Heiland, Holland, Hakbar. Klinkt logisch.
BlitzFlicker
Inderdaad heel vroeger, zo in de middeleeuwen werden ook foute Christenen vervolgd. Wil je daarmee zeggen dat de Islam een beetje is achtergebleven?
"Islam is een vrije tolerante liefdadig geloof".
Weten de moslims zelf dit eigenlijk wel? Geloof dat 99% van de moslims zich niet helemaal aan hun geloof houden, zit dan misschien toch die 1% goede moslims er gewoon helemaal naast?
Allesmaal Gristen maken die Finnen. Dan maken ze elkaar af.
Niet zeuren! We hebben dit gewoeker jaren getolereerd. Nu jammeren is zinloos. Of diegene die niet wil integreren eruit trappen inclusief familie of er het beste maar van hopen.
@ burgemeester Kiesman,
ja maar het ging de laatste tijd een beetje hard met de hakbarren dus zijn het iets minder maagden PP geworden
Hypocriet Tonca kent kennelijk de koran en soenna niet zo goed want die schrijven weldegelijk voor dat iedere mohammedaan die het mohammedanisme verlaat ter dood gebracht dient te worden.....
Waarom denk je dat die 42 nog maagd zijn ???? daar is een hele goeie reden waarschijnlijk voor.
Allah is vrede, jezus is haat en bedrog en tegenwoordig is Judas ook weer lief. Heel vroeger werden de foute christenen ook al vervolgd dus zo anders is zo'n heksenjacht ook weer niet.
Waren het eerst niet 71 maagden? alhoewel 42 natuurlijk het antwoord is op de vraag van het leven, universum en alles...
Mijn god is de beste! (hij woont alleen in D-H)
Ik zou bijna een stigmatiserende opmerking maken... maar nee, zonde van de tijd...
Wie heeft die overige 40 maagden gejat??? Lukas zeker... Die linksdragende lul verdenk ik gewoon
Prachtig geloof.. kunnen we niet iedereen uitroeien die NIET overstapt?
Best blijft om religie in het algemeen te verbieden. Krijg je niets dan gezeik van
het is al gezegd, dit geloof is achterlijk
En ik maar denken dan Islam onderwerping betekende. Het onderwijs is ook niet meer wat het geweest was.
REAGEER OOK