
Dat doen we eigenlijk nooit, aan iets beginnen en het niet afmaken. Maar vandaag is de kogel door de kerk. We stoppen voortijdig met de blogwedstrijd die je tot vandaag nog na kunt lezen op
bootcamp.geenstijl.nl. Daarna wissen we 'm. Niemand had er nog zin in, het ging nergens over en het gebrek aan kwaliteit was zo pijnlijk dat we er zelf niet meer mee geconfronteerd willen worden. Toedeledokie bootcampers. Individueel nemen we zeker nog contact op met een paar mogelijk, misschien, wellicht potentieel goede bloggers, maar hier gaan we verder dus geen tijd meer aan besteden. Gaat namelijk ten koste van de afwas, het ordenen van de rss-feeds, het sorteren van de bookmarks en nog twee andere veel belangrijkere klusjes. ZO. Hiermee is de grote schoonmaak op GeenStijl een feit! Dirty Harry weg, Wilders weg en Chileen weg (die laatste natuurlijk vrijwillig). Dus tot zover. Inzet een dikke zeven, resultaat is een vierrr. Dat is vast genoeg voor anderen, niet voor ons. Bedankt voor jullie inzet, veel succes in je verdere carrière .
Reaguursels
InloggenTja, jammer dat het zo lang geduurd heeft want duidelijk was het lamlendige nivo van af dag 1 al.
209.85.135.104/search?q=cache:http://b...
een typisch geval van geenverrassing.nl deze actie
Winterschoonmaak bij GS, en fuckje reageerder van het Jaar?
Heel goed. Als dingen niet werken moet je er mee stoppen. Toch leuk geprobeerd.
en terecht, het waren lutsers
Briljant. Zelden zo gelachen.
@bootcamp.geenstijl.nl: Error executing error template.
ronduit de BESTE post die ik daar gelezen heb
HEE KRIJGEN WE GEEN SHIRT VOOR DE MOEITE?
OF EEN WINTERBOEK?
GVD, alle moeite voor niets. Snap die Jaap wel, die had het al snel door, hahahaha
hahahaha strakke actie........
Was dit nu echt zoveel slechter dan de schrijfsels die we op het echte GS voorgeschoteld krijgen? Dit lijkt veel op Willy Alfredo - een sneldichtende woensdagmiddagartiest - die als jurylid bij sneldichtwedstrijden de beste kandidaat steevast de laagste punten gaf. Eigenlijk zijn de jongens - meisjes werken er niet - van GS ook gewoon verdienstelijke stukkiesschrijvers van het niveau Willy Alfredo. In de categorie van 'soort haat soort'.
@vander F 21-12-07 @ 01:17
Wat ik bedoelde: volgens de Gregoriaanse kalendert is het vandaag al 21-12...
@ De Hongaar 21-12-07 @ 09:02
Veer in je reedt, ouwe Hongaar! Het was leuk!
Bootcamp werd Loosecamp, niet getreurd, de roze aambeienbrigade van GS blijft verrassen: niet weg te krijgen, hoeveel zalf je er ook op smeert.
Het stinktuig van de redactie blijft onvoorspelbaar. Hou het zo, svp!
O ja, botte, nog bedank foor die lienk met mooie Kouwes gedichte!
En het was ansich vetkewl om op GS te schrijven, once in a lifetime chance. Sortaspeak.
@De Hongaar 21-12-07 @ 09:02
Ik jank niet, ik vind het allemaal wel mooi geweest.
Godsklere wat een zuur gezeik. Na 250 reacties vol met gejank van (mede)bootcampers ben ik maar gekapt met lezen. Stelletje huilies. Wees blij dat je een kans kreeg. Dat dit een fiasco ging worden (van beide kanten) was al van meet af aan duidelijk en dus had je je maar niet moeten aftrekken op de gedachte dat je straks met ruktor op 1 kantoor zou zitten.
Ik wil me verder nog even distancieren van dat msn-kliekje gedoe. Ik heb met niemand contact gehad en ik hoop dat jullie allemaal een keer naar rechts kijken als de trein van links komt. Maar ja, dat geldt ook voor de rest.
Groetjes,
De Hongaar (Maarten)
Als de redactie besluit het aloude motto "never change a winning team" naast zich neer te leggen, kan dat twee dingen betekenen:
Óf ze zijn ontzettend dom om een succesformule te wijzigen.
Óf de redactie heeft allerlei nieuwe stijlloze plannen, waarin ze alle vertrouwen heeft dat het een succes gaat worden.
*Hoopt op dat laatste*
Ha "Dat doen we eigenlijk nooit, aan iets beginnen en het niet afmaken. " Das mooi, wanneer komt de rest www.geenstijl.nl/strip/ ben al een paar jaar in spanning aan het wachten...
@Marcello
Dus jij was Jaap?
Kouwes werd ontdekt door een gekke actie (geloof blogger voor een dag bij de tsunami) en daarna mocht hij stukjes blijven schrijven vanwege veel positieve reacties. Tijdens bootcamp waren er geen uitgesproken stukjes (behalve de inspiratieloosheid van Maarten), dus misschien wel terecht dat ze ermee kappen....
Is er al een uitvaartverzekering afgesloten voor GS?
Als een gebrek aan inhoud en kwaliteit reden is dat de site plat gaat, wat doen jullie dan met GS?
Tijd om Horse van stal te halen en Rombo her te biemen.
Ok, ik snap dit heeeel goe.
Vanaf vandaag is de volgende grensovergang met rusland, en met dat soort buren gaan er bij ons een boel vrijheden weg, zoals geenslijt, ik was verbaasd dat het er NU nog is!
Ik vind het een goede zet. Hopelijk vinden jullie snel een nieuwe schrijver. En anders maar een leuke blondie van het uitzendbureau die koffie voor jullie zet.
@Auke> dat komt voornamelijk door het arrogante stemmetje van mevrouw pijpert, toch een reserve clairy polka.
@koerbagh ® 21-12-07 @ 04:17
Kan je analyse delen.... ter illustratie een voorbeeld van waar het fout gelopen is: BNR was een pittige, beetje rechts georienteerd alternatief voor Radio 1.
Tegenwoordig als ik luister moet ik goed op het displaytje kijken of BNR inderdaad wel op staat en of ik niet toevallig toch naar Radio1 zit te luisteren. Ergo, BNR heeft zich redelijk overbodig gemaakt na het aansluiting zoeken met de mainstream in medialand.
is GS aan het inkrimpen?
Lekker belangrijk allemaal
Wat moeten we eigenlijk met al die eigelen die overblijven?
Zingt:
In de aaanusschijn
in de aaanusschijn
Bleekte zij haar poeperd in het raamkozijn
Misschien kom ik verkeerd over,ik ben een sterk gelover dat intelligentie overal kan ontpoppen.Niet relegieus uiteraard,maar gewoon genoeg eiwitten eten en studeren.
600, mooi rond getal, en nu te bedde.
Lapo, whohoo!
@koerbagh ®
Ik maak me er niet druk om en kan wel gniffelen om zoveel zelfingenomenheid.
@kuttekrap
Het blijft fantastisch.. ik ben zo een beetje overal geweest,en zelfs in kleine dorpjes met 1 kroeg/bar en 1 slager/poelier/achmed en 1 bakker en 1 groente/fruitboer zijn mensen toch vrij modern.. ik bedoel,zolang ze niet met knuppels achter je aan rennen valt het allemaal wel mee.
kuttekrap 21-12-07 @ 04:45
Hou je letters eens bij je aub. Ik breek nog mn nek erover. Wat een rotzooi.
@kuttekrap 21-12-07 @ 04:42:
Amsterdammers zijn de grootste provincialen van +31. De enige groep mensen die de term "provinciaal" negatief gebruiken zijn de 020-ers die nooit buiten de ring A10 komen. Voor de rest van Nederland is het een trotse benaming voor hun afkomst. Ik zou me er, als ik jou was, niet al te druk om maken. Iedereen is provinciaal. Niks mis mee. Was Europa ooit maar bedacht als een transnationale provinciale unie van regio's dan was er niks aan de hand geweest. De Euregio Groningen/Drenthe/Twente/Niedersachsen werkt perfect, evenals (naar ik vernomen heb) de Eurregio NL-B Limburg/Nord-Rheinland Westphalen en de regio Brabant/Zeeland/Vlaanderen. Maar de randstedelingen hebben buiten de haven van R'dam en Schiphol niks internationaals, hooguit op de kansen-prachtwijken na... maar om daar nou trots op te zijn...
@de grote Anti 21-12-07 @ 04:45
En dat terwijl wij in berevellen lopen en onze vrouwen aan de haren naar onze holen slepen. Restecpa voor jullie tolerantie.
oww dus 'ooit' moet 'nooit' zijn..
*gooit een n naar boven*
Vange!
@kuttekrap
Ik zal U eens vertellen dat U gelukkig mag zijn als U in een bosrijke omgeving habiteerd.Ik kijk niet neer op jullie.
@koerbagh
Hehe.. jah ik ga ook liever nooit op details in.. maar ergens is hier iets aan het ontwikkelen.En jah,stel je voor dat edison nooit geboren was,dan hadden we misschien nog kampvuurtjes gemaakt voor licht in het donker.
@de grote Anti 21-12-07 @ 04:27
Een wereldburger zal ooit de term 'provincialen' gebruiken.
Het is een typische amsterdorpse uitdrukking en staat voor mensen die verder dan 10 kilometer van de Dam wonen, en die zijn eng man.
Heb ik me voor niks ingezet om die jongens en meisjes van goed advies te voorzien! Verdomme die tijd had ook ik beter kunnen besteden.
@de grote Anti 21-12-07 @ 04:26:
Precies... Jij snapt het concept ook helemaal. Daarom is het ook zo geniaal, zonder dat Fleischbaum zelf ooit beseft heeft, waarschijnlijk. Maar dat had Bill Gates ook niet met z'n MS-Dos. die dacht ook dat 'ie er wel een paar miljoen mee kon verdienen, maar hij had nooit internet en PC@home gerealiseerd die hem geen miljoenen maar miljarden hebben opgeleverd.
Het structureren en "redactioneren" van het fenomeen "weblog" en de interactiviteit tussen redactie en reacties laten bepalen wat het maatschappelijk debat precies is, dát is de geniale zet van Fleischbaum, Hoxha, Rombo en Chileen geweest. Waarschijnlijk zonder dat ze het zelf door hadden. Vandaar dat wat mij betreft Dominique (nu al) de media-man van de eeuw genoemd mag worden. Da's verder niet slijmerig bedoeld want voor de rest kan 'ie gewoon doodvallen wat mij betreft, maar ik ben 'm dankbaar voor het fenomeen GeenStijl, zoals ik Edison ook dankbaar ben voor de gloeilamp.
Normaal gesproken heb ik niet zoveel met indianen,maar dit is een lekker bed-time nummer.. nl.youtube.com/watch?v=81eF4kZyLO4
@kuttekrap
ik ben geen a'dammer maar een wereldburger.
@koerbagh
Klopt,ik wil geprikkeld worden.. wetenschappers *kuch* kunnen er maar niet hun vinger op leggen,maar de moderne mens wil weten,ook de nare dingen.
Ook de sarcasme en dubbelzinnigheid,als je hersens hebt weet je zelf wel wat goed en slecht is.
@de grote Anti 21-12-07 @ 04:14
Goh, een amsterdammer, ik ben onder de indruk.
@de grote Anti 21-12-07 @ 04:14
Ik heb geen mandje...
Ik duik nu de bedstede in.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:58:
NN is de Panorama-Nieuwe Revu back-end van GS. Het uitbraaksel van de ANP newsfeed, waar ze toch een duur abo-tje op hebben, en dan kun je maar beter pogen er geld aan te verdienen, dus volkomen logisch.
GS als paradepaardje van de commerciële onderneming News-Media dient een heel ander doel en een heel ander publiek. Het gaat me nu even te ver om daar mijn visie en analyse op los te laten, maar het is zeker niet bedoeld als "pleasen" van enige main-stream media, main-stream-opinion. Juist niet. En ik vermoed dat de loyale achterban dat ook helemaal niet wil. Die loyale achterban wil bij tijd en wijle ook geschoffeerd worden door de redactie. Het gaat niet aan om de reaguurder of enig maatschappelijk middenveld, of wat dan ook, te "pleasen" of te schrijven wat "men" wil horen.
En daarin zijn jullie bootcampers dus gigantisch door het spreekwoordelijke ijs gezakt. Nog even afgezien van de persoonlijke egomanische behoeften van sommige deelnemers die een betaald podium zochten voor hun meninkjes en niet hebben gesnapt dat het daar bij GS dus helemaal niet om gaat in de redactie, maar dat dat slechts een plek heeft in de reaguurpanelen.
hehe,fascinerend dat jullie in mandjes slapen.. ik slaap gewoon in een bed.
tuttebelle 21-12-07 @ 04:06
Dat is de leukste tegenopmerking op het meest onbewustecompliment dat ik ooit gegeven heb.
Morgen lees ik je reactie, mijn vingers gaan nu naar ALT-F4. Lichaam naar het mandje.
@Albert
Soms is het beter om met iets te stoppen, als je ziet dat het niets gaat worden..
(hadden ze in 070, ook beter met de Betuwelijn kunnen doen, maar dat ter zijde)
Albert Einstein 21-12-07 @ 04:00
dat is denk ik het mooiste compliment dat of wat ik ooit gehoord/gelezen heb. Ik snap mij ook niet. ik wou je iets vertellen, onder 20 vingers, maar ben spoor bijster.
En ik kijk nog 5 minuten naar de reacties, ga niet meer reageren en zeker daarna slapen. Straks weer een ander moment.
Ciaodoe!
En nog één ding.
Als je los gaat met een spelletje, moet je het eigenlijk ook afmaken. Éigenlijk kun je niet op deze manier mensen 'dumpen'. Niets in de GS cultuur is duidelijk, maar GS zegt A, maar stopt bij C, dat had anders opgelost kunnen worden.
De harde toon in het bericht is meer een verdediging van vergissing.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:58
Hé hé, professionaliteit van reaguurders verwachten? Waar blijft dat loonstrookje?
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 03:51
Traag heeft 'het' zeker in zich.
'k Vervloek mezelf trouwens dat ik hier weer zo lang zit te klooien. GS en haar reaguurders met hun reaguursels zijn zwaar verslavend!
Uit.
Opdat jullie -het- niet vergeten..
nl.youtube.com/watch?v=nA93yV9StN4
tuttebelle 21-12-07 @ 03:53
Snap je niet...
ben er nog hoor.
Kijk, als er deze week van een zorgverzekeringsshitiets ineens een soort van sluik reclame komt, dan gaat reaguurend GS los én wat treft het lot? De topic gaat op slot. Logisch, schoorsteen. Maar, het is wel tekenend waar het naar toe gaat met GS. Geeft niet, zou ik ook doen, maar die richting maakt wel dat er méér professionaliteit verwacht gaat worden door de vaste kern.
Zeg eerlijk NieuwsNieuws... Hoe vaak corrigeert men niet doordat er reaguurders aangeven hoe lomp er geschreven is? Hoe serieus gaat men dit op de lange termijn nemen als meer en meer de commercie ten boven komt. Het mag wel, maar daar moet men wél wat tegenover stellen. De tellers op de nieuwsartikelen van NieuwsNieuws geven ook aan dat dit onderdeel van GS niet echt druk bezocht is. Ontwikkelen van .tv en evt radio zal meer opleveren dan het overtypen van berichtjes van ANP en what ever. Over Spears, Hilton en nog meer van dat FOK niveau gebeursels.
En nee ik ben niet boos over de Boot Camp. Het was slecht.
Albert Einstein 21-12-07 @ 03:45
daarom nogmaals geef een meel, voor info
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:40:
Waarvan akte.
Ik sla er niet steil van achterover. Het gaat niet om vriendschappen, noch om het pleasen van de vaste kern. Integendeel. Ik (en ik spreek voor mezelf) kom hier ook om juist niet gepleased te worden, maar om geprikkeld te worden. Door de redactie (vandaar dat ik het vertrek van Lucas nog immer betreur), maar ook door mijn mede-reaguurders. Ik spiegel me niet slechts aan hen met wie ik het eens ben, ik lees en luister vooral ook naar hen die een afwijkend verhaal brengen en mij dwingen naar de principiële, archimedische uitgangspunten van een debat te kijken. Daar leer je namelijk vaak meer van dan van incrowd, hoe gezellig, plezierig, leuk, aangenaam die incrowd ook is en hoezeer ik die ook waardeer.
Nu zul je zeggen: waarom reaguur je dan niet op Indymedia? Of Sargasso? Nu ja, dat antwoord is eenvoudig: GS is een Areopagus van de vrije mening en die andere media-uitingen zijn dat niet. C'est tout simple comme ça.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 03:42
Traag heeft het wel, hij wordt steeds beter. Hij had alleen de pech dat hij -in het begin- enkel over gadgets en andere onzin (moest?) schrijven/schreef.
Murdockyoufool 21-12-07 @ 03:42
My post is zwaar met bier en een wat meertje + heel de week afvragen wat er aan de hand is + ik heb écht nog een mooi iets dat nog gaat komen waarmee de conclusie de waarheid is. Doe gewoon en plemp het.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:40
O, oké, dronken. Niets gezegd over helderheid, hehehe.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:31
Lef heb je, maar je had de reacties kunnen voorspellen..
De vorm die gekozen is, was gedoemd te mislukken, bij een spel/verkiezing komt (bijna) nooit het beste talent als winnaar uit de bus, maar de persoon met de grootste achterban.
Of die achterban bestaat uit mensen die oprecht waardering hebben voor de kwaliteit, of graag iemand tot "nar" maken, blijft natuurlijk altijd de vraag.
Maar goed, zie 22:09
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 03:24
Volgens mij was Brusselmans ook reaguurder maar hij beheerste het kunstje van meet af aan. Traag daarentegen mag nog iets bijleren. Fleisch, Pritt, Hox, Chileen en Brus hebben een neus voor originele invalshoeken en weten precies hoe ze een verhaal moeten opbouwen. Het lijkt zo simpel, maar je ziet dat een nozelaar als KoC -en natuurlijk ook de anderen- erover struikelt.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:31
Dude... lef... hulde en zo, maar je mist wat helderheid: you post is zwaar onduidelijk.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:31
Gewoon de opdrachten negeren en je eigen stukjes plempen was het beste geweest.
Dat jullie je strikt aan de opdrachten houden zegt genoeg.
@tuttebelle 21-12-07 @ 03:36
LOL.. haha.Prachtig die haardracht met trainingspakjes..
Da's even alles in één, dag dag
Eigenlijk wil ik dit niet doen, dus voorzover ik het verstandig acht breng ik het in een nuance.
Allereerst begreep ik naar de tweede Boot dat er iets niet ging werken. In eerste instantie was er het enthousiasme van de redactie maar in latere instantie ook de 'ijzige stilte' hunner kant. Kortom, een vergelijk van de inzendingen, dit in combinatie met de nietsontziende meningen van de harde kern gaf voor mij al de doorslag...
Natuurlijk probeerde ik ook te proberen, maar zoals uiteindelijk zélfs de redactie, wist niemand waar zij waren 'ingestapt'. Conclusie; in een competitie zul je nooit geschikte mensen vinden die van oorsprong schrijven wat ze willen reflecteren. Als men dat namelijk goed genoeg doet, dan komt men er vanzelf. Mocht je deze mening delen, dan is de grootste fout die de redactie heeft gemaakt, de hype, het moeten en daarmee ongewild het ontnemen van het lef tot zelfontplooiing van sommigen onder de enthousiaste deelnemers. Vergis je niet dat deelname, met de kennis van de reacties van de gemiddelde reaguurder, een zeker lef van jezelf vereist.
Deel II
Aldus is het onmogelijk om op een ongeregeld zooitje als GeenStijl een dusdanige competitie te voeren zonder afdoende voorbereiding en inwijding. Er wordt namelijk het één en ander van de deelnemer verwacht. Het ongeregelde van GeenStijl is de charme en ik ga er vanuit, dat er zeker ruimte is voor een ander soort mensen bij GeenStijl als nu het geval is. -stilte- Om te beginnen denk ik dat deze cultuuromslag zal moeten komen bij de reaguurders. Ben zelf, door mijn tijdsindeling, noot een grote reaguurder geweest, maar bespeur wel een bepaald verval in de mensen die deze site nu trekt. Het is iets te ver doorgeslagen, het gaat het doel voorbij. Vandaar dat zelfs de redactie bang is geworden van de reacties van de vaste kern op de resultaten van de geselecteerden. Maar lees: de vaste kern geeft ook aan dat het wél van een bepaald léf betuigd om deel te nemen.
Wat ik mis is: onder de vaste kern zitten de mensen die moeten gaan schrijven voor GeenStijl. Zij kunnen dat, heb smakelijk gelachen om sommigen onder jullie. Zij hebben onderling al vriendschappen. Hoe platonisch dan ook. Zij hebben dit verdiend. Kortom; sta op en doe je ding. Je weet zelf dat dit voor je bedoeld is.
Ga dit niet al te ingewikkeld nalezen. Ben dronken, kon bijna scoren, maar was net te en koos eieren voor mijn geld én moet dan nog hier op reageren.
Ongezien... van alles.
Slaap lekker,
Marcello
de grote Anti 21-12-07 @ 03:33
totaal verkeerde fragment. excuses. volgende keer beter, dat wat ik bedoelde was heeeeel geestig maar helaas.
@Iko Nal
.
Ik ben wie ik ben,absoluut geen 'blowkonijn'.. zo'n naam zou ik uberhaupt nooit verzinnen.
@de grote Anti 21-12-07 @ 03:33
Dus jij bent BLOWKONIJN
de grote Anti 21-12-07 @ 03:33
www.flabber.nl/newkidsontheblock/aflev...
Herman Flipsen 21-12-07 @ 03:31
dat ging niet over jou tuulk.
Heerlijk dat praten met geletterde provincialen.. ik leer bijna elke dag een nieuw nederlands woord.Maar echt,ik leer er wel van.Het is een manier van spreken die mij een beetje vreemd is,maarja,door veel wortels en andijvie te eten onthoud je het.Je leert ermee spelen.En wanneer je verveelt raakt schiet je het deaud.
Albert Einstein 21-12-07 @ 03:31
plemp even meel iets dinges
Eigenlijk wil ik dit niet doen, dus voorzover ik het verstandig acht breng ik het in een nuance.
Allereerst begreep ik naar de tweede Boot dat er iets niet ging werken. In eerste instantie was er het enthousiasme van de redactie maar in latere instantie ook de 'ijzige stilte' hunner kant. Kortom, een vergelijk van de inzendingen, dit in combinatie met de nietsontziende meningen van de harde kern gaf voor mij al de doorslag...
Natuurlijk probeerde ik ook te proberen, maar zoals uiteindelijk zélfs de redactie, wist niemand waar zij waren 'ingestapt'. Conclusie; in een competitie zul je nooit geschikte mensen vinden die van oorsprong schrijven wat ze willen reflecteren. Als men dat namelijk goed genoeg doet, dan komt men er vanzelf. Mocht je deze mening delen, dan is de grootste fout die de redactie heeft gemaakt, de hype, het moeten en daarmee ongewild het ontnemen van het lef tot zelfontplooiing van sommigen onder de enthousiaste deelnemers. Vergis je niet dat deelname, met de kennis van de reacties van de gemiddelde reaguurder, een zeker lef van jezelf vereist.
@tuttebelle 21-12-07 @ 03:26
"de echt vieze vlokjes uit het putje " ??
zal even deel I plempen
Albert Einstein 21-12-07 @ 03:23
Ik bewaar speciaal voor jouw het flessengeluk Margaux dus doe je best.
Albert Einstein 21-12-07 @ 03:23
o jij bent die beste van de sollicitanten toch? Ik bewonder je doorzettingsvermogen, dat je zelfs de echt vieze vlokjes uit het putje nog wilt behagen.
Dat filmpje van Ali-G is ook briljant. Een creationist die Ali-G beschuldigt van irrationeel denken.
@Albert Einstein 21-12-07 @ 03:23
Je hebt nog tot één Camel, want ik heb inmiddels een knallende koppijn. Bedje doen.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 03:18
Ik zei reeds voor het begon:
"Resultaten uit het reaguurdersverleden, bieden geen garantie voor de toekomst"
Herman Flipsen 11-12-07 @ 22:29
www.geenstijl.nl/mt/archieven/1119381....
Helaas had ik gelijk.
LOL @VanFrikschoten 21-12-07 @ 03:07:
Amen... brother, sister, comrade, friend, foe... whatever.
Oké Ik ga nog even iets typen. Geef me 5 tot 10 minuten en het is zeker de moeite om even wakker te blijven. Tot zo.
@koerbagh ® 21-12-07 @ 03:16
Kijk, daar heb ik wat aan. Even toevoegen ende Merci bien.
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 03:00
Zo zie je dat doorgaans goede reaguursels geen garantie zijn voor aansprekende verhalen in GS-stijl.
Ik denk.. ik denk,dat de bootcamp serieus bedoeld was,maar zwaar tegenviel..
(komt natuurlijk omdat ik niet meedeed)..
@vander F 21-12-07 @ 03:07:
Notoire zuipschuit, wereldreiziger en de scherpste analyticus en voorvechter van het vrije woord die ik ken. Kortom: een groot mensch.
Zijn boeken zijn formidabel, "God is not great" is een pareltje, maar ik wist ook niet dat er zoveel lezingen van hem op internet waren. Daar ben ik pas onlangs via atheisten.hyves.nl/ achter gekomen.
@tuttebelle 21-12-07 @ 03:12
San Quentin jail?
@VanFrikschoten 21-12-07 @ 03:12
Say no more...;) plop
Ik had meteen wel in de gaten dat die BootCamp niet echt was, hoor! Ha, ha!
Murdockyoufool 21-12-07 @ 03:06
www.youtube.com/watch?v=M89c3hWx3RQ
Eikels met jullie hints.... plop
VanFrikschoten... www.lucky-luke.de/e8/e29/luckysundown_...
@VanFrikschoten 21-12-07 @ 03:07
Ho, ho, ho!
Klaar ben ik er mee... Viespeuken... Ik weet verdomme wel wat jullie denken. Bah!
Ik typ mijn eigen letters en daar blijf je van af. Tief op met je mening....
@Koerbagh,
Wát een heerlijke vent, die Christopher Hitchens,
heftig.
@koerbagh
.
Juist.Sticks and stones will break my bones,but words dont hurt.
@tuttebelle 21-12-07 @ 02:58
www.youtube.com/watch?v=qpkdOA1LU5I
@Van Frikschoten
Doe eens even zelfreflectie.. het valt allemaal best mee.
@de grote Anti 21-12-07 @ 02:40:
Natuurlijk. Altijd. De vrije uitwisseling van ideeën middels woorden is het allerhoogste goed en moet (desnoods te vuur en te zwaard, maar hopelijk hoeft dat niet) verdedigd worden. Wat mij betreft welke ideeën dan ook, maar ik kan de kaalkopjes-haatzaai clausule van de huisregels hier op zich wel begrijpen zolang de vrijheid van hun om hun eigen hoekje in de ether, internet (of waar dan ook) gewaarborgd is en dus óók verdedigd wordt. Woorden zijn altijd goed. Om Billy Connolly te quoten: "There is no such thing as "bad language. There is only bad use of language."
And you can freely argue about that but never censor it beforehand. Zou ik willen toevoegen.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 02:57
yep.
www.youtube.com/watch?v=oxlyKA9O9LA
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 02:52
Flipsuh, jij schijnt alle kandidaten bij naam en nick te kennen... Dus Willem is Cock?
Raus damit en een vers strontblok erachteraan.
Haha, en de remsporen cleanen.
Verder gewoon ontkennen.
En nou nog eens even wat @redactie, met jullie labiele doch noeste en overbodige verkiezingen: Ga eens even flink heel hard komen te overlijden met zwaailicht en sirene. Al dat gezeur over die reaguurder van het jaar kul...
Ik heb het wel gelezen, hoor; al die, voor mij volstrekt anonieme mensen, die wat roepen..."Ja, wij zaten met de hele familie gisternacht het internet te lezen en wat hebben we gelachen om die VanFrikschoten"
Maar ik zit morgen onder de kerstboom met zielige KiNnEezsJesz die een drup aan de neus hebben en vermaak mij zelf wel... Het gaat om LIEF-DE van je zelf uit en dat dat dan naar anderen toegaat, ja? Laten we even duidelijk zijn.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 02:48
Je gok over die duitsers is goed (2x).
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 02:39
Jahaa, kwam die linkse lutser maar terug. Brussen kan schrijven en is horendol te krijgen met rare bruinhemdenpraat. Leuk. O Heere, schenk ons een soort Indymediatype.
Het stukje over de Duitsers -van Tim? God van Empel?- benaderde naar mijn bescheiden mening nog het meest de GS-stijl en -aanpak. Hij wilde te veel in het stukje, maar het opnaaielement zat er zeker in.
@koerbagh
'hebben een innerlijke beschaving en vergevingsgezindheid waar de meest vrome gristen een puntje aan kan zuigen. Het is een "verre-oosten"-ding geloof ik. Koreaanse, Vietnamese, Chinese en Japanse mensen hebben dat ook'
.
Klopt,idd erg schattig,maar gelukkig zijn er ook mensen die niet buigen,die hebben we me dunkt heel hard nodig.Maar OK we praten over tropische vakantie-oorden waar je een parapluutje in je tequila sunrise krijgt.Wel zo fijn als de bediendes dan vriendelijk zijn,en vergevingsgezind als je over de bar heenkotst.Maar dat veel gristenen wandelende takken zijn heeft U gelijk in.
@kuttekrap 21-12-07 @ 02:38
Tsjek Frik met de mic.
Inmiddels zwaaaaaaaar off-topic...
Ik vond die Buhtkämpf eauk niet egt löwk.
Om er een euphaemisme tegenaan te gooien.
Goeie moewv!!
@redactie
Wellicht een ideetje voor morgen: De sexualisering der Nederlandsche dijken...
@koerbagh @02:32
Zo zie je maar weer dat we toch met elkaar overweg kunnen.. mits het bij woorden blijft.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 02:33
Eens, ik vond het "schapen artikel", ook wel goed gevonden (schijnt niet van Nikki te zijn).
Verder, was het allemaal te geforceerd geschreven, met weinig eigen objectief.
Nu moet ik toegeven, dat ik voorstander ben van een soort LLL, om de zooi in de panelen weer eens op te schudden en op scherp te zetten.
Gadverdamme. Ik had het over een dijk.
Van vroeger, toen we nog nuchter waren...
www.youtube.com/watch?v=Zw3FTiWRXF8&am...
@LibertasSimplex 21-12-07 @ 02:28
Jou reet... zeg je. Dat lijkt me een doldrieste toestand. Al wendend en kerend treft iemand je in het holst van je naaqbaarheid. Jij nam er notie van en schreef iets op in het Engels....
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 02:26
Op zich allemaal tweesterrenschrijvers, maar Nikki maakte, over twee opdrachten bezien, de beste indruk. 't Mensch talkte de talk en was imho het meest creatief met linkjes plempen.
@indeaugirl 21-12-07 @ 02:27
Twee naakte vrouwen die elkaar met jam insmeren!
Een konijntje dat met een kettingzaag wordt bewerkt!
Een dolle neger met huidproblemen!
Volgende!
@bottehond 21-12-07 @ 02:25:
Ik ben niet bot. En geen hond. Er is maar één bottehond. En maar één koerbagh. En dat is goed zo.
als waker, dromer of slaper?
@bottehond 21-12-07 @ 02:19:
Indische dames zijn een lust. Voor oog, lichaam, geest en (dare I say it) "ziel".
Een soort Rivella: een beetje vreemd, maar wel lekker. Je krijgt er nooit exact een vinger achter (maar gelukkig: er wel in - of ga ik nu te ver?).
Nu ja... je kunt er de meest extreme ruzies mee hebben, maar ze (niet slechts de dames) hebben een innerlijke beschaving en vergevingsgezindheid waar de meest vrome gristen een puntje aan kan zuigen. Het is een "verre-oosten"-ding geloof ik. Koreaanse, Vietnamese, Chinese en Japanse mensen hebben dat ook.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 02:20
LOL! Of nee, dat mogen we geloof ik niet meer zeggen, geinig dan maar. Pff, de wickies hakken er goed in vanavond.
VanFrikschoten 21-12-07 @ 02:25
Man, waarom ben je dan links? Verhaal van de mensen. M'n reet. Tegels zijn uitdrukkingen van mensen. Hoe je het ook wendt of keert. Haal die vinger uit de dijk, put it some place elsewhere the sun don't shine en huppetee. Schrijf man lul.
Nonnes 21-12-07 @ 02:16
Excusez-moi, u uiteraard ook een aangename nachtrust toegewenst, dame ;-)
bottehond 21-12-07 @ 02:19
Aha! Dat verklaart een heleboel :-) Niet alleen de Indische keuken is erg 'heet', nietwaar? :-) *geeft botte een lief kneepje in zijn wangetje*
Murdockyoufool 21-12-07 @ 02:20
Misschien moet jij eens een dokter bezoeken... Zo een van het soort dat je inktvlekken laat zien en dat jij dan moet raden wat het voorstelt en zo... :-) [Geintje, hoor ;-) ]
Okay, that's it... Ik ben weg hier nu.
@Murdockyoufool 21-12-07 @ 02:20
Wie was je favoriete bootcamper..? Om weer even on-topic te zijn.
Nog groeibriljantjes gezien?
@bottehond 21-12-07 @ 02:17
Lieve beestekontje: Je suis la liberté. Mij gaat niemand iets voorlezen. Weg met de tegels! Rechts is ruimte zat! Links staat het verhaal van de mensen. Als je me zoekt: Ik sta op de dijk er tussen in met rede.
koerbagh ® 21-12-07 @ 02:21
Ik snap niet dat jij niet bottehond heet.
@indeaugirl 21-12-07 @ 02:14:
Selamat malam, kroepoekje.
Ja slaap lekker, ja slaap jij ook lekker, nee slaap jij lekkerder, oké nu slaap lekkerderder dan, gaat ie lekker met de buurman, ja gaat lekker met de buurman, en jij ook lekker, lekker hoor.
indeaugirl 21-12-07 @ 02:14
Ik heb eensch met een indische dame ge"court".
Welk een verukkelijke her-innering.
@ koerbagh ® 21-12-07 @ 02:16
Jajaja je hebt gelijk. Het plezier achteraf is beter. Dat moest even bezinken.
Deze draad is verzand tot een vloedlijn waar de zee en het land elkaar ontmoeten. Kan je goed garnalen scheppen trouwens...
VanFrikschoten 21-12-07 @ 02:09
Dit gaat niet over jouw vermeende belangen maar over de belangen van de Vrijnatie-staat Nederland.
Heb je er wel eensch over nagedacht met hoeveel bloed en tranen en angst en moed en vastberadenheid onze Vrijzinnigheid gesmeed is?
ga je daar risicos mee nemen, Frikster.
Tot de dag dat we móeten kiezen van Lee Harris lezen.
Ik overhoor jullie morgen.
@ kuttekrap 21-12-07 @ 02:15
En die was leuk.
@Nonnes 21-12-07 @ 02:11:
Voor de beschouwer en lezer was het hoogst amusant. En de wijze van je repliek heeft me meermalen een brede glimlach bezorgd. Plezier geven is minstens zo belangrijk dan daarbij zelf in eerste instantie plezier ervaren. Vandaar het plezier in tweede instantie door middel van complimentaties en dergelijke.
indeaugirl 21-12-07 @ 02:14
Heren? Tuttuttut.. Nou ja, slaap jij ook lekker Indeaugirl!
Laat ik eens knattarghak doen en nog een wickie uit de koelkast trekken.
piquant 21-12-07 @ 02:09
lekker slapen, 2 to go
Voorbij de zandbank in de branding langs de kust,is zij druk doende met haar maaltje te vergaren, gelijk een duikboot kan ze onderwater varen
en weerstaat elke golf, op rijke buit belust.
Selamat tidur - slaap lekker, heren (en jij ook, botte)... ;-) Tijd om lekker in mijn bedje te kruipen, gaaaaaaaap...
Sampai jumpa.
Het mooiste van alles is dat met de sluiting van de Bootcamp het wezenloos geraaskal als een muur van mist over de panelen trekt en aanvriest...
@Frik
Pas maar op, voor je het weet krijg jij morgen een bokaal in je reet geschoven.
*Gooit flesje whisky-saus richting VanFrikschoten*
@ koerbagh ® 21-12-07 @ 02:05
*dikke zoen op voorhoofd*
Ik heb plezeriger avonden gehad dan vanavond. Ik beleef er niet bijzonder veel lol aan om anderen te ergeren. Maar ik laat niet alles passeren. IJdelheid toch?
Een goede nacht! Ook voor Piquant! Oehoe, Piquant, ook voor jou dus. :-)
@ Herman Flipsen 21-12-07 @ 02:06
Ha ha. Wat ben jij laat aan het reaguren en ik aan het gluren,
Welterusten @piquant 21-12-07 @ 02:05:
Hey plafonnière! Een beetje stiekem meegenieten en aan het plafond hangen zonder wat te zeggen? Nou ja, niks moet natuurlijk...
Deze draad is verzand tot een vloedlijn waar de zee en het land elkaar ontmoeten. Kan je goed garnalen scheppen trouwens...
bottehond 21-12-07 @ 02:04
Inclusief gleichgeschaltete media.
laters ik ga ook maar eens pitten btw dit topic is interessanter dan die bootcamp.
@piquant 21-12-07 @ 02:05
voyeur!
trusten.
@Nonnes 21-12-07 @ 02:00:
In dat geval: nix aan de handa. Ik vroeg het expliciet omdat ik er niet van overtuigd was. Was ik dat wel dan had ik het gewoon gezegd, namelijk. Never mind. Zoals ik al tegen CoJo zei: aan Nonnes gaan we nog een hoop plezier beleven en je bewijst dat elke dag.
*veer, reedt en bijbehorende handelingen*
morgen ben je de eerste ;)
@all
Het was een genoegelijke avond. Trusten.
WTF
lene is dan ook LEVEN
* plop *
Dr.Dreetje 21-12-07 @ 02:01
We lene dan ook in een collectivistische SStaatSSdictatuur.
Of wil je dat met me bediscussiëren.
bottehond 21-12-07 @ 02:01
"At your service!" :-)
@Botte
Trusten
ik zie hier verdacht veel schutzstaffels....
indeaugirl 21-12-07 @ 01:58
Moeha
De reply een diva waardig.
koerbagh ® 21-12-07 @ 01:57
Hmm, ik wil niet moeilijk doen, zeg je... Dat belooft niet veel goeds. Wie was het? Ik ben benieuwd op wie ik lijk.
Maar nee, ik lees al heel lang regelmatig mee maar ik reaguur pas de laatste maanden.
Was ook een initiatief van niks. Was zeker alleen bedoeld om aan te tonen hoe goed jullie zelf zijn. Typische journaille oude-stijl opstelling.
bottehond 21-12-07 @ 01:58
NIET dus he. Gosternokke
Out
Uit het VanFrikschotens enge dingen hoekje:
Jeremia 51:63
"En wanneer gij dit boek uitgelezen hebt, bind er dan een steen aan en werp het midden in de Eufraat, en zeg "Evenzo zal Babel zinken en niet weer bovenkomen, tengevolge van het onheil dat Ik erover ga brengen"
Toch sneu....
bottehond 21-12-07 @ 01:52
Night Queen of Hot, toe maar... :-) Die 'eretitel' heb ik denk ik niet zozeer te danken aan mijn reaguursels, maar aan je eigen perverse fantasietjes ;-)
Maar ik blijf je desondanks wel een lief knulleke vinden, hoor ;-)
Herman Flipsen 21-12-07 @ 01:52
Dat wordt oorlog in de RKerk. Dat gaan Tonnie Eyck en Leo Feijen echt niet over hun kant laten gaan.
De SStaatSSmedia doen waar ze voor zijn: de SStaat en de SStaat der Nazi in beeld brengen. Zonder de collectivististen Andre CrauwelSS en ruktor van SSantenSS.
@Nonnes 21-12-07 @ 01:51:
Even heur... ik wil niet moeilijk doen, maar heeft u ooit gereaguurd onder een andere nick? Stijl, kennis en woordkeus komen me bekend voor. Heel bekend zelfs. Het vage vermoeden bekruipt me (al een paar dagen - weken) dat ik u ken onder een andere naam.
@koerbagh ® 21-12-07 @ 01:53
Hij viel op door "het" consequent te schrijven als "t", dat nog los van "kheb, kzou, etc."
(miste al ruim 800 post na bottegate..)
wat een snertkonijn!
Inderdaad, waar is blowkonijn? Ik had een bestelling bij hem geplaatst, drie kilo onversneden spruitjes. De overdracht zou plaatsvinden in het westelijk havengebied maar is in de soep gelopen.
Schitterend, de ouwe garde legt zich te slapen en de volgende generatie nachtwakers over de Vrijzinnigheid meldt zich reedsch. Hulde.
* naar de opiumkit en dan pitten *
@Herman Flipsen 21-12-07 @ 01:44:
Tip: zoekfunctie in yahoo... Zoeken op o.a. Sas van Gent. Google heeft zijn index en cache verandert en zoekt niet verder dan 6 maanden geleden.
Jammer.
Dr.Dreetje 21-12-07 @ 01:49
Dacht-t-nie... ;-)
@bottehond 21-12-07 @ 01:44
Uitbannen van het "kritische geluid" is geen trend meer, maar een compulsief handelen van de -zichzelf als goed benoemende- mens geworden.
Mark my words, daar waar het IKF in het verleden kritiek had op de islam, zal die kritiek olv Pronk verdwijnen.
www.youtube.com/watch?v=uHNNSX5M5L8
indeaugirl 21-12-07 @ 01:47
Er is masseerspul dat je huid enorm laat tintelen. Ook het slijmvlies en de huid er onder. Capice.
Damn, ideaugrill, ik ga me rap van je distantieren want je ontwikkelt je tot de GS Night Queen of Hot. Hehehehehe........
@ .punt. 21-12-07 @ 01:46
Ach ach Punt... ik maakte een grapje. Blijkbaar was het een insidersjoke. Koerbagh had er geen moeite mee zie ik (koerbagh ® 21-12-07 @ 01:22) Ik ben serieus drs. geworden ooit. En ik gaf AMV en saxofoonles. Ik ben zo openhartig omdat ik hoop dat jij dat ook bent: waarom denk jij dat ik een IQ heb van onder de 80?
Ik heb weer veel geleerd vandaag en ik hoop dat jij daar nog iets aan kunt toevoegen.
@ .punt. & Nonnes
Kunnen jullie niet gewoon lief vriendjes zijn...? Kerstgedachte en zo... :-P
Die anus van mij is zo blauw als de kop van die kerelt en heb ik jou niet eens eerder gezien bij ecomare?
Nonnes 21-12-07 @ 01:46
Wow, dat is snel! :-O Jammer, ik vond hem wel grappig...
Herman Flipsen 21-12-07 @ 01:44
Puistenkopnazi of zo iets.
Of dikbuikige agent provocateur.
Of Patrick Coemans.
Of vvp.
Dr.Dreetje 21-12-07 @ 01:42
Hoezo? Zat er soms een tube bij met spul om je anus te bleken? Weer eens wat anders om in je kerstpakket te vinden dan de obligate fles wijn, toastjes, blikje vis en potje asperges, toch? :-)
@ nonnes
ja indd, als je het inlevert op school wel op geenstijl daarintegen maakt het meestal geen zak uit hoe je woorden schijft, ook al doe je het met een q op het einde.
toch ben ik benieuwd in wat voor instrument je lesgaf, triangel?
schijnt dat het notenschrift nog best ingewikkeld is voor mensen met een iq onder de 80, respect als je dat aankunt met mbo!
.
@ indeaugirl 21-12-07 @ 01:40
Onverbiddelijk weggejorist en opgerot volgens mij.
liever, mot er tussen. en daar mag je ook jeaudsch en echt gristelijk invullen. Van die ethiekpooiers ter "linker"zijde weet ik het niet zo.
indeaugirl 21-12-07 @ 01:40
Is niet nieuw, die spookte hier al eerder rond, met een andere nick (ben nog aan het denken wie het was)
LibertasSimplex 21-12-07 @ 01:41
Zo ben ik. Situationele principes noem ik dat.
Herman Flipsen 21-12-07 @ 01:40
Ik zei toch: de triomf van de verschroeide aarde. Leer me ze kennen.
Ik heb 1000 x met een RK Jongerenlid te maken dan met een IFC taleban speler te maken.
.punt. 21-12-07 @ 01:37
Komisch.
In de tijd dat ik WO deed kreeg ik mijn spullen terug als ik benieuwt met een t schreef, K in plaats van 'k en ook nog hoofdletters vergat. Maar... toen ik muziekles gaf kraaide daar geen haan naar. Hahahaaaa, slaap lekker man... Tijden veranderen.
*valt in de ene verassing na de andere tijdens het uitpakken van zijn kerstpakket*
Maaier 21-12-07 @ 01:40
Slet!
bottehond 21-12-07 @ 01:33
Nu het IKV even genoemd werd.... www.trouw.nl/laatstenieuws/laatstenieu...
bottehond 21-12-07 @ 01:38
Ik ga even verder in Rushdie, met u welnemen.
Slaap lekker allen.
bottehond 21-12-07 @ 01:24
Religie verdraagt zich idd slecht met vrijzinnigheid / individuele vrijheid. Daarom ben ik ook niet zo blij met de relipartijen in de kamer. Politiek zou men moeten bedrijven op basis van pragmatische, zakelijke overwegingen - NIET met een bijbel in de hand. Scheiding van kerk en staat: prima. Maar liever nog zag ik een scheiding van religie en staat (vgl. de Franse laïcité).
PS Weet iemand waar die nieuwe reaguurder BLOWKONIJN is gebleven?
Maaier 21-12-07 @ 01:36
Tsjek de spiritualiteit van de Hoer van Babylon, dude. De ethiek is nonsens. Technocratengedoe.
Vraag Ignato van L. er maar naar.
@LS
Is niet zo erg, zolang het geen konijn betreft.
@ Nonnes
Ja dat idee heb ik ook bij jou, maar inderdaad, zal vast ook heel beperkt zijn.
K vul m'n dagen met wo, speel ondertussen meerdere instrumenten en heb ook nog een sociaal leven.
ben benieuwt waar jij je dagen mee vult.
maar jij ging slapen, slaaplekker!
.
bakoenin 21-12-07 @ 01:29
bakoenin en botte aanbieden voor 250 euri p/m?
Nooit blowen waar ze bij zijn! Dan worden ze stoned.
bottehond 21-12-07 @ 01:33
8 mei, nog meer van die ellende. Maargoed, een dikke ruzie met Simonis heeft m'n pa wel gehad, da's dan wel weer mooi.
Tja, het spijt me dat ik mee moest lopen met anti-kernwapendemonstraties, ik was ook liever de kroeg ingedoken. Gelukkig neem je niet alles mee van je opvoeding.
waar je ook nog oude jutters spullen kunt kopen....
@ Dr.Dreetje
moet je eens nagaan wat die oude man daarmee heeft uitgevoerd.
.
@ .punt. 21-12-07 @ 01:31
Ja, beperkte visie. Dat is vast waar.
Zo vind ik jou een enorme lutser. En dat alleen al op basis van de posts in dit topic... Dat is vast heel beperkt.
Vertel eens... waar vul jij je dagen mee? Ik heb het idee dat mijn nacht nog veel beter kan beginnen.
ik koop mijn garnalen nog steeds bij die oude visser op texel.
@ Dr.Dreetje
Het is: Ga-anaaltuur
schijnt zo te zijn bij naakte bnners!
.
Herman Flipsen 21-12-07 @ 01:30
Precies. Koken, of in leven houden. Dat laatste wordt niks met garnaaltjes. Koken dus, meteen na vangst.
Maaier 21-12-07 @ 01:27
Dat is het seaurt waarvan jij de resultante bent, ennemy mine.
Het zich emanciperend vulgus dat het establishment wel even zou slopen.
Thanks a lot!
Ik ken Opus Dei- leden. Fantastische menschen. Diametraal aan mijn 2007 tegengesteld. Voor hen geen probleem en voor mij allerminst.
Lubbesrs was 8 mei, DriSS van 8 is de Überdhimmi.
Dat zijn de stervende mastodonten die hun tanende invloed nog wenschen omzetten in een triomf van de verschroeide aerde.
@Dr.Dreetje 21-12-07 @ 01:28
Verschepen hoeft al niet meer heur.
Heiploeg is gaan participeren in een nederlandse fabrikant van garnalenpelmachines en ze hebben het samen doorontwikkeld en hebben al 10 pelmachines gekocht, de uitval is acceptabel.
@ nonnes
slaap lekker trouwens!
.
Dr.Dreetje 21-12-07 @ 01:32 het bleken is een anaalkuur....
Garnalen moet je de keel doorsnijden en ondersteboven in het trappenhuis leeg laten bloeden. Halal zeebanket.
@van dal 21-12-07 @ 01:30
Thuispellen op de keukentafel en Salmonella bleken heel goed samen te gaan. Dus Kniertje moest stoppen , nu doet Fatima het.
is het nou garnituur of garnaaltuur?
@ nonnes
het gemiddelde niveau is hier trouwens wel wat hoger dan mbo.
al wil ik niet zeggen dat iedere mboer dom is oid, maar wel dat het grootste gedeelte een beperkte visie heeft.
.
En even op laten warmen, niet koud uit de koelkast.
@van dal 21-12-07 @ 01:25
Garnalen, moet je ook koken op het schip, anders begint het rottingsproces al...
@Weest gegroet 21-12-07 @ 01:28
Die zijn gekookt en weer ingevroren.
koerbagh ® 21-12-07 @ 01:16
Hartelijk bedankt voor de uitvoerige uiteenzetting, amice! Vooral de tweede alinea was blikverruimend voor me. Dat boek van Dawkins stond trouwens al op mijn verlanglijstje om binnenkort aan te schaffen. Die andere auteurs zal ik ook nog even checken. Ik had toevallig vorige week een discussie met een oud-studiegenoot die zwaar "in de Here" bleek te zijn tot mijn verrassing (zo goed kende ik hem dus ook weer niet kennelijk). Wat me vooral trof, was dat hij stug vasthield aan dogma's die gewoon aantoonbaar onjuist zijn (zoals de aarde die 5000 jaar oud zou zijn), en alle zaken die ik aanvoerde om het bijbelse verhaal te ontkrachten, simpelweg ontkende. "Hoe verklaar je de fossiele overblijfselen van dinosauriërs dan?" Antwoord: "die zijn er door de duivel neergelegd om de mensen van hun geloof te doen vallen". De genetische verwantschap tussen mens en (mens)aap? Onbewezen leugens van pseudowetenschappers. En zo ging het maar door... Ik was echt met stomheid geslagen hoe een academisch opgeleid persoon zulke oogkleppen en zo'n tunnelvisie kon hebben. Vandaar dus even mijn vraag aan je. Maar je antwoord verklaart wel iets meer dan alleen indoctrinatie, waarvoor mijn dank.
Cium besar dari indogirl -xxx-
Weest gegroet 21-12-07 @ 01:28 avé, is dat zó? ik zag wel eens een kort filmpje over een paar oude dames... uit de tijd zeker, sinds volendam meer van het coke-pellen is?
.punt. 21-12-07 @ 01:19
Waar komt dit vandaan joh... Je hebt gelijk, het is irritant als iemand zeurt over spelling. Dat doe ik ook niet vaak, geloof ik... Maar 'is' in plaats van 'eens' begint me nu zo op te vallen. Ik vind het vreemd. Maar als ik geweten had dat jouw tenen niet te ontwijken waren had ik me wel in weten te houden. Het is jammer van de tijd. Maar ik ga weer met een grijns mijn nest in. Dat is ook wat waard.
@ nonnes
zo, respect man volgens mij ben je een stuk slimmer dan de gemiddelde reaguurder.
even serieus, denk je nu meer respect krijgt van de overige reaguurders?
gaat het je daarom?
kijk naar je zelf man, je word genegeerd en je hebt sowieso niets in te brengen wat ook maar van enige inhoud is.
maagoed, daar gaat het hier niet om, het gaat er om dat dit een domme en stomme actie is van geenstijl.
.
Waarom Wilders en Harry weg ?, het enige wat nog een beetje sjeu aan dit plogje geeft
Of ehhhh zaegn ze het niet meer zo zitten ?
Jammer jammer.
van dal 21-12-07 @ 01:25
een goede vrieskist doet wonderen. Net als voor de garnalen, die worden gevangen, naar Marokko verstuurd, daar gepeld en weer terug naar de Lange Landen.
na een dagtocht op een kotter zelf pellen? ik verscheep ze liever naar marokko en koop ze in albert heyn
@van dal 21-12-07 @ 01:25
Tussen duim en wijsvinger nemen en de kont met kuit en al er af jassen; net als ik soms bij jou doe...
VanFrikschoten 21-12-07 @ 01:24
Het beste is ze pas aan tafel te pellen. Alleen dan hebben ze nog echt smaak. De Hollandse. Die Noorse, daar moet je niet aan beginnen. Die zijn al smakeloos als ze zich nog liggen aan te stellen is zo'n makkelijke fjord.
VanFrikschoten 21-12-07 @ 01:15
Okay, ik laat je met rust. Maar ik ben wel knettergek op jullie, net als Kouwes.
Unieke fenomenen in deze Nieuwe Tijd.
Oooooops, daar ga ik weer. Scusi.....
bottehond 21-12-07 @ 01:07
neen. progressief katholiek. ddenk Oosterhuis, IKV, dat werk. Het ergste in z'n soort.
bottehond 21-12-07 @ 01:24
SSssssSSsstotteraaaaarrrrr???
VanFrikschoten 21-12-07 @ 01:24 behalve als het boontjes zijn, als die per schip komen zijn ze niet zo vers meer...
Het beste is ze te doppen naast het schip vlak na aankomst...
indeaugirl 21-12-07 @ 01:17
Als ik het eerlijk moet zeggen ben ik voorstander van het verbannen van religie uit de publieke ruimte.
Iedere poging van religieuzen om onze Vrijzinnigheid te beinvloeden zou strafbaar gesteld moeten worden.
We zijn de facto getuige van een crypto- religieuze SStaatSSgreep.
Deze regering is een schandvlek op Nederland.
Leve de Vrijzinnigheid.
Deze regering is zo makkelijk in het schenden van de persoonlijke integriteit, dan kan dat er ook nog wel bij. Ik ben het, als extremistisch cultureel/ spiritueeel (I shit you not) Reaumsch Katholiek, geheel met je eensch.
*gaat even Christopher Hitchens aanhoren*
indeaugirl 21-12-07 @ 00:58
LOL. Stel nog eens zo'n vraag. Je houdt ze lekker bezig.
ROFLOL @Nonnes 21-12-07 @ 01:21
Go girl!
hollandse of noorse het maakt me geen moer uit als er maar cocktailsaus op zit.
@ .punt. 21-12-07 @ 01:18
Op welke reactie had je gehoopt? Studies vergelijken?
Ik heb Mavo maar ik ben door het CWI getest op bovengemiddeld HBO. Dusss...
@ nonnes
oh laat maar je spreekt natuurlijk alleen maar Nederlands, sorry.
.
VanFrikschoten 21-12-07 @ 01:06
images.jupiterimages.com/common/detail...
@ nonnes
www.dailymotion.com/tag/nonnes/video/x...
lollz
nee inderdaad wat jou betreft gheghe top.
.
edit @ 01:16
*een onverklaarbare metafysica*
@LibertasSimplex 21-12-07 @ 01:13
Geniet er maar lekker van, hoor, jongen.. je hebt het verdiendt...
bottehond 21-12-07 @ 01:06
Wederom een scherpzinnige en diepzinnige analyse, mijn eerwaarde medekruisvaarder. Hoewel ik uiteraard als weldenkend mens (dus rechts-liberaal, (agnostisch) atheïst, en republikein) het marxistisch gedachtegoed verwerp, ben ik het wel eens met de stelling dat "godsdienst opium van het volk is".
Beetje off topic dit, excuseert u mij. Maar bedankt voor de respons.
*zucht*
07...
waarom zou je op zon suffe kutsite willen bloggen?
@Dia,
voor 12-12-08
@Botte ,
lekker he?
*hapt in tweede broodje*
@indeaugirl 21-12-07 @ 00:58:
Nou diep-gelovig kun je op veel manieren zijn. Ik heb geen enkel probleem met de beleving van religie zoals 1 van onze gewaardeerde mede-commenters Ignatius van Loyola (of bijvoorbeeld iemand als Herman Finkers) die beleeft. Dat kan ik volkomen begrijpen en zoals ik gisteren al heb gezegd: ik ben ook een spiritueel mens, heb ook onverklaarbare een metafysica en zelfs in die zin ook religieus. (Mijn "religie" heeft alleen niks met opperwezens en heilige boekjes te maken en gaat verder niemand wat aan, dus ik ben óók overtuigd atheïst en ga in tegen alle claims op basis van sprookjes en opperwezens.)
De meeste wetenschappers, erudiete en intelligente mensen die ik ken en religieus zijn, zijn niet religieus omdat ze van een god overtuigd zijn of een boekje letterlijk nemen. Die zijn religieus vanwege een hele andere nuttige functie van geloofsgemeenschappen, te weten juist de gemeenschapszin. Daar zal ik ook nooit tegen ageren, dat is een onschuldig fenomeen.
Bij slimme mensen die het woord van de bijbel letterlijk geloven (en die zijn er heus, Kent Hovind en sommige ID-theoretici zijn zeker niet dom) en er een politiek programma aan ontlenen spelen 2 zaken denk ik. IJdelheid en opportunisme ondanks dat ze zelf ook wel weten dat argumenten in het diepst van hun wezen nooit overtuigend kunnen zijn. De schapen die ze leiden zijn namelijk niet de slimste voortbrengselen van de menselijke soort en macht is ook in christelijke kringen een hele verleidelijke valkuil.
Is dat een beetje antwoord op je vraag? Richard Dawkins, Christopher Hitchins en Sam Harris gaan in hun boeken ook in op die vraag. Prima leesvoer voor de "kerst"vakantie.
@bottehond 21-12-07 @ 01:11
Ik krijg daar een vel van op mijn tong....
Overigens heb ik al eens een prijs gewonnen. Een verzilverde Biotex korrel. Ik kon aardig tekenen naar het scheen....
@F
12-12?
-
@Koer
De site zegt daar verder niets over, maar je kon wel eens gelijk hebben. Hopelijk morgen dus. Als jij nou eens in het weekend bereikbaar bent (de MSN), horen jullie het dan.
-
@CoJo
Sneeuw ze, en tot in het oudejaarstopique.
-
*Plat is*
@ .punt. 21-12-07 @ 01:10
Nee. Dat kan inderdaad niet kloppen wat jou betreft.
Glenmorangie highland. Wat ik dan niet snap is de ondernaam nectar d'or. Alsof die gasten Frans praten. In ieder geval de lekkerste sterke drank die ik in heel mn leven ooit gedronken heb. Zoet, maar niet door suiker. Afdronkverhaal. Geweldig.
vander F 21-12-07 @ 01:08
Gimme, dude.
@ .punt. 21-12-07 @ 01:07
Inderdaad. Ik hou het vaak wel simpel. En als jij 'is' gaat gebruiken in plaats van 'eens' blijf ik even hangen. Ik wilde niet echt zeiken... Weet jij hoe vreemd het overkomt op mensen boven de 21 of weet je eigenlijk niet dat het fout is?
@ indeaugirl 21-12-07 @ 01:08
Nee. Maar waarom? Mijn post van 00.58 was een serieuze aanbeveling. Ik was alleen even te lui om de link te zoeken.
indeaugirl 21-12-07 @ 01:08
neuqen?
@bottehond 21-12-07 @ 00:59
het waren de anderen; ik heb hier niets mee van doen!
VanFrikschoten 21-12-07 @ 01:06
Lieverds, ik mot die prijs niet. Opbokken.
Ik ben als een kind zo blij dat ik mijn gedachten hier kwijt kan en dan ook nog op de manier die ik zelf wil.
Ik vind echt dat jij de Reaguursters van het jaar zijn. Als er een prijs aan vastzit geef ik hem aan jou of ik trek me terug uit de verkiezing.
* lebberrrrr *
Hmmmm Jerney
@ nonnes
volgens mij klopte dat onderzoekje onder geenstijl reaguurders niet helemaal als ik jou zo zie.
dat over mensen in de wat hogere en slimmere klassen kan niet kloppen wat dat betreft.
.
Iemand een broodje Hollandsche garnalen met Zaanse mayo?
Nonnes 21-12-07 @ 01:04
Moet jij ongesteld worden soms?
Maaier 21-12-07 @ 01:04
Ben jij protestant opgevoed, of je ouders, MaaierT?
He nonnes, heb jij mijn comment gelezen over makkelijke artikelen?
dat van jou is zo'n makkelijke comment, lopen zeiken over spelling.
Boedkemp? Ik dacht het jaarboek van LdLL te lezen...
@bottehond 21-12-07 @ 00:59
het waren de anderen; ik heb hier niets mee van doen!
indeaugirl 21-12-07 @ 00:58
Ik begrijp sommigen van hen wel, maar de meesten, die geforceerd gelovigen, niet. Dat wil zeggen: ik begrijp de verlokking van het sectarisme. Natuurlijk. Ik heb me er zelfs aan overgegeven om het de nieren te proeven.
Maar het is een keuze voor de kudde. Spiritualiteit heeft daar allemaal niets mee ende te maken.
Zie je, indeaugrill: jij bent één van de happy few. De nieuwe elite die de Vrijzinnigheid moet beschermen en collectivisme moet bestrijden. Als je daar in gelooft, natuurlijk. Jij ziet *jeweetwel* voor wat het is. Sister.
@Robin Hood 21-12-07 @ 01:01
Misschien kan je de boel nog redden en je eigenste stukje inleveren
Doe de GS redactie achteroverslaan, dan heb je de job alsnog.
@ .punt. 21-12-07 @ 01:00
En schrijf jij eens eens in plaats van is.
bottehond 21-12-07 @ 00:59
Dat houd ik mezelf ook altijd voor, dat er iemand daadwerkelijk dat allemaal leest enzo.
@bottehond 21-12-07 @ 00:51:
Je hebt het nog lang vol gehouden tussen de yanks. Huldos en kudos daarvoor, maar zoals ik al eerder zei: de vaste kliek van LGF (die ik een tijd geleden ook de rug heb toegekeerd) zijn vastgeroest in bepaalde ideeën en hebben eigenlijk geen idee wat de 1st amendment van hun grondwet inhoudt en wat die constitutie precies wil beschermen. "Mr. Jefferson: build up that wall!"
video.google.com/videoplay?docid=63796...
@ indeaugirl 21-12-07 @ 00:58
Jij moet eens even een draadje van gisteravond opzoeken...
@ Botte
Frik heeft het reaguren tot een kunst verheven. Hij verdient zeker een nominatie.
@ kuttekrap
Ik was er nog wel, maar ik zal doen of ik het niet gelezen heb en mijzelf te ruste leggen.
Robin = OUT
bottehond 21-12-07 @ 00:59 vooral ene joris leest ze na... en als ik dan opsta om de vruchten van frik nog eens te lezen... eentonig verhaal, overal staat dan -weggejorist- en dat is best wel jammer.
trekt maar een extra flesje wodka open.
Morgen goedverdoeme zowat de hele dag buiten wezen dus nu alvast voorverwarmen brr.
@VanFrikschoten 21-12-07 @ 00:42
Bijbelse spreuk :
Geef een hongerig medemens een vis en die heeft 1 dag te vreten,
Leer hem vissen en hij kan elke dag vreten.
Een zakelijke spreuk
Verkoop een hongerig medemens een vis
Leer een hongerig medemens vissen en je hebt er concurentie bij
Trouwens wel super grappig hoor, in plaats van 1 winnaar uit te kiezen iedereen de laan uit sturen.
maar zo'n 'grappige' actie doe je pas als de bloggers de tijd hebben gehad zich te bewijzen, anders niet.
maar toch, het niveau tipt niet aan geenstijl, voor het eerst sinds een jaar wel kwaliteit ipv van die simpele blogjes om iemand zwart te maken omdat diegene met blote tetten op internet staat.
makkelijk hits scoren, das mooi makkelijk -> ga is op echte schandalen af, doe is wat nuttigs of leuks.
geenstijl.
.
Geduld botte... We horen het wel. Hij komt hier vaker.
Ik denk dat hij met bijlezen niet verder is gekomen dan 20 over 11.
Ik heb overigens begrepen dat de nachtelijke GS-sessies uitstekend (na)gelezen worden en een fenomeen op zichzelf geworden schijnt te zijn. Vandaar de, overigens terechte, nominatie van de familie van Frikschoten, M/V holebihe.
bottehond 21-12-07 @ 00:57 en nou wil jij weten of het een post van jou was... of de aanblik van jerney kaagman in betere tijden, want dát zou zomaar heel goed kunnen...
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:45
Koerbagh, jij bent een erudiet man... Ik zelf verbaas me er geregeld over hoe het mogelijk is dat intelligente mensen met een hoge opleiding, niettemin diepgelovig kunnen zijn. Je zou denken dat ze beter moeten weten, toch? Hoe valt dit te verklaren, o wijze? Ik zelf denk wel eens aan stelselmatige indoctrinatie (van kleins af aan) als verklaring, omdat in ruim 90% van de gevallen iemands geloofsovertuiging samenvalt met die van de ouders.
@bottehond ,
rare jongens hoor, die Yanks.
*geeft bestorven paardeschenkel*
Nonnes 21-12-07 @ 00:55
Dit is raar of niet soms. Wat betekent die post. Vragen.... vragen.....
Die kw*m wellicht extreem heftig klaar op een post , Nonnes, en bonkte zijn harses op het toetsenbord. De vraag is: welke post?
@ bottehond 21-12-07 @ 00:53
Of er is een kind wakker geworden.
Lepo 21-12-07 @ 00:45
Dude, wat is dat voor post? Slaap je op je toetsenbord of zeau?
@Cojones,
ga lekker rielexen jongen.
Verrek Koer, zonnewende, kortste dag enzo,
gefeliciteerd iedereen!
*maakt moede gang naar de koelkast*
@Prof. Hoxha
Ja, ik wil er verder niet al te veel over zeggen hoor maar u kon nog wel eens gelijk krijgen als ze de GS server opgraven in 2196 en de log files er eens flink op na lezen. verder leuke website hoor!
sneeuwt het ook bij jullie?
*loopt naar koek en zopie tent*
Psst... nu de wannabe bloggers te bedde zijn, kunnen we wel zeggen dat de inzendingen ruk waren. Ook al heb ik Tamara tien sterren gegeven, maar dat had meer te maken met haar tieterij.
En dat wens ik je ook allemaal toe, CoJoNes. We zien je over een dag of 10.
@ Redactie
Laat dit svp staan. Ik beloof dat ik heel rustig ga worden op GS. Echt waar.
Ik ga dit zo posten op LGF. Ik was wat vaak absent, maar ik had belangrijker dingen te doen dan het gezelschap delen met reauze bijen en de andere dagelijksche sleurdingen. Ik ben er klaar mee. De insiders en islamwatchers begrijpen deze post wel. As of morgen ben ik weer die ADHD reauze bij. Accoord zo?
Lizards, in your latest project "demasking the fascist conspiracy"
Be prudent if you consider integrity important
LGF is not a virtual lynch mob, to my knowledge.
It is determined to bring to light and civic judgement of filth.
LGF is a relevant, but very vulnerable phenomena.
I call upon all US Lizards to judge according to your Laws and not what you are being lead to believe
I have done all I can for LGF. I am off to my grass roots.
www.geenstijl.nl
Ciao, Lizards!
* Botte out *
Terecht! Opzouten met die moggels
@CoJoNes 21-12-07 @ 00:46:
Ik wens u een fijn winterzonnewende-feest toe. Met veel drank en hapjes enzo.
En goede reis en voorzichtig en blabla...
@DiagnosisTyphus 21-12-07 @ 00:43,
truste,
en voor 12-12 dus dan he .
@CoJoNes 21-12-07 @ 00:46
www.youtube.com/watch?v=3k_q_UMI3tQ
Is dit trouwens weer zo'n soort van 'stunt' ofzo?
ni dat geval zou het wel erg zielig zijn zelfs al houd ik wel van stunts
CoJoNes 21-12-07 @ 00:46 hals und beinbruch!
@Zaadhaan 21-12-07 @ 00:16: Ik was er al van op de hoogte.
@DiagnosisTyphus 21-12-07 @ 00:43:
Ga er niet bij voorbaat van uit dat die club maandag open is. Het blijven ambtenaren, nietwaar.
me voy.
Ik wens een ieder gewone dagen en vooral rust.
@van dal 21-12-07 @ 00:43:
Eens te meer bewijs dat de bijbel een sprookjesboek is.
cgf
\
@indeaugirl 21-12-07 @ 00:43
Yah, udah... ga zelf ook eens gauw mati geworden geraakt gezijn...
home.planet.nl/~cedee007/finger.swf
VanFrikschoten 21-12-07 @ 00:35
Makassi ;-) Maarre... volgens mij klopt je bahasa Indonesia niet helemaal, hoor ;-) Vooral blijven oefenen, sayangku Belanda hehe
@F (00:29)
Op korte termijn: Met een beetje geluk morgen, anders maandag.
Op zeer, zéér korte termijn: eenen bedt opzoecken.
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:40 dan zou Lao-Tse ongeveer 4500 jaar oud geweest moeten zijn...
@ van der F
Hehehehehehe.... geen verrassing hier heur.
-mededeling voor het algemeen nut-
"Leer een Afrikaan typen; dan typt hij één regel. Maar leer hem schrijven; dan wordt het een boek"
van dal 21-12-07 @ 00:39 øf zweudse kløøt'n (waarschijnlijk de gehaktballetjes van ikea)...
beetje jammer,
geenstyl was wel toe aan wat meer kwaliteits journalistiek....
magoed volgende keer beter, k vond bootcamp een goed project
maar dat jullie het zo vroeg staken, beetje jammer...
.
@ van dal 21-12-07 @ 00:37
Sjongejonge... ik ben echt niet scherp. Ja dat heb ik wel eens gedaan. En het was nog leuk ook.
Kloot'n zouden wij inderdaad zeggen.
@Nonnes 21-12-07 @ 00:36:
Inderdaad er zijn heus wijzen uit het Oosten. Confucius was een wijze uit het Oosten. En Gautama Siddharta en Lao-Tse. Maar die zijn nooit in Betlehem geweest.
@van dal 21-12-07 @ 00:37
Het zou dan nog altijd Klootscheat'n zijn, maar dat ter zijde.
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:37 en wat te denken van dønse kløten?
@bottehond 21-12-07 @ 00:30,
Yesss, beste nummer ever!
*huivert*
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:33
Owwwww, dus het mag gewoon... kloten als uitroep. Hm. Dan doen die Groningers het dus niet fout. Excuus.
@van dal 21-12-07 @ 00:35:
Dat most dan wel schriev'n als kloot'n of klôt'n, aans ken gain aain bekiek'n of dat een laange of korte "o" weez'n mot. Mien jong. Dussss.... Daarom.
Nonnes 21-12-07 @ 00:36 het schijnt een locale sport te zijn, klootschieten.. of klootschiet'n zoals het plaatselijk vaker wordt aangeduid.
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:30
Bedankt. Ik was benieuwd of er iets was waarin ik me kon herkennen. Nee dus. ;-) Behalve dat ik weer wijzer geworden ben. Wat dan misschien weer aangeeft dat een wijze uit het oosten geen onmogelijkheid is.
@ van dal 21-12-07 @ 00:29
Ik baal ervan, maar ik snap 'm niet.
@indeaugirl 21-12-07 @ 00:32
Liever niet, zonder zijn open deuren, is het al koud genoeg.
@indeaugirl 21-12-07 @ 00:32
Tidak mau. Berbicara ember, dong!
-ondertitels-
Ja, leuk! Goed idee, hoor!
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:33 das dan mooi klot'n mien jong.
@CoJoNes 21-12-07 @ 00:20
Gewoon een lange dikke jas aantrekken past altijd een blaffer onder.
Natuurlijk niet hartje zomer in zo'n jas lopen ;-)
@Nonnes 21-12-07 @ 00:27:
Eh, als generieke uitroep van afschuw is zowel "klote" als "kloten" toegestaan. "Mooie kloten" heeft wederom weinig met afschuw te maken.
Ja, het is ingewikkeld. Klote-zooi.
Is er wellicht iemand voor het idee om de heer drs. B.J. Eerdmans terug te vragen als columnist?
Over succesvolle Geenstijl-plannen gesproken, hoe staat het eigenlijk met het ruim 1 jaar geleden aangekondigde forum dat Fok kapodt zou maken?
www.geenstijl.nl/mt/archieven/019368.h...
Als het nooit meer komt vind ik het trouwens niet erg
Overigens ben ik van mening dat dit een zeer geslaagd antwoord is op mijn oproep tot meer interactiviteit.
Dit is zo'n drama, dat ik meen dat het dus heel erg steylleaus verloopt.
Wat mij betreft over een tijdje weer zo iets.
Fleisch, ben jij into Jerny Knaagmanof zo met dat gejatte idols idee?
www.youtube.com/watch?v=-W2sMWXy_4Y
( Toevallig ook nog eensch het beste 0031 popliedje ever.)
@Nonnes 21-12-07 @ 00:23:
Ja, die kwamen uit het Westen. Zij zagen slechts "zijn" ster in het oosten. (Nee, geen homo-erotische interpretatie toepassen, hoewel baby-seks in de bijbel wel voorkomt en best mag). Er staat nergens dat zij zelf uit het Oosten kwamen. Maar zij keken naar het Oosten en zagen zijn ster. Zoals een moslim die in de occident naar Mekka bidt en en dan de biddende kerel voor hem ook in het oosten in 't sterretje kijkt. De wijzen kwamen dus eigenlijk uit Egypte. Maar goed, dat is allemaal sprookje, want het is nooit gebeurd. Behalve dan in Mariaparochie.
youtube.com/watch?v=s1cKeS7hsXM
youtube.com/watch?v=CWsGQ0BUEsY
@DiagnosisTyphus 21-12-07 @ 00:26,
zeg, weet je wat jij eens zou moeten doen...?
Nonnes 21-12-07 @ 00:27 noorderlingen met hun na -n... in twente schieten ze ermee... dat lijkt me ook klote...
@ koerbagh ® 21-12-07 @ 00:20
Da's dan wel mooi klote, bedoel je dus.
Anders moet je zeggen: dat zijn wel mooie kloten.
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:21
Nee, vandaa geen seks, dat mag niet van m'n geloof
@VanFrikschoten 21-12-07 @ 00:24
net een dikke kerstboom kocht, zeker?
Kloten is overigens wel één van de mooiere vliegvelden om op aan te vliegen. Binnen de EU dan. Nou ja, daar waar de EU omheen ligt dan.
@in de regenjas
Verdomd, die vijf sterren mocht je dus alleen aanraken als je zelf schrijver bent?
@ bottehond 00:23
Weet je zeker dat ik jou wil gaan vervelen met de motieven waarom ik dat mailtje stuurde?
en wat opbokken?
De spreeuwen querelleerden hevig om een nestplaats in de valse kruin van Clairy Polack.
De spreeuwen....
quereleerden hevig...
Hark the hells angels sing
"Glory to the newborn Liberty!
Peace on earth and mercy mild
Motörfietsen and sinners reconciled"
@King of controversy 21-12-07 @ 00:22:
Ja, dat zegt mevrouw koerbagh ook altijd. Niet alleen haar handen overigens. Maar goed, ik heb om jouw gezuig niet gevraagd, dus ga maar met Maaier spelen. You're excused.
Ik kan niet wachten op de wedstrijd Mein Kampf
@ koerbagh ® 21-12-07 @ 00:15
Dat wist ik dan weer niet koerbagh. Ik leer zoveel de laatste dagen. Ik kan deze informatie ongetwijfeld ooit in mijn voordeel gebruiken.
Heb je nog leuke weetjes over wijzen uit het oosten?
to: redactie@geenstijl.nl
subject: iemand thuis?
Geachte redactie,
ik ben zeer teleurgesteld. De huidige selectieprocedure slaat nergens op. Ik heb het gevoel aan het lijntje te worden gehouden, en dat is niet wat ik van een professionele organisatie verwacht. Ook niet van een potentieële werkgever overigens.
Ik trek mij (nog) niet terug, maar zou wel graag zien dat er snel duidelijkheid komt.
Misschien is het een idee om dat hele bootcamp maar af te schaffen, en gewoon weer ouderwetse sollicitatiegesprekken te voeren?
Met vriendelijke groet,
Dauphin of controversy
Dude, je kunt potentiële niet eensch juist ende schreiven. Wat verwacht je dan? Dat ze ma tokkie als collega aannemen? En je hebt je zin. Er is duidelijkheid. En nu opbokken, mediocre zelfoverschattende (behalve die NRC tsjik) lutsers.
koerbagh 00:21
Dat ging niet. Ik heb m'n handen vol aan jou
@Maaier 21-12-07 @ 00:19:
Zet dat homo-erotische gesprek even voort op MSN, alstublieft.
En terecht. Wat een waardeloze zooi wannabe's.
@van dal 21-12-07 @ 00:12:
Zürich, Zwitserland. Als je een vliegveld bij het begin (of eind, afhankelijk van welke kant je komt) van de afsluitdijk zoekt dan wordt je teleurgesteld. Da's dan wel mooi kloten, maar niet mooi Kloten. Dan worden opeens hoofdletters weer belangrijk. Laat onverlet dat je met een Cessna natuurlijk op zich prima op de afsluitdijk zou kunnen landen, al is 'ie daar niet voor bedoeld.
Maaier 21-12-07 @ 00:19 ah, jou moest ik nét hebben.... had jij sneeuw gisteravond?
@in de regenjas 21-12-07 @ 00:19
Ik kan ook niet met een pistool in de broekband over straat maar heb wel commentaar op de politie.
King of controversy 21-12-07 @ 00:13
Mij plezierde je best.
@bottehond 21-12-07 @ 00:01
Ik heb dat draadje toen ook gevolgd en wanneer jij daar blij mee bent, leuk toch :-)
Ik kan ook niet schrijven en geef dus ook geen commentaar op de bootcampers.
Goeie zaak. Die lui schrijven nog slechter dan ik. Optiefen ermee.
Zat ook niemand op te wachten. De reaguursels zijn toch leuker dan de eigenlijke topics.
@BloedendMaandverband 20-12-07 @ 23:58
Niet raar kijken als jij één dezer dagen door 3 geesten wordt bezocht, ja?
artbrut 21-12-07 @ 00:07
Zoek even op Wikipedia bij Niceau Zijkshoorn en je leest dat Kouwes een of ander alter ego is van die suffe Niceau. Het feit dat hij zich tegenwoordig onder de reaguurdes begeeft belooft weinig goeds.
@Nonnes 21-12-07 @ 00:12:
Je vergat er bij te melden dat noorderlingen behalve dat ze de -n er achter plakken ook gewoonte hebben iets in te slikken. Ongeacht of het lichaamsdelen of lichaamseigen produkten betreft.
@ kuttekrap
Was ik al mee bezig en ga ik denk ik ook gewoon mee door. (plaat van King geleend en voor mn kop laten plaatsen)
Ohja, bijna vergeten:
www.bbrussen.nl/2007/11/14/maar-wie-is...
Nee Nico, laardepul!
@ sjaakdeslinksesul 00:10
Voor wat voor onmens zie je me aan?
Als ik dacht dat ik geen mens zou plezieren met die linkse stukjes van me (waarvan ik de helft zelf niet eens geloof), zou ik hier echt niet posten hoor. Tuurlijk schrijf ik hier om mensen te vermaken, en mocht dat niet zo zijn, hoor ik dat graag...
Mooi. Het format was uitermate zuigend, dus hier gaan we niets aan missen. (De Chileen natuurlijk wel).
koerbagh ® 21-12-07 @ 00:10 zürich heeft een vliegveld? nog maar net een chaufferscafé dacht ik, of je moet het niet over dat gat aan het begin cq het einde van de afsluitdijk hebben....
van dal 21-12-07 @ 00:06
Als we over de lichaamsdelen spreken zet ik er ook netjes een -n achter. Of ik zuig eraan. Ligt een beetje aan de situatie.
En ik dank je voor het steunen van mijn motie. Ik kan nog niet vaststellen of er een meerderheid voor te vinden is.
Niemand van de wannabe bloggers is zeker op het idee gekomen om de opdrachten te negeren en een stukje te schrijven dat uit hun eigenste brein ontsproten is?
artbrut 21-12-07 @ 00:07
Dijkshoorn bestaat niet, Kouwes wel.
King of controversy 20-12-07 @ 23:58
Jij was schaap? Nou en, ga je toch een echte baan zoeken na je studie? Bovendien is het schrijven van drie one-liners in tien korte zinnen niet zo makkelijk, al lijkt het dat soms wel.
En je hebt een wijze les geleerd, net als alle andere kandidaten (hoop ik): in plaats van jezelf te blijven in je stukjes, heb je teveel geprobeerd om anderen (reaguurders in dit geval) te plezieren. Normaal heb je daar niet zo'n last van, maar toen je het vooruitzicht van King of Controversy vetgedrukt in kapitalen linksboven voor ogen had opeens wel. Nooit meer doen dus.
@van dal 21-12-07 @ 00:01:
Maakt niet uit. Kudt is gewoon met -dt en god en bijbel met een kleine letter.
Voorbeeld: De bijbel en god zijn kudt.
Klote is goed als de aanvoegende wijs van het werkwoord kloten (kloten, kloot, gekloot). Kloten is het vliegveld van Zürich.
Geachte Eindhovenaren,
Wij zijn zeer teleurgesteld. De huidige selectieprocedure sloeg nergens op. Wij hebben het gevoel niet serieus te worden genomen, en dat is niet wat wij van professioneel stemvee verwachten.
Ik begrijp dat bootcampertjes gezamelijk een comment plaatsten omdat ze te lang moesten wachten. Je zou je ogen uit je kop moeten schamen voor dat prutswerk in plaats van opnieuw te gillen om aandacht voor jullie gedrochten. Dringt het nu al een beetje door dat jullie stuk voor stuk vreselijk ontzettend slecht zijn? Ik wrijf het er met alle plezier nog wel in hoor!
@bottehond 21-12-07 @ 00:01: Is Kouwes een pseudoniem van Nico Dijkshoorn of is dat nonsens? Daar hangt het bedankje van af.
@Zaadhaan 21-12-07 @ 00:04
Dat eerste eerder dan dat laatste.
Nonnes 21-12-07 @ 00:04 ik zie het, king is een noorderling.... en voor de rest steun ik je motie om xxxxxxxxxxxxxxxxxx (onleesbaar gemaakt) te negeren tot nader te bepalen datum of reaguur.
schandalig!
@Dieu d'Emple
Ghy sydeth Tim? Of bent u danckbaar dat ik naar 't topic retour ga?
@ van dal 21-12-07 @ 00:01
Noorderlingen zetten er een -n achter. Dat ziet direct heel netjes uit. Effect weg.
Iemand nog voor weinig t-shirts kopen met de borst tekst:
"More Robin under the Hood" ?
@Zaadhaan 21-12-07 @ 00:01
Dank je.
van dal
de God van Empel's Kloten duidt je wel aan met een hoofdletter, en die van Jezus ook. de rest niet. Tenzij je refereert aan CoJoNes, dan schrijf je het zelfs met 3 hoofdletters.
@Conan de Rabarber 20-12-07 @ 23:42
Sommige mensen laten het hier merken, anderen op een andere site.
@BloedendMaandverband
Dat je VB gebruikt is tot daar aan toe, maar heb je ooit van een while loop met sleep gehoord?
@piquant 20-12-07 @ 23:58
Ghehehe ik begreep het toch.. Het was een poging om je een glimlach te ontlokken. ;-)
to: [Redactie]
subject: RE: RE: HER: iemand thuis!
Geachte redactie,
Bedankt voor de 500 euro om met deze poppenkast mee te doen.
Ik begrijp dat ik afgezet ben want King heeft 550 gehad. Daarom verwacht ik
morgen de extra 50 euro gestort op mijn rekening. U weet het nummer
En ohja, ik KAP ermee!
Ongezien de tyfus.
God van Empel
bootkamperts? Te weinig ruchtbaarheid aan gegeven door GS. Tim schrijft wel aardig. De rest zuygt. Geef Tim nog een kans (ik ken hem niet, meld het als het een lutsert is)
Jullie kunnen kletsen wat je wilt. Dikke vinger naar die reaguurder van het jaar. Who gives a f*ck.
Morgen heeft botte de originele handgeschreven pindakaasbesmeurde versie van dit: in bezit.
*
uit mijn bundel zwart zaat is deze
zijn het wel
slachtkuikens
ze lijken
zo gelukkig
*
Tsjek dit dan, extragraties gekregen van de @ Redactie en kouwes. Een Meesterwerk
www.geenstijl.nl/paginas/kouwesinboekv...
Is er één van jullie ondankbare lutsers die "dank je, @ Redactie en Kouwes" heeft gezegd? Barbaren. Hedonisten! Burgermannen en Angsthazen!
Volgens jaar Kouwes vechtend met Mule- ish op het boekenbal!
King of controversy 20-12-07 @ 23:58 met het nationale dictee nog vers in het geheugen... schrijf je klote nou wél of niet met een hoofdletter?
maar we hebben wel vreselijk gelachen om Jaap, of niet soms?
@ sjaak
tut tut tut
mijn schapenstukkie was mooi wel de beste.
En die uploadtournee was gewoon een klote opdracht. Vind je het dan raar datr je klote stukjes krijgt...
(tuurlijk, ik schreef klote, ga de opdracht niet de schuld geven, maar toch)
private sub VanFrikSchoten {}
Timer.start{};
if timer = 1 then refresh.geenstijl;
if timer = 2 then timer.restart;
if geenstijl.newpost = 1 then postshitbull;
-
private sub postshitbull {}
msgbox{"Inslikt een XTC tablet NU", warning};
porno.close;
anus.newcolor = "pink";
geenstijl.login;
winamp.newsong = "Get Ready - Diep.mp3";
limewire.restartdownloads = "anitageyl.exe";
text.TypeRandomComments{};
Zo, gooi dat in die servert en VFS kan rustig werk gaan zoeken
@ Nonnes 20-12-07 @ 23:55
Ik moest wel even die achterlijke insinnuatie overdrijven natuurlijk.
to: [CDA, PVDA, GrrrrrrristenUnie]
subject: RE: iemand thuis!
Geachte leden van het kabinet,
Wij zijn zeer teleurgesteld. De huidige selectieprocedure sloeg nergens op. Wij hebben het gevoel niet serieus te worden genomen, en dat is niet wat wij van professionele plushplakkers verwachten. Ook niet van een potentiële werknemer overigens.
Ons idee is het dus om dit hele kabinet maar af te schaffen en gewoon weer ouderwetse verkiezingen te voeren.
Ongezien de tyfus en als laatste officiële actie van de Chileen: zijn boot onder jullie hol,
de redactie.
@KoC
Wat viel jij tegen trouwens. Net als iedereen. Onder/overschatting of desinteresse/gemakzucht?
piquant 20-12-07 @ 23:49
Ze worden gemist he... Maarre... vraag het ze dan even op MSN!
Godverdomme koer
hoe weet jij dat nou weer? Zit jij soms mijn mailbox te spoofen?
Eigenlijk zijn we allemaal klootzakken.
Maar dat is niks nieuws.
Die Anal Flashlights met on-board bleekverstuiver dan weer wel.
-Even voor alle duidelijkheid: Ik ben NIET sjaakdeslinksesul-
to: [undisclosed group bootcampers]
subject: RE: iemand thuis!
Geachte bootcampers,
Wij zijn zeer teleurgesteld. De huidige selectieprocedure sloeg nergens op. Wij hebben het gevoel niet serieus te worden genomen, en dat is niet wat wij van professionele webloggers verwachten. Ook niet van een potentiële werknemer overigens.
Ons idee is het dus om dat hele bootcamp maar af te schaffen en gewoon weer ouderwetse sollicitatiegesprekken te voeren.
Ongezien de tyfus en als laatste officiële actie van de Chileen: zijn boot onder jullie hol,
de redactie.
@Louloene 20-12-07 @ 23:43
Heet iedereen hier nu blogger? Lijkt haast wel de miraculeuze transformatie van 'kudtmarokaantjes' naar 'moslim' van een paar jaar terug. Ook zo'n perceptieverdoezelaar.
to: k.holland@gmail.com
subject: iemand thuis?
Geachte Kim,
ik ben zeer teleurgesteld. De huidige selectieprocedure slaat nergens op. Ik heb het gevoel aan het lijntje te worden gehouden, en dat is niet wat ik van een professionele organisatie verwacht. Ook niet van een potentiële werkgeefster overigens.
Ik trek mij (nog) niet af, maar zou wel graag zien dat er snel duidelijkheid komt.
Misschien is het een idee om dat hele zaadslikken maar af te schaffen, en gewoon weer ouderwetse sollicitatiegesprekken te voeren?
Met vriendelijke groet,
King of controversy
@ Nonnes 20-12-07 @ 23:43
Valt niet zo veel meer te lachen. Waar is @sijtje bv en @Shalome???
Vroeger was GS nog dè stofzuiger van het internet. Tegenwoordig kom je die dingen overal bustynudebabes.com/galleries/DDFBusty/... tegen.
@frikschoten: :').
Het waren 2 fantastische dagen. *verder met lurken gaat*
wanneer wordt de geenstijl strip afgemaakt?
Conan de Rabarber 20-12-07 @ 23:42
Wat verwacht u als de grootste gemene deler der reaguurders-&-redactiewannabees een 'haven voor lucht' blijkt te zijn.
@ CoJoNes
Opstaan? Liggen jij en mama dan te slapen? Zal ik jullie dan nog een glaasje warme melk brengen voor het slapen gaan?
@Cojo, de buurt holt achteruit.
Eigenlijk zijn julllie best rare kereltjes.
@Conan de Rabarber 20-12-07 @ 23:42
Vroeger scheten mensen buiten in een schuurtje.
Wie is nu dom: de bloggers of het GS-initiatief?
@ Dephne Dackers 20-12-07 @ 23:40
Alle bootcampers, maar dan ook echt alle schreven beter dan Janneman. Dat kunnen de zure neuldozen hier niet ontkennen.
@Herman en King
Kom er zo aan. Jullie vrouw/moeder heeft de mond nog vol en dan is opstaan niet beleefd.
Vroeger kreeg je hier nog een ban als je met LOL of ROTFLOL wou laten merken dat je'm ook door had.
Vier en Zeven is gemiddeld nog steeds 5,5 voldoende lijkt mij
Superjans Anal Snowy Glow-In-The-Dark v2.0 heeft een bleekverstuiver on-board.
Althans, dat gaf hij als reden op voor de prijsverdubbeling.
ROFLOL@VanFrikschoten 20-12-07 @ 23:36
Kop op bootcampers! Er gloort hoop aan de horizon. Jullie kwaliteiten worden nog steeds gezocht.
banen.tweedehands.net/tekstschrijvers-...
@ Pa 23:37
Alsjeblieft, het is al erg genoeg dat ik op donderdag avond met m'n vader op zolder biertjes zit weg te tikken terwijl we met de treintjes spelen, maar moet je dat per se aan de grote klok hangen...
@Co
(ja sorry, ik doe het maar even zo, je msn werkt niet)
Kan je zo even wat biertjes naar boven brengen? KoC en ik hebben dorst.
Dank!
@Lepo
Weet niet of het te koop is.
en.wikipedia.org/wiki/Dane_County_Regi...
-Kennismaking-
"Maandagmorgen 15.39, trein 020-Bussum; Jij, Maarten. Ik, GWM, blauwe stofjas en enkele tweedehands fietsen, stereo apparatuur, een Amerikaanse dubbeldeurskoelkast met ijsblokjesdispenser, kudde lama's met gehaakte hoedjes en een Big ballpoint. Zou je graag eens weer zien"
@Nico
Deal! Ben pleite nu.
piquant 20-12-07 @ 23:27
nou dank je lief, het zal me een eer zijn, ingewijd (!) worden in de wereld van piquant en haar 1 op eentjes (frivole schrijfstijl) met de incrowd. Het kloppend hart hebben we het nu over toch?
@ Nico
Tut tut, wat intiem ineens! En dat ten overstaan van al die reaguuders hier. Denk je wel een beetje om mijn reputatie? Als men mijn naam te vaak in verband kan brengen met u als oppermachtig blogger, dan gaat men nog verkeerde conclusies trekken! Dat ik iets voorstel enzo.
Reaguurders reaguren, stukjespeopers peopen stukjes en zo zal het zijn.
Overigens, waar koop je msn?
@ Nonnes 20-12-07 @ 23:32
Ja het niveau is ongewild, veel grappiger.
to: j.tichelaar@pvda.nl
subject: iemand thuis?
Geachte hr Tichelaar,
Ik ben zeer teleurgesteld. De huidige selectieprocedure slaat nergens op. Ik heb het gevoel aan het lijntje te worden gehouden, en dat is niet wat ik van een professionele organisatie verwacht. Ook niet van een potentiële werkgever overigens. Ik trek mij niet terug, maar zou wel graag zien dat er snel duidelijkheid komt.
Misschien is het een idee om dat hele bootcamp maar af te schaffen, en gewoon weer ouderwetse sollicitatiegesprekken te voeren?
Met vriendelijke groet,
Sjaakdeslinksesul
@De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:29,
je moet ook nooit Glorix Extra Dikke WC Gel Pink Fresh gebruiken,
ik snap dat de naam verwarring schept.
Het sterft van de beunhaas anusblekers in dit land, bah.
De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:30
Doe jij de reis rubriek dan? Leuke weetjes over bepaalde dingetjes enzo.
Wanneer is de volgende Bootcamp, lijkt me leuk om ook mee te doen.
De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:29 weet je wat het is met die droeftoeter van een dijkzijkerd? die is niks!
en de enige manier om ook maar iets te zijn voor zijn gevoel is iemand anders naar beneden halen, het is een zielige zeurderige ouwe man, met meerdere problemen, één ervan is het gemis van een holmaatje...
Ik heb nu al meer gelachen dan in alle andere bootcampgerelateerde topics bij elkaar.
@Nico
In januari een keer dan. Eerst met vakantie.
Don't call us, we'll call you!
Iets met koude kermis en thuiskomen....
@van dal
Nico en ik kennen elkaar van de praatgroep voor mensen met een mislukte anusbleking. Nico heeft sinds zijn bleekavontuur last van fantoompijnen. En ikzelf... ach, hoe moet ik het zeggen. Een meteoorinslag in Mexico is er niets bij. Je begrijpt, dat schept een band. Vandaar de innige begroeting.
Waar kan ik me aanmelden voor het blootkamp?
♪ Ja dat is Maarten! Grijze trui en roze sjaal; Maahahaaahaarten! ♪♪♪
@piquant 20-12-07 @ 23:24
Mmm. Ik kan toch niet ontkomen aan associaties met suikerzakjesverzamelaars die menen een bijdrage te leveren aan het behoud van onsch cultuurgoed.
Dit kan natuurlijk ook komen door de Margaux van eerder vanavond.
@CoJoNes 20-12-07 @ 23:19,
gezellige anusbleek party's, fijn snuffelen en dan heel voorzichtig eerst eens met je vingertoppen het, nog bruin, gerimpelde stukje huid aanraken.
En die sensatie dan in de groep gooien om dat huiveringwekkende moment te delen.
Daarna gezamenlijk mediteren rond de fles Glorix en lootjes trekken wie het eerst mag.
(altijd een spannend moment)
@BloedendMaandverband 20-12-07 @ 23:25
Je nick leidt me af.
@ tuttebelle 20-12-07 @ 23:24
Moet er nog 23 invoeren op msn. En net heb ik er weer 3 gekregen. Jij mag er ook bij!!!
De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:24
Het geeft niet. Piquant was erg goed, maar Robin Hood maakte er helaas een afscheid van de basisschool achtige happening van. Misschien binnenkort eens kijken of we een nieuw nummer kunnen maken.
Tip voor de redactie:
Lucasdelinksel*l zit tegenwoordig zó aan de grond dat hij advertorials voor champagnemerken moet schrijven om de schoorsteen te laten roken:
www.spitsnet.nl/nieuws.php/12/9166/onl...
ROFL@King of controversy
nl.youtube.com/watch?v=UYWkdQIKjRE
LOL@King
Zuigertje. Blijf jij nou maar lekker in de paneeltjes, da's veel beter.
De God van Empel 20-12-07 @ 23:24
Nog steeds buurvrouwen aan het boos maken zodat ze bij de psycholoog moeten met orgasme problemen?
OT. Filmtip: Daft Punk's Electroma
video.google.nl/videoplay?docid=225102...
Groot gelijk om de bootcamp stop te zetten. Kwam denk ik wel door de opzet. Je kan natuurlijk niet verwachten dat een stelletje n00bs elke dag met een van te voren bepaalde opdracht kan vlammen. De Idol sterretjes laat je ook niet de eerste dag zingen, rappen en grunten.
Goed dus om het stop te zetten, maar ben wel benieuwd naar een enkele gastpost af en toe (wat vast en zeker gaat gebeuren). Toi toi toi
@Nico
Sinds mijn anusblekerij is misgelopen werkt mijn strakke anus nick ook niet meer. Serieus, kon niet reaguren, maar had geen ban. Was even hard naast de pot pissen voor mij met de heuvel. Sorry dat ik je heb laten zitten!
@ CoJoNes 23:19
Eensch.
Als je nu naar twee weken nog iets moet afzeiken, heb je echt zitten slapen.
Die stukjes waren allemaal klote, slecht. Pritt imitaties van heb ik jou daar.
Allemaal acherlijke buurtmongolen.
En dan heb ik het nog niet eens over de spelfouten, de laffe onderwerpkeuze's, het taalgebruik en weet ik wat nog meer.
Het was slecht.
Overigens vond ik het erg lief van je wat je schreef op de MSN, bedankt daarvoor.
Wat een geleuter, het lijkt hier dat ene kleine dorpje (Héél Gallië? Nee, één klein dorpje blijft zich... blah blah) wel. Sla elkaar met een visch, sleep een paar druppelvormige stenen in de rondte, hang de muzikant in de boom, slacht een zwijn (jaja, Marianne zeg er wat van), hijs de hopman op een schild en brouw een drank.
Pffffffff.
piquant 20-12-07 @ 23:16
98 op de msn... dat moeten er 100 voor 't nieuwe jaar worden... of heb jij die kriebel niet?
Robin Hood
Als ze jou met een stuk sisal onder aan een paard binden en het met een brandende krant in zijn paardenhol zes uur door de duinen laten hollen dan wil ik wel even naar je zwaaien.
Maarten het waren twee fantastische dagen...
@Iko Nal 20-12-07 @ 23:22
Klopt. Dag ennacht werk,maar dan weet je ook alles. Heb ik er graag voor over. De redactie betaalt me redelijk ervoor.
De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:22 nou.. dat weet ik zonet nog niet, jullie begroeten elkaar zo innig, en dan meteen zo'n intieme mededeling dat je anus niet meer strak is....
@Nico Dijkshoorn 20-12-07 @ 23:21
Nog steeds aan het ronselen voor je artsy-farty Heuveltje?
Doe dan maar een roulatiesysteem met de top-10 reaguurders.
piquant 20-12-07 @ 23:16
Ik breng je straks wel even op de hoogte van alle belangrijke comments, opzeggingen, verwensingen en leuke seksweetjes. Ik heb toch niemand, NIEMAND dus, van GS in mijn lijst. Terwijl ik toch niet eens een afstotelijke nick heb ofzo...
@ De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:16
Deze leidt me af. Het is jammer dat de inhoud van zijn posts langs me heen gaat. Maar als je me nu vertelt dat ik toch niets mis hou ik op over die nick.
@van dal
Nee, iets fout gegaan met bleken....
@piquant 20-12-07 @ 23:11
98? dat zijn al snel 600 nicks...
Strakke anus!!! Waar zat jij toen we je zochten? De Heuvel had je zo nodig..
Compleet onverwacht dit. Verslagenheid alom.
De Geilige Maagd 20-12-07 @ 23:18 de vraag prangt... is het nico's schuld dat je anus niet meer strak is?
Op nu.nl hebben ze ook een rubriek Achterklap.
@Boze Buur 20-12-07 @ 23:17: Ik dacht dat het aan mij lag. Hemeltjelief. En dat rond kerst, de tijd van de vrede.
Maarten was het type waarvan je bij binnenkomst al zag: die gaat uit de broek met koppel en speer....
Wat Cojones zegt is helemaal waar. Het lijkt hier wel een theekrans met huilende pubers.
@Bootcampers
Als jullie nou eens op 'de MSN' gaan 'zitten' en elkaar veren in elkanders al dan niet gebleekte anussen steken, dan kunnen wij jullie hier tenminste ongegeneerd objectief afzeiken.
Dat incrowderige ons-kent-ons toontje is meer dan stront vervelend.
@Nico Dijkshoorn
Manische kokosnoot met handjes. Zeer treffend.
Gezellig dat je er bent trouwens!
Groetjes, van voorheen strakke anus
Maarten zit er emotioneel helemaar doorheen.
@ Dijkshoorn
Ik denk dat ik Fleisch alsnog om een (desnoods tijdelijk) bureau ga vragen. Naast het jouwe. Neem ik al mijn paardenfoto's mee, kunnen we ze fijn samen bekijken. Lijkt het je wat?
Nico Dijkshoorn 20-12-07 @ 23:16 we zullen even het archief induiken voor de vakantiebaan van de meest gesjeesde broodschrijvert die ons vaderland sinds de middeleeuwen heeft voortgebracht.... ja jij!
Ik heb geen enkele GS reaguurder om mijn msn staan.
God zei dank!!!
Ik proef enige haat jegens elkander hier, klopt dat?
If so, dan ga ik wel weer verder met msn-en.
@Nonnes 23:15
What's in a nick volgens jou?
Gezien de comments vraag je je toch steeds meer af waarom Bootcamp nu opgeheven zou zijn. Wie begrijpt er nog iets van?
@ Nonnes 20-12-07 @ 23:15
Is het leuk hier??
Ik heb het druk met mijn msn met 98 reaguurders.
Zoals ik al zei. Dramatisch niveau. Alleen maar kopieerders zonder eigen visie en eigen stijl. Met name de schrijvende paardenhoef Robin Hood was genant slecht. Een soort van manische kokosnoot met handjes.
Ik heb me desondanks nog wel even een beste afgeriekt op Maarten....
@ BloedendMaandverband 20-12-07 @ 23:12
Ik zou willen dat iedereen je zou negeren tot je een andere nick kiest. Ik weet bijna zeker dat ik niet de enige ben die jouw stukkies bij voorbaat overslaat.
.
En weeeer moet ik er iets van zeggen he... shhhh...
*buiging maakt voor moedige mede-schrijvers*
BloedendMaandverband 20-12-07 @ 23:12 en jij gaat voor rood...
CoJoNes 20-12-07 @ 23:00
LoL.
van dal 20-12-07 @ 23:09
Op sanicare moet je niet rekenen.
Die hebben nu letterlijk het gat in de markt ontdekt: anusbleken.
@ oom Frik
Dan buig ik iets minder diep, goed? *argwanend achterom kijkt*
Voorziet een Hoppe-actie zodra Botte is aangenomen.
Nasvidenje! oftewel de ballen!
VanFrikschoten 20-12-07 @ 23:10 lekker uit de wind...
Ik heb op mijn msn 98 mensen van GS staan en tot mijn grote teleurstelling, mis ik CoJoNes,maar dat komt nu goed met dank aan de complot denkers.
*staat achter Robin Hood 20-12-07 @ 23:09*
gelukkig is er nog altijd de reaguurder van het jaar verkiezing...
@van dal 20-12-07 @ 23:07
Wat Dalrymple peopt interesseert me geen hol. Als God van Empel mij een zwaktebod in de schoenen schuift, neem ik de moeite zijn ongelijk aan te tonen.
BloedendMaandverband 20-12-07 @ 23:06 aluminium hoeden? meervoud? een meerkoppig monster? met jouw nicknaam had ik eigenlijk een roestvrij stalen afvalbakje verwacht.. *belt met sanicare (voor afvoer van alle gebruikte verbanden)*
@CoJoNes 20-12-07 @ 23:06
Geen idee, boeit me niet. Domme opmerkingen domme antwoorden misschien. Maar voor de derde persoon moeilijk te volgen. Boeijen.
*diepe buiging maakt voor Nonnes*
@azijnseikerT 20-12-07 @ 23:02
Gelukkig ben ik er dan ook nooit...
Pfft
CoJoNes 20-12-07 @ 23:06 psst cojo, dat was die dalrymple... die zei dat...
@ Robin Hood 20-12-07 @ 22:54
Jullie gooiden het bijltje er niet bij neer toch? Het was meer een soort ultimatum. Ghehehe... Het maakt ook niet uit. Jullie wilden graag maar het werkte niet. En ik vind het te prijzen dat je je kop boven het maaiveld uitstak. Dus ondanks dat jullie (nog) niet stevig genoeg zijn voor GS, of zelfs in het geheel niet geschikt om te bloggen, buig ik toch maar een keertje voor jullie. Jaja, ik ben een watje.
.
En @Cojones: goede reis!
@DonJoe 20-12-07 @ 23:02
Ja, en dat vindt 'ie fijn, he? Ahoi, ahoi, ahoi!
Kom maar op met complottheoriën en New World Order toestandan van dal, VFS en God van Empel.
Mijn aluminiumhoeden liggen klaar.
Komt u maarrrr
@De God van Empel 20-12-07 @ 23:02
Wat verwacht je dan van me? Dat ik één of andere wannabe neo-con een uiteenzetting ga geven over het tranentrekkend niveau van (o.a.) Robin Hood? Dat ik een pathetische aantijging als zou ik bij piquant op MSN zitten klagen, zou weerleggen? Ik heb 3 mensen in mijn MSN lijst staan en dat zijn mijn compagnons.
@CoJoNes 20-12-07 @ 22:59
Ik mag dat wel; een stevig stukje beton op zijn tijd. Yeah!
Begin van het einde van Geenstijl. Haha
*dan moet je hier niet na twaalf uur komen*
@CoJoNes 20-12-07 @ 23:00
Zwaktebod.
-weggejorist-
Morgen mogen we weer stemmen.
wort was een typo.
@Dalrymple 20-12-07 @ 22:56
De MSN?
hahaha.
Jaarverslagje van het GS-BV gebeuren? De centen zijn op...
Dalrymple 20-12-07 @ 22:56 als ik me ooit had afgevraagd wat nou precies 'plaatsvervangend denken' zou zijn... had ik geen beter voorbeeld kunnen krijgen dan jouw comment...
@ van dal
ik voel me inderdaad aangesproken als jij je post begint met: @ king of controversy
ik weet het, dat is een rare eigenschap, vergeef het me
*boeit het geen moer wat mensen op msn bespreken en wil het niet weten ook!*
@vanFrikschoten
Ik zag een leuker scenario, in combinatie met de 'coolste beton' poll een soort afzinkrace. B200 betonnen sokjes voor de afvallers en het laten lijken op een ongelukkige aanvaring op het IJ. Naar Jaap wort sinds vandaag niet meer gezocht, las ik.
Too bad, too sad, never mind.
@van dal 20-12-07 @ 22:58
*hap*
Zeer juist.
Robin Hood 20-12-07 @ 22:54
King of controversy 20-12-07 @ 22:56
is het toeval dat juist jullie twee happen?
@van dal 20-12-07 @ 22:56
Dat zijn pas onthullingen... het is de "bite" die het 'm doet, he?
Ok, de redactie liet niets meer horen, dus mijn theorie (22.45) gaat nog steeds op. Klaar.
@CoJoNes 20-12-07 @ 22:42
Dat is wel een hele lage opmerking. Niemand kan bewijzen dat je ongelijk hebt. Jij had natuurlijk liever gezien dat Robin Hood er al na de eerste ronde uit vloog, wat zal je zuur geweest zijn toen dat niet gebeurde. Klagen bij Piquant op de msn, zielig figuur.
@ van dal 22:55
En wat is er tegen puberale discussies? Gaan we een beetje de main doelgroep van Gs demoniseren?
VanFrikschoten 20-12-07 @ 22:55 van frikschotens, paarden eten van frikschotens...
Hard maar rechtvaardig.
Succes GS! Ik zit nog te wachten op het onderwerp "Het Paard" met daar onder een beknopte uitéénzetting inzake het paard over het algemeen en reacties als:"Nou, erg leerzaam! Leuk!" of "Ik heb ook een paard gekregen op mijn verjaardag. Wat eten ze eigenlijk?"
van dal 20-12-07 @ 22:51*ziet puberale discussie op gang komen, "ik maak het uit", "nee ik maak het met jou uit", "dat kan helemaal niet want ik was eerder"....*
@ van dal
Heel toevallig hebben we inderdaad de koppen bij elkaar gestoken. Heel toevallig was dat NIET naar aanleiding van een of andere mail. Wij allen hebben namelijk al bijna een week niets meer gehoord van de redactie. Dus besloten wij wel degelijk zelf dat het zo ook geen zin meer had. Nog toevalliger is dat ineens dit bericht verscheen, zo vlak na onze comments... Maar daar hadden wij dan weer niets mee van doen.
@van dal 20-12-07 @ 22:51: Dus mij theorie (@ 22:45) zou nog op kunnen gaan?
This is the end
My bootcamp friend
This is the end
My lonely friend, the end
www.youtube.com/watch?v=dbI5K0AzNHI&am...
[Grijs1modus/on]
Hè, verhip. Jammer van die zesjescultuur. Zowel hier van de GeenStijl-redactie als van de Blogstrijddeelnemers. Ik mis de VOC-mentaliteit in dit alles.
[Grijs1modus/off]
Als er mensen meegedaan hebben die 'meest belangrijke' schrijven heb ik zoiets van owkéééj terecht.
King of controversy 20-12-07 @ 22:48 kapten er zelf mee.... geloof je het zelf?
jullie hebben allemaal een mailtje gehad dienaangaande en vervolgens op een of ander duister msn-hoekje de koppen bijeen gestoken en in de comments van het vorig topic een gelijkluidend berichtje geplemd,
dat is wat ik denk...
ik wéét namelijk van minstens één wannabee hoe belangrijk het was voor die persoon.....
En dan ook nog die STIVORO reclame op de dumpert....
Sellout of mislukte grap?
@vander F 20-12-07 @ 22:48
Neuh, ga een middagje. Skiën kun je daar niet echt.
@King of controversy 20-12-07 @ 22:48: Dat verklaart een hoop. Jammer joh! Was het niks?
Gelukkig behouden we dit soort kwaliteits stukjes: www.geenstijl.nl/mt/archieven/005835.h...
De God van Empel 20-12-07 @ 22:41
ik zie dat nu dat ze ook naar jouw hoofd is gestegen , dus ik rust mijn koffer. Het was goed bedoeld.
@artbrut
Makes sense. Dan hebben ze nu eindelijk geld om Kouwes een vast contract te bieden.
King of controversy 20-12-07 @ 22:03 en een -kudootje of tig voor de meest trieste reactie....
@ artbrut
De bootcampers kapten er zelf mee, (althans, de meest belangrijke, ik dus, dus ha de redactie geen andere keus om te stoppen met bootcamp
*ticket naar Tropisch woud boekt, om eens flink af te kloppen*
@CoJoNes 20-12-07 @ 22:37,
skiën in de Tatra, pistes voor de echte paupers?
Gosh, was ik niet de enige die tenenkromend bootcamp zat te lezen.....
@artbrut 20-12-07 @ 22:45
Een zeer duidelijke logica.
Sommige dingen voel je al aankomen voor het daadwerkelijk begonnen is.
Balen...
Die stukjes waren het beste wat ik ooit op GeenStijl gelezen heb.
In trage ijdelheid verheft zich sloom talent tot een zwakke ster, die door ruimtestormen vervolgens in wazige nevelen wordt gehuld, waarna men doorgaands van mening is dat de ster moedeloos implodeert.
Robin Hood 20-12-07 @ 22:44 dat is regel 1, regel 2: heeft van dal toevallig eens een keertje géén gelijk.. dan treedt automatisch regel 1 in werking.
Wacht even. Hier klopt iets niet. Chileen is weg, dus die vacature moet worden opgevuld. Ze wisten dit natuurlijk al langer, dus er werd een wedstrijd uitgeschreven: BootCamp. Maar onverwachts bood zich een mysterieuze kandidaat aan die toevallig ontzettend goed is. Dat komt goed uit! Die nemen we! Maar ja, wat doen we met de bootcampers? Gewoon wegflikkeren. En waar betalen we het hoge salaris van de nieuwe redacteur van? Geert en Harry eruit!
Zie ik hier een logica?
ik zeg, Depla als gastblogger. Zuigt waarschijnlijk, maar ik gok op meer reaguursels dan deze verkapte Idols-zonder-stijl actie.
Robin Hood 20-12-07 @ 22:40
Buca-cake?
@Herman
LOL, de Lucaswashier vibe op GS? Makes sense.
@cojones
goeie reis.
@ van dal
Je had gelijk.
van dal 20-12-07 @ 22:43 want dan kun je hem met succes nog door de ramen gooien....
@Co
Misschien moet je eerst een rekensommetje maken voor het inloggen.
@De Geilige Maagd
Zie jij humor? Ik zie alleen een weblog die goed personeel nodig heeft.
Robin Hood 20-12-07 @ 22:40 wat had ik je gezegd over die cake? hoogoven A cement gebruiken....
Topbesluit. De bootcamp was saai en de ingezonden stukjes van matige kwaliteit. Wellicht een "battle of the bootcampers"? Steeds 1-tegen-1 in een knockoutsysteem.
@Robin Hood
Geen zorgen, je had toch niet gewonnen.
hehe eindelijk.
@tuttebelle 20-12-07 @ 22:35
Zwakke poging tot Empels? Try again.
@ redactie:
Als jullie alsnog die cake hadden gewild had je dat ook gewoon kunnen zeggen, hoor. Dit is wel meteen heel erg drastisch..
Gelukkig gaat het met "Het grote GeenStijl Winterboek" een stuk beter.
www.nl.bol.com/is-bin/INTERSHOP.enfini...
Jammer, ik vond ze namelijk briljant ik had nog nooit zo gelachen.
Waarschijnljk was ik de enige.
Een mooie grap.
@DA
Als kind in een ketel met humor gevallen?
Lol, echt geenstijl!
Tja, je had natuurlijk ook die vragenlijst weg kunnen laten. Misschien dat de goede mensen dan ook gesolliciteerd hadden.
Aangezien ik vanaf morgen 9 dagen cold turkey ga in een voormalige Oostblok enclave: Zijn er nog meer verassingen te verwachten of kan ik de 30e weer gewoon inloggen?
De God van Empel 20-12-07 @ 22:21
maar wel een keer genoemd in een topic... dat dan weer wel. Oe mag trots zijn op oe.
Nu denk ik eerlijk gezegd ook dat alle nieuwkomers het sowieso niet makkelijk krijgen hier. De reaguurders zijn behoorlijk behoudend. Tip voor redactie: huur wat freelancers in (informeer eens bij de PVDA, daar hebben ze er een paar over) en zet hun stukkies erop met je eigen naam erbij. Krijg je ook al dat gezeik niet.
Kouwes, Chileen, Wilders, Bommel, Bootcamp... GS bezuinigt op kerstpakketten?
Spoel dat reaguurder van het jaar dingetje er ook maar meteen achter aan... kaklijstjes, kakverkiezingen en andere kakzooi. Bah!
Gut, Shumway kan ook heel goed onzin uitkramen.....
Misschien had ik mee moeten doen.
Op je reet zitten en Eurie's vangen...... Hoe mooi kan het leven zijn...
Donkere dagen voor kerst.
Goede zaak, niemand zit op een tweede Barbarossa of Mosselman te wachten.
Geenstijl... De stofzuiger op eigen site...
Tja... valt toch en beetje tegen he? Dikke salarissen en dito Audi's... Jaarverslag al klaar en gereed voor publicatie?
Gaat steedts slechter :(
Is de hele redactie ongesteld vandaag?
niet echt onverwachts gegeven de selectiecriteria...... als om mongeaulen vraagt krijg je die natuurlijk ook.
Suc6?
Helemaal geen succes. Het was toch ruk?
Weer jammer van kostbare GeenStijltijd.
Waar gaat het heen?
Nieuwnieuws, Eigenredactie, B.b.b.bootcamp.... ALL down the drain.
Verstandig besluit. Het was echt te triest.
kouwes is niet terug, he?
Had ook een te hoog idols gehalte...
LOL @ begrip 20-12-07 @ 22:17
Ik heb na de 1ste lichting bootcamp artikelen niet de moeite genomen om de rest die daarna kwam te lezen. Is toch wel moeilijk om op GS niveau te kunnen bloggen... Toch?
goed werk joris!
ssh -l root bootcamp.geenstijl.nl
cd /home/bootcamp/html
rm -rf *
mysql -drop bootcamp
..
zoow.. dat was bootcamp
Huh, bootcamp fini?
Waarom?
Heeft gunner sgt. Hartman lood gegeten ofzo?
Ik had eigenlijk verwacht dat het een stilzwijgender dood zou krijgen.
Krijgen we nu de feauteauxf*ck weer terug?
@De God van Empel 20-12-07 @ 22:15
Absoluut. Daarbuiten verdenk ik u van "Ik heb niets interessants gevonden en dus ook geen stukje. Lang gezocht, maar er kwam vandaag weinig uit. Zie hier, afvaller nr2. Helaas. (want ik neem aan dat vrijdag 21:00 uur deze vrijdag is...)"
Zonde, Empel, zonde.
@De God van Empel 20-12-07 @ 22:15
Absoluut. Daarbuiten verdenk ik u van "Ik heb niets interessants gevonden en dus ook geen stukje. Lang gezocht, maar er kwam vandaag weinig uit. Zie hier, afvaller nr2. Helaas. (want ik neem aan dat vrijdag 21:00 uur deze vrijdag is...)"
Zonde, Empel, zonde.
GS morgen op zwart?
Tja, zonder een gebleekte anus schop je het niet ver meer in deze maatschappij.
Rukter weet wel beter.
@begrip 20-12-07 @ 22:13
Ja ik ben Jaap en ik heb het op éen na onderste stuk geschreven. Die met die pop-up link. Tevreden?
ik wil mijn geld terug
Goed dat eea niet is doorgezet. Jammer ook wel.
Maar Herman Flipsen @22.09 heeft natuurlijk wel helemaal gelijk: respect voor de mensen die het het lef hadden om door de mangel gehaald te worden. Grote klasse.
@De God van Empel 20-12-07 @ 22:06
Aha, u bent dus Jaap!
Lijkt me leuker om eens wat met buurmeisjes te doen of zo iets.
Boodtkampers, weggeboekt onder het kopje: "zij die ons ontvielen".
*Rust zacht*
en trouwens perma ban voor alle would bee'S?
Nur Eifersucht. Het is ook vervelend als je door de stagiairs op je eigen tekortkomingen gewezen wordt.
Ja, die SGP-actie was ook zoooo goed, uitgekookt en doordacht. Echt, die ontsteeg het bootcamp niveau ..
De Chileen is niet weg. Zie SGP-actie.
Beetje naaistreek, maarja we zijn ook niks anders van jullie gewend.
Heb ik mijn zwarte zonnebril helemaal voor niets gekocht...
Maar goed, de kwaliteit liet her en der wat te wensen over [/understatement], dus dit viel te verwachten.
@bootcampers
Toch bedankt voor de inzet en het getoonde enthousiasme.
/OT
Heeft iemand anders ook last gehad van een LastFM update met een complete vastloper, zelfs in safe mode, tot gevolg?
Als je geen talent hebt doe je mee aan Idols, X-factor en al die andere prutprogramma's dus....
Postbootcampgetraumatiseerden:
www.riagg.nl/
Maarrrr, wat King zegt: wij waren eerder in het vorige topic!
Nou die beslissing valt dan ook wel laat zeg!
De opzet was sowieso slecht. Dus echt teleurgesteld ben ik ook niet.
Toch nog: Leuk om een(2) keer te schrijven op GS!
terecht reaguurders zuigen langggggggggggggg...
datkannooitgoedgaan
Hebben jullie nog lang over gedaan dan...
tja het was ook een beetje brood verkopen aan de bakker he
Bovendien: het is donderdag, dus tijd voor een Dijkshoorn dinsdag?
Beetje jammer jongens... Aan de andere kant wie niet waagt wie niet wint. En jullie hebben gelijk, de stukkies konden mij ook amper bekoren...
na naa na naa na:
wij waren lekker eerder www.geenstijl.nl/mt/archieven/1134291....
@21:50
Na de eerste reeks was ik al afgehaakt. Goed initiatief, maar dit heeft Geenstijl niet nodig. Een goed talent komt toch op de juiste plaats terecht. Verras ons!
opgeruimt staat netjes.....
hea verdeurie
Het moet wel van 2 kanten komen.
Ik zat er eerlijk gezegd al op te wachten ;-)
kijk dit is logischer dan de Wilders-Schop-Kont-Klap-Harses de laan uit..... mind if I do a 'J'?
vond het schapenverhaal wel aardig, jammer.. naja bij deze dan nog +1 kudo voor de auteur, wie het ook zijn mag.
worden de comments straks ook nog op non-actief gesteld? een experiment heeft tijd nodig geenstijl..
Dank je.
Het deed ook een beetje boel pijn aan mijn ogen...
baai baai zwaai zwaai
Er wordt wel met veel gekapt zeg zo de laatste tijd... houden jullie die negatieve spiraal even in de gaten jongens, de ratten verlaten het schip al...
Zwaai zwaai!
-weggejorist-
Jammer, héél jammer..
REAGEER OOK