Hee. Je zit op GeenStijl. En je hebt een ad-blocker. Vind je adverteerders stom en GeenStijl leuk? Dat komt mooi uit, daar hebben we iets voor: GeenStijl Premium. Nooit meer advertenties, eeuwige opscheprechten op het internet en nog meer te gekke dingen.
Voor 3 miljoen netto (per jaar) verkast Ten Cate per direct van Ajax naar Chelsea. Zijn opvolger is nog niet bekend. Adriaanse pruimen ze niet, Van Gaal wil niet en Van Basten mag niet. Toedeledokie Henk. Bedankt voor alle prijzen!
wel jammer datie weg is. zo slecht ging t niet vaak met de club uit 020. ze staan er wel niet echt slecht voor, maar echt rooskleurig is de toekomst ook niet.
ben wel blij dat we eindelijk van zn eindeloze excuses afzijn...
t was t gras. veel te hoog, dan weer de te lange veters of de bal die te rond was..
nu t bestuur nog want dat is volgens mij al jaren bron van alle ellende...
wel jammer datie weg is. zo slecht ging t niet vaak met de club uit 020. ze staan er wel niet echt slecht voor, maar echt rooskleurig is de toekomst ook niet.
ben wel blij dat we eindelijk van zn eindeloze excuses afzijn...
t was t gras. veel te hoog, dan weer de te lange veters of de bal die te rond was..
ach het zit tegen met blessures, dus pak je je biezen.... omdat een club met 14 reserve elftallen die allen beter zijn dan ajax op dit moment (hoe jammerlijk ook) altijd wel een winnend elftal moet kunnen opstellen, he henk? Zeker als er meer dan 100.000.000 transfergeld op het veld hobbelt.... ik kan ook zo coachen hoor.
Ik denk met smart terug aan je successen met NAC. Je mag wel groot worden henk, maar dat doe je ook door klein te blijven! De mazzel
opgeruimd staat netjes
-weggejorist-
Je kan de beste trainer naar ajax halen maar dat word niks met dat zootje ongeregeld.. kut bestuur, kut team.. t word tijd dat er is iets gaat gebeuren met dat ajax wat gewoon aan de top hoort te staan zowel nationaal als internationaal..
Henk heeft gelijk, als het bestuur de 2 beste van het elftal verkoopt cq verkoop niet kan tegenhouden en dan ook nog eens GEEN opvolgers vind, wat wil je dan?
Henk kan er niets aan doen, zijn opvolger gaat het ook niet beter doen als er geen versterking bijkomt.
HENK bedankt dat je het i.i.g geprobeerd hebt!
Waar gaat John heen? Loef en Van der Ploeg, KPMG of wordt het toch Vitesse?
goed dattie weg is, maar t probleem is daar nog lang niet mee opgelost.
Henk Te Matig
@listen2bobmarley 09-10-07 @ 08:06
No fan, no cry?
Waar gaat dit over?
bottehond 09-10-07 @ 00:27
Sorry dude, een zak met heel veeel geld is meer welkom dan een stuk democratie. Het hele probleem is dat als spelers tekenen bij Ajax ze dat doen met in hun achterhoofd 3 jaar later naar een internationale topclub te gaan. Kans om te bouwen krijg je niet. En elke speler die binnen die 3 jaar weg wilt en tijdelijk op de bank beland, gaat ruzie zoeken. Mooie clubcultuur _0_
Ik hoop dat Van Geel meegaat en dat Cruyff de ballen heeft!
Trainer is zo goed als de kwaliteit vn zijn elftal. Zie Rijkaart bij Sparta, hopeloos geflopt... Rijkaart bij FC Barcelona, opeens beste trainer op aarde...? Nee hoor. Ook ik kan een hele goede Barca trainer en hele slechte Sparta (of Heracles...) trainer zijn :-)
Ajax heeft een revolutie van de leden nodig. Leden-zelfbestuur. Heel revolusjonair en een leuke tegenhangerT voor het grootkapitaal van bv. abramovic. Ik ben benieuwd of de leden lef genoeg hebben om de zaak daar over te nemen.
wrom krijgt een trainer nou altijd de schuld als er niet gepresteerd word??
Het wordt nooit meer wat in 020.
Die club is dood en doodziek, en ik vind het prachtig.
@ Pajero JC loopt alleen maar vanaf de zijlijn jaren 70 voetbal te prediken, verantwoordelijkheid nemen voor een elftal is hem tegenwoordig vreemd.
ik zeg "laat lawaaipapagaai JC het vastgelopen schip vlot trekken. :)
Ik denk dat Leo Beenhakker weer ''thuiskomt'' De circel is dan uhm 8 keer rond of zeau ?
McShredder 08-10-07 @ 21:00:
"Btw, digitale klootzak @1942, profesSioneel. Krijg te Pabo ook allemaal..."
Gaan we de elitist uithangen? Pabo is zonder hoofdletter lutser. Nee ik doe havo doei!
Goeie spelers weg, trainer weg en de sponsor bestaat dadelijk ook niet meer. Hoezo het verval is ingetreden. Wat Ajax nodig heeft is een kerel met ballen, dus geen Van Basten want die heeft alleen soepballen. Ik stel voor per direct Guus Hiddink aan te stellen. Lukt het hem niet dan moeten we het faillissement aanvragen van die club.
Leo Beenhakker _0_
Eerst Jaakke optieffen en dan Co Adriaanse terug. Heeft geen eerlijke kans gehad.
Hij zal toch wel wat kunnen anders willen ze hem niet zo graag bij Chelsea. Probleem met de neuzen is, dat als het een keer niet loopt, dat het meteen de schuld van de trainer is. Nou veel plezier met Coster. Het wordt een moeizaam seizoen voor 020 vrees ik.
dagg apatische k*t trainer!
geldwolff
maarja dan hoor je van geel zeggen dat ze op zoek zijn naar de beste.. dus waarom de rest niet opr*t want die zijn net zo slecht
VUILE HUICHELAAR!
Dag Kaatje! Hypocriete zakkenvuller is nog een te mooie omschrijving.
Die troep die zich Collin noemt en het gehele bestuur kunnen ook wel weg. Wat hebben de laatste jaren ons nu gebracht, behalve europese en nationale blamages?
Geen trainer zal slagen met zulk wanbeleid.
En: Marco blijf alsjeblieft WEG!
AJAX was ook nog niet toe aan een assistent als hoofdcoach. Prima dit vetrek van Ten Cate, zakte al vrij vroeg door het ijs.
En nu gaan we lekker raden wie 'm gaat opvolgen. Martin Jol, Gerard Joling, Henk Jan Smits, Albert Verlinde, Barbara Barend, Meneer Aart?
Heerlijk, weer tijd voor plezier!
Duurt even, maar uiteindelijk voor weinig.. adieu!
..
blijft een jammer verhaal voor al de echte fans... uitgeschakeld in CL, gratis toekijken bij UC ongein...
Ze zoeken de juiste trainer voor Ajax, maarre...... die bestaat niet!!!!!!
Co adriaan ftw
Btw, digitale klootzak @1942, profesSioneel. Krijg te Pabo ook allemaal...
Om als bioscooppubliek helemaal maar de bek op elkaar te houden. GVD een beetje weg lopen als je club achter staat.
Nee, ik ben blij dat ten Cate de juiste keus heeft gemaakt. Wat zal je nog laten verneuken door een stelletje incompetente k*nkerhomo's. De Meer is niet meer...
Ik zei weken geleden al dat hij een lulhannes is.
Heb ik toch weer gelijk.
afz.J.C.
Laten wij met z'n allen op de melodie van dag sinterkaasje daag het wonderschone lied aanheffen:
Dag henk ten Cate daag daag
Luister naar ons afscheidslied
Dag henk ten Cate daag daag
En nou eindelijk opgetiefd
@Ian Curtis
volgens mij had Ian (1956-1980) een broertje dood aan voetjebal.
Ian Curtis 08-10-07 @ 18:53
Dat moet mogekijk zijn, gezien de huidige koers.
Toch juist goed voor de financien?
Ben je nu boos? Whahahaha dus jij dacht dat profesioneel voetbal nog steeds om de sport ging zeker whahahhaha.
Martin, Martin, je mag kiezen, 4x zoveel verdienen en met topspelers werken, of als excuus voor het falende Ajax bestuur dienen volgend jaar. Wat doe je? Snel nu beslissen...
leuk man dat editen
verwacht je dan weer niet iemand die voetbal niets interesseert, kijkt wel graag naar gemotoriseerde sporten...... :-p
@ Draakovic 08-10-07 @ 19:14
Jammer dat ik er geen één meer zie die NIET geregeerd worden door geld. Sport bestaat niet meer, behalve in de regionale (zaal)voetbalcompetities en bedrijfstennisuitjes.
Bedankt ten Cate, jij kon er ook niets aan doen dat van Geil alle toppers heeft verkocht. 50m euries bij fortis op de bank. Op de bank in de Arena alleen speciaal begaafde spelers. Ik zou ze ook de vinger geven. Jammer alleen dat je voor Chelski hebt gekozen... MoT
Eens per jaar wordt ... ........!
Kaatje bedankt!!
@ nattebever 08-10-07 @ 19:01
- Formule 1 X
- Formule 2 t/m 1000 X
- A1GP X
- Volleybal
- Golf X
- Tennis
- Schaken
- Dammen
- Korfbal
- American Football
- Cricket X
- Wielrennen (eerste tweehonderdzoveel km)
- Marathon
- Schaatsen
- Marathonschaatsen
- Darten
- Atletiek X
- WK gamen
-edit X = wel leuk. Naast voetbal -
Bah wat heeft die Ten Cate een rotkop. Blij dat ie optieft.
Ik heb geen idee wie Ten Cate is.
Kan ik nu m'n diploma voor m'n inburgeringscursus wel vergeten?
Van Gaal kende ik wel - een succesvolle, maar helaas megalomane contactgestoorde randdebiel die denkt dat profvoetbal een sport is. Iemand die iets saaiers weet om naar te kijken dan naar voetballen?
Ach, Henk. Doen waar je goed in bent. De 2e man zijn.
Alle aandelen terugkopen en de beursnotering stoppen. Dan het bestuur eruit en gewoon weer een voetbalclub worden in plaats van een nv. Pas dan kan je een voetbalclub besturen.
de enigste clubliefde die Henk kent is die liefde voor de club van rugridders
Ik begrijp sowieso al niet dat je terugkomt uit Barcelona waar je lekker met de beste voetballers van de wereld mag trainen, een heerlijk sociaal leven moet kunnen hebben, prachtig weer iedere dag en lekker in de luwte bij Frank; dat je dan terugkomt naar dit zure land met zijn tyfusweer en kleinburgerlijke regeltjes.
Ik zet in op Marco van Basten met Frank de Boer als assistent.
Dat flopt over een jaar dan ook met als gevolg dat het bestuur van Ajax opstapt en Co Adriaanse het miv seizoen 2009/2010 vrolijk weer overneemt.
Het belangrijkste voor de nieuwe coach is om er voor te zorgen dat alle neuzen weer in dezelfde richting wijzen.
Tja ik vind het allemaal een beetje kortzichtig hoe iedereen blij is dat Henk vertrekt. maar laten de spelers ook even de spiegel voor zich houden, die krijgen miljoenen betaald , maar ze kunnen nog geen bal goed aanspelen, laat staan scoren. mijn zoontje van 7 speelt nog beter!!
Het gaat mij ook aan het hart dat AJAX, niet meer AJAX is wat het ooit was!!!
ik hoop dat de spelers eens beseffen hoe goed ze het eigenlijk hebben, en ze hoeven alleen maar te voetballen, iets wat ze geweldig vinden. dus kop op en ga er eens voor, laat de echte fans weer eens genieten van de ouderwetse sfeer die er altyd bij iedere wedstrijd hing. en ook het bestuur van AJAX mag wel eens in de speigel kijken , want ook die bakken er niets van
Henk succes man, en bedankt voor je inzet
't Zal best een goede veldtrainer zijn, maar maak 'n nooooit de baas!
Er is altijd wel ergens een betere baan.... Dus snel naar Chelskiboard .NL
Enorme paardelul die Henkie; wandelend minderwaardigheidscomplex die niets uitstraalt. Tijd voor een trainer die voetballers wat bij kan leren: een combi van Martin Jol met Frank de Boer misschien. En het echte logo terug, maar dat spreekt voor zich.
bedankt Henk voor die 12 mooie maanden
gouwe gozer
Veel van de bovenstaande reaguursels typeren het ajax-publiek: alleen supporteren met de mond en als het even tegen zit massaal kankeren en demonstratief weglopen.
@Bob Sleeuwijk 08-10-07 @ 17:16
word ook beetje moe van die lutser ja...
John de Wolf 4 President.
En Ulrich van Gobbel als assistent
Tering, niets presteren en dan gewoon effe 3 mil ontvangen. Wat een sukkels bij Chelsea!
Dominant en aanvallend voetbal moet Ajax spelen... Kappen daarmee! ik wil gewoon dat Ajax wint. En volgens mij is de bestuurscultuur bij Ajax aardig verziekt als je 7 trainers in 7 jaar verslijt. Haal Ajax van de Beurs en laat het weer wat meer om het voetbal draaien.
@ boogietime 08-10-07 @ 17:12
Kap es met je weploggie te promoten constant aub dankuwel.
-edit flikker op met je hobby logje -
Of ten Cate wel of niet capaciteiten heeft, is Abramovich een zorg. De moeilijkheid is zijn vriend Avram Grant, vroeger trainer van het Israelische elftal, die hij bij Portsmouth heeft weggehaald en bij Chelsea hoofdcoach heeft gemaakt (6 miljoen Pond/jaar). Deze man heeft echter GEEN UEFA LICENSIE en de FA dreigt hem zijn bevoegdheid af te nemen. Henk krijgt dus 9 miljoen euro om 3 jaar stroman te spelen.
@Bob Sleeuwijk
HAHAHAHAHAHAHA :D
Dat was trainer 9 in 6 jaar tijd. Er wordt een goed beleid gevoerd in Amsterdam. Er hangt een 'ikke-en de rest kan stikken' mentaliteit binnen de club.
En trouwens:
LEAVE HENK ALONE!
lol deze meneer doet niks vreemd gewoon het grote geld achter na doen ze allemaal.
En jij suportertje met je sjaaltje op de hoedeplank kan gewoon betalen net als de rest van de gemeenschap hoooooooi
De club moet eerst van de beursvloer terug naar de grasmat. En dan oprotten met dat kutbestuur. Al die grijze bokken weg, oude logo terug, nieuwe speelwijze en dan pas een goede coach. Dan kan je pas wat gaan opbouwen.
Co.
@ Allemaal
Ik denk persoonlijk dat Fontein wel de juiste man op juiste plek is, maar Van Geel en Jaakke zijn de 2 die alles naar de afgrond helpen.
Van Geel snapt niet dat je geld uit transferinkomsten moet investeren in nieuwe spelers.
En Jaake heeft alleen maar intresse in cricket en golf. Ik wil wel ajax wel advies geven koop euh....
-Arteta
-Moutinho
Iemand andere opties ?
Heeft iemand het al over brood en spelen gehad?
Dat komt ervan als je Ceesje Zwamborn en Wimpie Meutstege op de bank zet.
toch knap van 020 dat ze er nog geld voor krijgen
Henk, wat ben je toch ras-ajacied, opportunist tot in het bot! Succes in London, pik! Dat je iedere maand mag genieten van je salaris-strookje!
P.S. Ongezien de tyfus aan alle dikke-boehoe-roepende ajaks-supporterts!
Voebal is voor Tokkies. En voebaltrainers vormen het summum van het tokkiedom.
@ed. waar dan?!
@ Draakovic 08-10-07 @ 16:41
Dus, wat betekend volzin?
Ik zou btw bokito halen als nieuwe trainer
@BYO
de bokke gaan fluitend die cup ophalen! ben in de gelukkige positie dat ik bijna alle potjes heb gezien, spektakel van de bovenste plank!
Gorbatsjovv 08-10-07 @ 16:39
Juist. Het bestuur moet weg, anders is de nieuwe trainer (wie dat dan ook mag worden) niet alleen de nieuwe trainer, maar oook het nieuwe slachtoffer.
.
BESTUUR OPTIEFEN!!! MVG voordeel van de twijfel, en het scouting apparaat ook op de slof.
..
WIJ WILLEN AJAX TERUG!
Als je met omhooggevallen, suffige dwergen als Urby Emanuelson zit opgescheept, is de strijd al verloren voordat ie is begonnen.
Dat soort jongens gaat Ajax ook gewoon punten kosten met een nieuwe trainer.
Lafbek...
@ Bob Sleeuwijk 08-10-07 @ 16:34
Nee dat zie ik niet, je heet toch geen moestaffa, hoe kan ik dan zien dat je vMBO doet/deed
Henk bedankt jongen, voor het op de rand van de afgrond brengen van de neusjes ! Laat van Geel het maar verder afmaken !
net alsof hiddink zijn gelouterde vingers gaat branden aan dat hoopje ellende daar in die amusementsbak te 020. als ie al weg gaat bij de russen, dan toch echt wel om als hoofdcoach aan de bak te gaan bij chelsea... die gozert die ze nu hebben is geen lang leven beschoren en gekke henkie mag lekker met de spelerts ouwehoren, de ballen in het netje doen na de training, maar hoofdcoach is toch echt wel te hoog gegrepen....
Volgensmij wilt Chelsea deze sproettie alleen maar omdat het zo goed kon vinden met miep Ronaldinha, Eto'oa en meissi, goh abrahomo komt erachter dat geld niet t enige is wat je nodig hebt om de sinterklaas uit hangen, daarommaar deze vrolijke piet opgetrommeld om vervelende kindjes de roe en snoepjes te geven
moraalridder
-weggejorist-
Geen trainer die de omhooggevallen miljonair voetballers van Nederland nog goed aan het spelen krijgt.
Die bepalen lekker arrogant zelf wel wat ze op het veld doen.
Laat die Nederlandse trainers maar fijn naar het buitenland gaan, in Zuid-Korea kun je tenminste een speler vormen en een team opkweken.
En Ten Cate is een eikel , maar wel een toffe echte eikel :-)
***waar wordt het WK rugby uitgezonden? Ik baal als een stekker dat ik dat niet live kan zien De wallabies en de all blacks liggen er al uit en de spring boks bijna verslagen door Fjij! Wat 1 spektakel!***
*hangt de vlag uit*
@ M.A.H. 08-10-07 @ 16:05
Checlsea heeft potentieel, maar niet als Europa Cup winnaar. En ik mag lijen dat ze dat dit jaar onverhoopt ook niet gaan doen, want dat gaat die deserteur dat succes natuurlijk meteen claimen.
Heeft ie nog wat pecunia opgeleverd?
En wanneer gaat het bestuur?
Ik zie Hiddink de laatste tijd verdacht vaak rondhangen bij het Gelderlandplein in A'dam....
Waarom brengt HtC op de foto eigenlijk de "Hitlergroet"?
@ Draakovic 08-10-07 @ 16:11
Wat is een volzin? VMBO zie je...
@kikidee 08-10-07 @ 16:30
zeker zeker. gaat daar in 020 echt alleen maar om geld.
HOAAAAAAAXXXXX....
eh...
Hoezo mag Van Basten niet, hij kan best Ajax erbij nemen naastzijn bondscoachschap, steltie toch dezelfde mensen op. :)
who the F* is Ten Kate? En Ajaks, daar heb ik ook nog nooit van geheaurd
Doei henk
ik zal niet te veel meer aan je denken
BOEREN! BOEREN! BOEREN!
Ik bedenk me opeens: wie weet wil de trainer van Kozakken Boys de job van Henk wel!
M.A.H. 08-10-07 @ 16:28
Ajax is gewoon verrot van binnen het bestuur deugt totaal niet. Als er een beslissende speler vertrekt word er geen vervanger gehaald.
Weten we zeker dat ze degraderen xD
Henk bedankt, ik had je graag nog wat langer Ojoks naar de verdommenis zien helpen.
En nu afwachten welke masochistische clown ze weer gaan binnenhalen. Martin Jol wellicht, of anders is Fritz Korbach ook nog wel beschikbaar.
hoest... Rutten.... kuch kuch....
kikidee 08-10-07 @ 16:26
nee ok, maar de grootste fout is met Perez: OF meteen ontslaan als je een grens voor kankernegert uitmaakt, OF helemaal niet ontslaan.
Ja, op naar de volgende handpop van Cruijf.
Gullit naar Ajax!!!
3 Miljoen... Waarom zoveel? Maar oke, Ajax mag dead!!
Feyenoord is gewoon... goed laten we dat maar niet zeggen. Leuk dat wel!
M.A.H. 08-10-07 @ 16:25
Mischien doet hij niet alles fout , maar 80% zeker.
Opgerot staat netjes. José Mourinho, wees welkom!
Je moet als supporter van ajax, zo'n beetje masochist zijn... sparta uit (4e of 5e van onderen) altijd lastig, gelukkig heeft Henk nog net een eclatant succes behaald bij Kozakken boys, Bedankt Henk!
Ajax heeft wel mazzel. Ten Cate opgerot en nog geld toe ook. Crisismanagement eerste klas... zou louis de volgende zijn?
Heeft wel een crimineel uiterlijk.
kikidee 08-10-07 @ 16:23
Gabri en Suarez zijn natuurlijk binnengehaald zonder dat Henk daar vanaf wist??
bo-oz 08-10-07 @ 16:17
Wie voor Feyenoord EN Ajax kan werken laat daarmee iig zien dat 'ie alles behalve trouw is.
Het schijnt dat de trainerT van Kozakken boys eauk nog wat vrije uurtjes heeft des avonds. Misschien iets veaur Ajakkes.
@ivar 08-10-07 @ 16:08
Henkie bedankt voor die 4 prachtige CL-kwalificatie wedstrijden.
Henkie bedankt, je was een zegen voor de niet-ajaxliefhebbers.
Ik zal je gebral missen.
Zeker lid van de PvdA prutser.Dit zegen en dat doen.
Had hem nog wel 5 jaar gegund daar bij die NEUZEN.
Colin
Urzaiz
Delorge
Rommedahl
Ogaroru
: Jullie kunnen je koffers pakken succes bij RKC of NAC.
Ik wens Mourinho van harte welkom. Neem trouwens Lampard maar mee naar Amsterdam.
@godhandkiller&peanutbutter
jullie bedoelen waarschijnlijk dat voetbal EN rugby (GO BOKKE!!) mooi zijn, alleen anders mooi, en dat voetbal alleen voor watjes is, is onzin, ga dan maar es een partijtje ballen in de derde klasse zuid zuid west, veteranen 8... en kijken als jullie het dan ook nog een watjes sport vinden..
Wat een naam AJAX of het een speler of een trainer is aleen door de naam komen er miljoenen binnen.
Ben benieuwt wat Jaake opbrengt schat het laag in 2 miljoen.
Hou toch eens op over dat f*cking gevoetbal. Hoe belangrijk is dat nou? Not!
Is het soms uitverkoop bij Ajax ofzo?
FUck die post werkte niet.
Het is nu alleen nog maar business. Iedereen die nu nog voor een CLUB is heeft een BORD voor z´n harses.
Ga beleggen op een beurs ofzeau.
Waar is de tijd van Sjaak Swart?
Het enige positieve is dat je je buitenlandse talen kunt ophalen.
Het is nu alleen nog maar business. Iedereen die nog voor een club is heeft een bord voor z´n kop. Het is jezelf voor de gek houden.
Maarrrr..... je buitenlandse talen worden er tegenwoordig wél beter van!
Das dan wel weer leuk.
Jammer dat ie weg gaat.
Ik had eindelijk wat te lachen op Zondag.
'Erwin Koeman mogelijke opvolger van Ten Cate'
Gepubliceerd door Daan de Vries op 08-10-2007 om 15:43
Erwin Koeman kan de juiste man zijn voor de mogelijk openstaande vacature bij Ajax. Het lijkt erop dat Henk ten Cate binnen kort vertrekt naar Chelsea waardoor er vraag is naar een nieuwe coach.
Erwin Koeman heeft geen club, afgelopen seizoen was hij coach bij Feyenoord. Hij kon hier niet slagen en nam ontslag.
Zal Jopie Wim Jansen weer naar voren schuiven?
@ GodHandKiller 08-10-07 @ 16:13
Ho ho onwetende Rugby is een hardere variant op voetbal.
Ik weet niet of je wel eens in een pub op het platteland van, bijvoorbeeld, Ierland naar een potje rugby hebt gekeken. Schatten van mensen allemaal daar, maar ik had nou niet echt het idee dat ik omringt werd door Nobelprijs winnaars.
Hopla, nu fontein,Jaakke en het kudt-seizoenskaarthouders-publiek-dat-alleen-maar-kan-fluiten er nog uit en ajax kan weer een topclub worden!
Forza Ajax!
@AdolfJoling 08-10-07 @ 16:11
Kapotmaken, laten kapotmaken... What´s the difference?
Die wedstrijd tegen Albanië gemist? Waar NL11 het verdomde moeilijk had tegen een stel lijken die vlak voor de val van de muur voor het laatst te vreten hebben gehad. Het gaat helemaal niet goed met NL11, het gaat zelfs verdomde kut. Het is dat we mazzel hebben dat er altijd wel een bijgoochem rond huppelt die er even een goaltje in beft, maar verder is het ronduit pet.
Voetbal mongaeulen aller landen vereNICHT U!
DT71 08-10-07 @ 16:09
Je moest eens weten hoeveel BN'ers naar Amsterdam zijn verhuisd. Ze hebben geld zat om in Naarden of Bergen te gaan wonen (laat staan in Rotterdam), maar verkiezen de Jordaan, de grachtengordel of Oud-Zuid.
Henkie, bedankt..... waarvoor ook alweer?
Lol@ Da wizard
Jaakke moet maar eens opzouten en er moet een harde hand (met centen) de leiding krijgen. Misschien Willem Holleeder binnenkort. Een echte amsterdamse entrepeneur.
@ Quichegerechtigde 08-10-07 @ 16:07...
Heeeeej! iemand die het ook snapt. Rugby is voor mannen. Voetbal is een softere versie van rugby en daarom geschikt voor mensen met een lage pijngrens of een fragiele lichaamsbouw.
Voetballers zijn overbetaalde huilebalken. En voetbalfans zijn dom, allemaal en stuk voor stuk oer en oerdom.
Zo, het moest maar eens hardop gezegd worden.
Good riddance.
rugby is veeel mooier als voetbal....
lalalalalalalalalalalalalalalala -ehm Ten Cate?- lalalalalallaalalalalalalalalala, HeerenveenHeerenveenHeeeeeeeereeeenveeeeennnnn. 9-0, 9-0, 9-0 *is blij met kortetermijngeheugen*
-weggejorist-
@ Bob Sleeuwijk 08-10-07 @ 16:09
probeer het eens in een volzin.
Hij heeft het heel aardig gedaan.
Bilderberg Bea 08-10-07 @ 16:04
Moet jij niet een fijne krans leggen bij het Lenin-monument? Sport is niet kapotgemaakt door het grote geld, de sport heeft zich ten hoogste kapot LATEN maken door het grote geld.
Eddie Vedder 08-10-07 @ 16:07
Het Nederlands Elftal presteert onder San Marco uitstekend. Alleen in Holland, land vol querulanten en zeikerds, ziet men dat niet. Resultaatvoetbal is waar het om draait tegenwoordig. Daar is Van Basten een ster in. Maar Ollanders (of Tokkies zo je wilt) zien dat niet in.
Die kunnen alleen maar klagen en Wilders stemmen.
Voor 3 miljoen Ajax laten stikken?
Dat doe ik voor minder...
Voetbal.... Ik heb laatst het filmpje van Dida gezien, en dat vond ik een metafoor voor de voetballer in het algemeen. Een slappe huilebalk.
@Quichegerechtigde. Wat doe je hier dan te reaguren? Lutser!
Quitters never win, winners never quit, but those who never win AND never quit are idiots.
@ Quichegerechtigde 08-10-07 @ 16:07
Ga weg heameau, met je orgie-verkrachting "sport"!!
@Onbevlekt blazoen 08-10-07 @ 16:07:
Nee in Amsterdam ga je vrijwillig wonen....
Heb Mourinho al een nieuwe club?
wat is de overeenkomst tussen Ten Cate en een konijn?? Ze halen allebij de kerst niet, en de eerste niet eens Sinterklaas naar nu blijkt!
Laten we hopen dat Van Basten toch naar ajax gaat, dan wordt het misschien nog wat met het Nederlands elftal.
Nu Jaake en Fontein nog, en een heel nieuw scouting apparaat kan ook geen kwaad.
.
Tot ziens Henkie, bedankt voor (bijna) 2 fantastische jaren.
Voetbal is een kudtsport. Stelletje wijven die gaan janken als ze vallen. Doe mij maar Rugby! Dát zijn pas echte mannen.
Is dit nou een voorbeeld van ontslagrechtversoepeling waar het in de politiek steeds over gaat?
Nu maar hopen dat Ajax er nog wat voor vangt.
Saillant detail: Guus Hiddink heeft een huis in Amsterdam. Hij is verknocht aan die stad. Laten we wel wezen, in Rotterdam en Eindhoven ga je niet voor je lol wonen.
Nou, het is beter dan terug op de taxi.
En nu van Basten aanstellen zodat het niks blijft bij Ajax en het Nederlands Elftal wel gaat presteren omdat die van Basten opgerot is !!
Dom lullen en ook nog eens 3 miljoen euri's pj verdienen??
inderdaad de domste boeren, de dikste aardappels..
Zeau die is goed met liegen......
Dick Advocaat kom er maar in..........
Ik zeg kouwes kom er maar in, worden iig de persconferenties nog lache....
Doe je goed Henk, Ajax eerst europees uitschakelen en dan lekker verkassen naar een potentieel Champions Legue winnaar. Hulde. je laat een club in puin achter
Allemaal de schuld van het grote geld.
Er was een tijd dat voetbal nog om VOETBAL ging......
Yes, de sporten zijn inmiddels wel een beetje kapodtgemaekt.
Ook wel een lekker voor die lutser dat ze nu een treenertje eruit knikker zonder geld te hoeven schokken.
Ajax was al naar de kleauten voordast Ten Cate daar kwam.
Jaakke moet oprotten. Dat is duidelijk en de eerste stap naar het herstel.
*hoop dat vliegtuig naar london door hakbars wordt overgenomen*
Beter laat dan nooit. Van pionnen klaarzetten bij Barca naar pionnen klaarzetten bij Chelsea. Een echte toptrainer... Alleen die tussenstap heb ik nooit begrepen.
Henkie, ouwe parkeerplaatsheaumeau, dat je maar rap mag stoppen met roken.
ratten, schip, zinkend, verlaten.
kloodtviooltje 08-10-07 @ 16:00
*Kuch*
Barcelona
*Kuch*
Henk ten Gaat ie
Henk ten Gaat ie
Ik zal hem missen, mede vanwege z'n soepoogje wat altijd zo charmant de persconferentie opleukte. Maar ja gaat er i.i.g. nog iemand van de Godenzonen-Sterren-Top-Onevernaarbare club Europa in.
*Ajax is mijn droomclub, hier wil ik prijzen pakken*
Dit is voetbal, right? Is dat niet alleen voor lutsers zonder leven?
slechte trainer misschien niet, maar nog niets gepresteerd die vent
Dat oude logo moet echt weer terug anders wordt het nooit meer wat met die brandblussers!
daaaaaaaaag lutsert ! (ten Cate)
Jammer, het ging net goed daar in 020. Van mij had ie nog wel wat langer mogen blijven.
Jammer dat het zo loopt, slechte trainer is het niet.
Gefeliciteerd Martin Paap uit Rotterdam! U bent officieel wereldberoemd in Nederland. Wat 43 seconden op Dumpert al niet kunnen veroorzaken. Sinds vorige week bekeken niet minder dan 126.879 (inmiddels alweer 127.154) mensen de verkorte cursus 'Omgaan met ...
Omdat de linkse coalitie er werkelijk alles aan doet u het vel over de oren te trekken, presenteren wij u alvast de meevaller van 2007. Koopt nu een oude diesel en strijk 1500 euri subsidie op. Komt uit de koker van de VVD in Amsterdam die alvast anderhalf...
Cursus slachtoffertje spelen voor gevorderden in Trouw vandaag. Kunnen wij wel een opgewonden stukje schrijven, maar gewoon citeren volstaat. De politiewagen is nog niet weg, of de jongens zijn afgeleid door een auto met drie meisjes. Kankerhoer, roepen ...
Klaboem! Grote bootbotsing op het Noordzeekanaal. Een douaneboot en een draagvleugelbus van Connexxion klapten vanochtend vroeg bovenop elkaar in de Amerikahaven in Amsterdam. Echt een ramp. Twee boten kapoet. Totale paniek! Vijf gewonden met botbreuken en...
Onze styliste omschreef het als 'extreme urban clothing evolution in action'. De Collectie Winter 07/08 van skatekledingproducenten als Globe en Criminal Damage zorgt voor ophef in Groot-Brittannië. Dit vanwege de full zip hoodys, dat zijn sweatshirts met ...
Grote consternatie in Rotterdam gisteren. Verontruste 010-Marokkanen vlogen elkaar naar de keel tijdens een verhitte discussie in de Essalammoskee aan de Polderlaan. De Rotterdamse moslims vinden het maar niks dat er steeds meer buitenlanders in het moskee...
Bericht van Interpol. Of GeenStijl Repo service bovenstaande afbeelding van een megaultrapedofiel even wil plaatsen. De man, die heel goed een Nederlander kan zijn, komt voor op honderden fotos met kinderen tussen de zes en tien jaar. Waarschijnlijk reist ...
Dat Koninklijk Huis kan mij niet gek genoeg doen. Prinses Petra mag iedere dag soppend van genoegen naast haar prins wakker worden en of Mabel nou al dan niet met Klaas Bruinsma horizontaal aan het sporten is geweest, dat zal me een rotzorg zijn. Ik heb di...
Komende week is de 'week van de democratie'. De Nederlandse publieke omroepen zenden allerhande debatten op televisie uit, en zelfs de hitquiz 'That's the Question!' van de EO's Bert van Leeuwen engageert zich met het onderwerp. Da's natuurlijk allemaal fr...
Spannond! Zometeen wordt Miss Nederland 2007 bekendgemaakt. Hartstikke belangrijk! Want dat meiske moet in haar eentje repareren wat Maxima kapodt heeft gemaakt. Het is overigens de laatste keer dat deze uitverkiezing gehouden wordt. Want emancipatie minis...
Reaguursels
Inloggenwel jammer datie weg is. zo slecht ging t niet vaak met de club uit 020. ze staan er wel niet echt slecht voor, maar echt rooskleurig is de toekomst ook niet.
ben wel blij dat we eindelijk van zn eindeloze excuses afzijn...
t was t gras. veel te hoog, dan weer de te lange veters of de bal die te rond was..
nu t bestuur nog want dat is volgens mij al jaren bron van alle ellende...
wel jammer datie weg is. zo slecht ging t niet vaak met de club uit 020. ze staan er wel niet echt slecht voor, maar echt rooskleurig is de toekomst ook niet.
ben wel blij dat we eindelijk van zn eindeloze excuses afzijn...
t was t gras. veel te hoog, dan weer de te lange veters of de bal die te rond was..
ach het zit tegen met blessures, dus pak je je biezen.... omdat een club met 14 reserve elftallen die allen beter zijn dan ajax op dit moment (hoe jammerlijk ook) altijd wel een winnend elftal moet kunnen opstellen, he henk? Zeker als er meer dan 100.000.000 transfergeld op het veld hobbelt.... ik kan ook zo coachen hoor.
Ik denk met smart terug aan je successen met NAC. Je mag wel groot worden henk, maar dat doe je ook door klein te blijven! De mazzel
opgeruimd staat netjes
-weggejorist-
Je kan de beste trainer naar ajax halen maar dat word niks met dat zootje ongeregeld.. kut bestuur, kut team.. t word tijd dat er is iets gaat gebeuren met dat ajax wat gewoon aan de top hoort te staan zowel nationaal als internationaal..
Henk heeft gelijk, als het bestuur de 2 beste van het elftal verkoopt cq verkoop niet kan tegenhouden en dan ook nog eens GEEN opvolgers vind, wat wil je dan?
Henk kan er niets aan doen, zijn opvolger gaat het ook niet beter doen als er geen versterking bijkomt.
HENK bedankt dat je het i.i.g geprobeerd hebt!
Waar gaat John heen? Loef en Van der Ploeg, KPMG of wordt het toch Vitesse?
goed dattie weg is, maar t probleem is daar nog lang niet mee opgelost.
Henk Te Matig
@listen2bobmarley 09-10-07 @ 08:06
No fan, no cry?
Waar gaat dit over?
bottehond 09-10-07 @ 00:27
Sorry dude, een zak met heel veeel geld is meer welkom dan een stuk democratie. Het hele probleem is dat als spelers tekenen bij Ajax ze dat doen met in hun achterhoofd 3 jaar later naar een internationale topclub te gaan. Kans om te bouwen krijg je niet. En elke speler die binnen die 3 jaar weg wilt en tijdelijk op de bank beland, gaat ruzie zoeken. Mooie clubcultuur _0_
Ik hoop dat Van Geel meegaat en dat Cruyff de ballen heeft!
Trainer is zo goed als de kwaliteit vn zijn elftal. Zie Rijkaart bij Sparta, hopeloos geflopt... Rijkaart bij FC Barcelona, opeens beste trainer op aarde...? Nee hoor. Ook ik kan een hele goede Barca trainer en hele slechte Sparta (of Heracles...) trainer zijn :-)
Ajax heeft een revolutie van de leden nodig. Leden-zelfbestuur. Heel revolusjonair en een leuke tegenhangerT voor het grootkapitaal van bv. abramovic. Ik ben benieuwd of de leden lef genoeg hebben om de zaak daar over te nemen.
wrom krijgt een trainer nou altijd de schuld als er niet gepresteerd word??
Het wordt nooit meer wat in 020.
Die club is dood en doodziek, en ik vind het prachtig.
@ Pajero JC loopt alleen maar vanaf de zijlijn jaren 70 voetbal te prediken, verantwoordelijkheid nemen voor een elftal is hem tegenwoordig vreemd.
ik zeg "laat lawaaipapagaai JC het vastgelopen schip vlot trekken. :)
Ik denk dat Leo Beenhakker weer ''thuiskomt'' De circel is dan uhm 8 keer rond of zeau ?
McShredder 08-10-07 @ 21:00:
"Btw, digitale klootzak @1942, profesSioneel. Krijg te Pabo ook allemaal..."
Gaan we de elitist uithangen? Pabo is zonder hoofdletter lutser. Nee ik doe havo doei!
Goeie spelers weg, trainer weg en de sponsor bestaat dadelijk ook niet meer. Hoezo het verval is ingetreden. Wat Ajax nodig heeft is een kerel met ballen, dus geen Van Basten want die heeft alleen soepballen. Ik stel voor per direct Guus Hiddink aan te stellen. Lukt het hem niet dan moeten we het faillissement aanvragen van die club.
Leo Beenhakker _0_
Eerst Jaakke optieffen en dan Co Adriaanse terug. Heeft geen eerlijke kans gehad.
Hij zal toch wel wat kunnen anders willen ze hem niet zo graag bij Chelsea. Probleem met de neuzen is, dat als het een keer niet loopt, dat het meteen de schuld van de trainer is. Nou veel plezier met Coster. Het wordt een moeizaam seizoen voor 020 vrees ik.
dagg apatische k*t trainer!
geldwolff
maarja dan hoor je van geel zeggen dat ze op zoek zijn naar de beste.. dus waarom de rest niet opr*t want die zijn net zo slecht
VUILE HUICHELAAR!
Dag Kaatje! Hypocriete zakkenvuller is nog een te mooie omschrijving.
Die troep die zich Collin noemt en het gehele bestuur kunnen ook wel weg. Wat hebben de laatste jaren ons nu gebracht, behalve europese en nationale blamages?
Geen trainer zal slagen met zulk wanbeleid.
En: Marco blijf alsjeblieft WEG!
AJAX was ook nog niet toe aan een assistent als hoofdcoach. Prima dit vetrek van Ten Cate, zakte al vrij vroeg door het ijs.
En nu gaan we lekker raden wie 'm gaat opvolgen. Martin Jol, Gerard Joling, Henk Jan Smits, Albert Verlinde, Barbara Barend, Meneer Aart?
Heerlijk, weer tijd voor plezier!
Duurt even, maar uiteindelijk voor weinig.. adieu!
..
blijft een jammer verhaal voor al de echte fans... uitgeschakeld in CL, gratis toekijken bij UC ongein...
Ze zoeken de juiste trainer voor Ajax, maarre...... die bestaat niet!!!!!!
Co adriaan ftw
Btw, digitale klootzak @1942, profesSioneel. Krijg te Pabo ook allemaal...
Om als bioscooppubliek helemaal maar de bek op elkaar te houden. GVD een beetje weg lopen als je club achter staat.
Nee, ik ben blij dat ten Cate de juiste keus heeft gemaakt. Wat zal je nog laten verneuken door een stelletje incompetente k*nkerhomo's. De Meer is niet meer...
Ik zei weken geleden al dat hij een lulhannes is.
Heb ik toch weer gelijk.
afz.J.C.
Laten wij met z'n allen op de melodie van dag sinterkaasje daag het wonderschone lied aanheffen:
Dag henk ten Cate daag daag
Luister naar ons afscheidslied
Dag henk ten Cate daag daag
En nou eindelijk opgetiefd
@Ian Curtis
volgens mij had Ian (1956-1980) een broertje dood aan voetjebal.
Ian Curtis 08-10-07 @ 18:53
Dat moet mogekijk zijn, gezien de huidige koers.
Toch juist goed voor de financien?
Ben je nu boos? Whahahaha dus jij dacht dat profesioneel voetbal nog steeds om de sport ging zeker whahahhaha.
Martin, Martin, je mag kiezen, 4x zoveel verdienen en met topspelers werken, of als excuus voor het falende Ajax bestuur dienen volgend jaar. Wat doe je? Snel nu beslissen...
leuk man dat editen
verwacht je dan weer niet iemand die voetbal niets interesseert, kijkt wel graag naar gemotoriseerde sporten...... :-p
@ Draakovic 08-10-07 @ 19:14
Jammer dat ik er geen één meer zie die NIET geregeerd worden door geld. Sport bestaat niet meer, behalve in de regionale (zaal)voetbalcompetities en bedrijfstennisuitjes.
Bedankt ten Cate, jij kon er ook niets aan doen dat van Geil alle toppers heeft verkocht. 50m euries bij fortis op de bank. Op de bank in de Arena alleen speciaal begaafde spelers. Ik zou ze ook de vinger geven. Jammer alleen dat je voor Chelski hebt gekozen... MoT
Eens per jaar wordt ... ........!
Kaatje bedankt!!
@ nattebever 08-10-07 @ 19:01
- Formule 1 X
- Formule 2 t/m 1000 X
- A1GP X
- Volleybal
- Golf X
- Tennis
- Schaken
- Dammen
- Korfbal
- American Football
- Cricket X
- Wielrennen (eerste tweehonderdzoveel km)
- Marathon
- Schaatsen
- Marathonschaatsen
- Darten
- Atletiek X
- WK gamen
-edit X = wel leuk. Naast voetbal -
Bah wat heeft die Ten Cate een rotkop. Blij dat ie optieft.
Ik heb geen idee wie Ten Cate is.
Kan ik nu m'n diploma voor m'n inburgeringscursus wel vergeten?
Van Gaal kende ik wel - een succesvolle, maar helaas megalomane contactgestoorde randdebiel die denkt dat profvoetbal een sport is. Iemand die iets saaiers weet om naar te kijken dan naar voetballen?
Ach, Henk. Doen waar je goed in bent. De 2e man zijn.
Alle aandelen terugkopen en de beursnotering stoppen. Dan het bestuur eruit en gewoon weer een voetbalclub worden in plaats van een nv. Pas dan kan je een voetbalclub besturen.
de enigste clubliefde die Henk kent is die liefde voor de club van rugridders
Ik begrijp sowieso al niet dat je terugkomt uit Barcelona waar je lekker met de beste voetballers van de wereld mag trainen, een heerlijk sociaal leven moet kunnen hebben, prachtig weer iedere dag en lekker in de luwte bij Frank; dat je dan terugkomt naar dit zure land met zijn tyfusweer en kleinburgerlijke regeltjes.
Ik zet in op Marco van Basten met Frank de Boer als assistent.
Dat flopt over een jaar dan ook met als gevolg dat het bestuur van Ajax opstapt en Co Adriaanse het miv seizoen 2009/2010 vrolijk weer overneemt.
Het belangrijkste voor de nieuwe coach is om er voor te zorgen dat alle neuzen weer in dezelfde richting wijzen.
Tja ik vind het allemaal een beetje kortzichtig hoe iedereen blij is dat Henk vertrekt. maar laten de spelers ook even de spiegel voor zich houden, die krijgen miljoenen betaald , maar ze kunnen nog geen bal goed aanspelen, laat staan scoren. mijn zoontje van 7 speelt nog beter!!
Het gaat mij ook aan het hart dat AJAX, niet meer AJAX is wat het ooit was!!!
ik hoop dat de spelers eens beseffen hoe goed ze het eigenlijk hebben, en ze hoeven alleen maar te voetballen, iets wat ze geweldig vinden. dus kop op en ga er eens voor, laat de echte fans weer eens genieten van de ouderwetse sfeer die er altyd bij iedere wedstrijd hing. en ook het bestuur van AJAX mag wel eens in de speigel kijken , want ook die bakken er niets van
Henk succes man, en bedankt voor je inzet
't Zal best een goede veldtrainer zijn, maar maak 'n nooooit de baas!
Er is altijd wel ergens een betere baan.... Dus snel naar Chelskiboard .NL
Enorme paardelul die Henkie; wandelend minderwaardigheidscomplex die niets uitstraalt. Tijd voor een trainer die voetballers wat bij kan leren: een combi van Martin Jol met Frank de Boer misschien. En het echte logo terug, maar dat spreekt voor zich.
bedankt Henk voor die 12 mooie maanden
gouwe gozer
volZin:
www.iss-online.nl/cgi/iss/search.cgi?u...
ik vind hem altijd zo'n fijne spreker...
*hoopt op Martin Jol*
nsb'er
Veel van de bovenstaande reaguursels typeren het ajax-publiek: alleen supporteren met de mond en als het even tegen zit massaal kankeren en demonstratief weglopen.
@Bob Sleeuwijk 08-10-07 @ 17:16
word ook beetje moe van die lutser ja...
John de Wolf 4 President.
En Ulrich van Gobbel als assistent
Tering, niets presteren en dan gewoon effe 3 mil ontvangen. Wat een sukkels bij Chelsea!
Nou J Cruijf doe jij het nu maar eens zelf.
He een feauteau van de heer Boogietime: marc15.web-log.nl/hpim0647_small.jpg
Dominant en aanvallend voetbal moet Ajax spelen... Kappen daarmee! ik wil gewoon dat Ajax wint. En volgens mij is de bestuurscultuur bij Ajax aardig verziekt als je 7 trainers in 7 jaar verslijt. Haal Ajax van de Beurs en laat het weer wat meer om het voetbal draaien.
@ boogietime 08-10-07 @ 17:12
Kap es met je weploggie te promoten constant aub dankuwel.
-edit flikker op met je hobby logje -
Of ten Cate wel of niet capaciteiten heeft, is Abramovich een zorg. De moeilijkheid is zijn vriend Avram Grant, vroeger trainer van het Israelische elftal, die hij bij Portsmouth heeft weggehaald en bij Chelsea hoofdcoach heeft gemaakt (6 miljoen Pond/jaar). Deze man heeft echter GEEN UEFA LICENSIE en de FA dreigt hem zijn bevoegdheid af te nemen. Henk krijgt dus 9 miljoen euro om 3 jaar stroman te spelen.
@Bob Sleeuwijk
HAHAHAHAHAHAHA :D
Dat was trainer 9 in 6 jaar tijd. Er wordt een goed beleid gevoerd in Amsterdam. Er hangt een 'ikke-en de rest kan stikken' mentaliteit binnen de club.
En trouwens:
LEAVE HENK ALONE!
lol deze meneer doet niks vreemd gewoon het grote geld achter na doen ze allemaal.
En jij suportertje met je sjaaltje op de hoedeplank kan gewoon betalen net als de rest van de gemeenschap hoooooooi
De club moet eerst van de beursvloer terug naar de grasmat. En dan oprotten met dat kutbestuur. Al die grijze bokken weg, oude logo terug, nieuwe speelwijze en dan pas een goede coach. Dan kan je pas wat gaan opbouwen.
Co.
@ Allemaal
Ik denk persoonlijk dat Fontein wel de juiste man op juiste plek is, maar Van Geel en Jaakke zijn de 2 die alles naar de afgrond helpen.
Van Geel snapt niet dat je geld uit transferinkomsten moet investeren in nieuwe spelers.
En Jaake heeft alleen maar intresse in cricket en golf. Ik wil wel ajax wel advies geven koop euh....
-Arteta
-Moutinho
Iemand andere opties ?
Heeft iemand het al over brood en spelen gehad?
Dat komt ervan als je Ceesje Zwamborn en Wimpie Meutstege op de bank zet.
toch knap van 020 dat ze er nog geld voor krijgen
Henk, wat ben je toch ras-ajacied, opportunist tot in het bot! Succes in London, pik! Dat je iedere maand mag genieten van je salaris-strookje!
P.S. Ongezien de tyfus aan alle dikke-boehoe-roepende ajaks-supporterts!
Voebal is voor Tokkies. En voebaltrainers vormen het summum van het tokkiedom.
@ed. waar dan?!
@ Draakovic 08-10-07 @ 16:41
Dus, wat betekend volzin?
Ik zou btw bokito halen als nieuwe trainer
@BYO
de bokke gaan fluitend die cup ophalen! ben in de gelukkige positie dat ik bijna alle potjes heb gezien, spektakel van de bovenste plank!
Gorbatsjovv 08-10-07 @ 16:39
Juist. Het bestuur moet weg, anders is de nieuwe trainer (wie dat dan ook mag worden) niet alleen de nieuwe trainer, maar oook het nieuwe slachtoffer.
.
BESTUUR OPTIEFEN!!! MVG voordeel van de twijfel, en het scouting apparaat ook op de slof.
..
WIJ WILLEN AJAX TERUG!
Als je met omhooggevallen, suffige dwergen als Urby Emanuelson zit opgescheept, is de strijd al verloren voordat ie is begonnen.
Dat soort jongens gaat Ajax ook gewoon punten kosten met een nieuwe trainer.
Lafbek...
@ Bob Sleeuwijk 08-10-07 @ 16:34
Nee dat zie ik niet, je heet toch geen moestaffa, hoe kan ik dan zien dat je vMBO doet/deed
Henk bedankt jongen, voor het op de rand van de afgrond brengen van de neusjes ! Laat van Geel het maar verder afmaken !
net alsof hiddink zijn gelouterde vingers gaat branden aan dat hoopje ellende daar in die amusementsbak te 020. als ie al weg gaat bij de russen, dan toch echt wel om als hoofdcoach aan de bak te gaan bij chelsea... die gozert die ze nu hebben is geen lang leven beschoren en gekke henkie mag lekker met de spelerts ouwehoren, de ballen in het netje doen na de training, maar hoofdcoach is toch echt wel te hoog gegrepen....
Volgensmij wilt Chelsea deze sproettie alleen maar omdat het zo goed kon vinden met miep Ronaldinha, Eto'oa en meissi, goh abrahomo komt erachter dat geld niet t enige is wat je nodig hebt om de sinterklaas uit hangen, daarommaar deze vrolijke piet opgetrommeld om vervelende kindjes de roe en snoepjes te geven
moraalridder
-weggejorist-
Geen trainer die de omhooggevallen miljonair voetballers van Nederland nog goed aan het spelen krijgt.
Die bepalen lekker arrogant zelf wel wat ze op het veld doen.
Laat die Nederlandse trainers maar fijn naar het buitenland gaan, in Zuid-Korea kun je tenminste een speler vormen en een team opkweken.
En Ten Cate is een eikel , maar wel een toffe echte eikel :-)
***waar wordt het WK rugby uitgezonden? Ik baal als een stekker dat ik dat niet live kan zien De wallabies en de all blacks liggen er al uit en de spring boks bijna verslagen door Fjij! Wat 1 spektakel!***
*hangt de vlag uit*
@ M.A.H. 08-10-07 @ 16:05
Checlsea heeft potentieel, maar niet als Europa Cup winnaar. En ik mag lijen dat ze dat dit jaar onverhoopt ook niet gaan doen, want dat gaat die deserteur dat succes natuurlijk meteen claimen.
Heeft ie nog wat pecunia opgeleverd?
En wanneer gaat het bestuur?
Ik zie Hiddink de laatste tijd verdacht vaak rondhangen bij het Gelderlandplein in A'dam....
Waarom brengt HtC op de foto eigenlijk de "Hitlergroet"?
@ Draakovic 08-10-07 @ 16:11
Wat is een volzin? VMBO zie je...
@kikidee 08-10-07 @ 16:30
zeker zeker. gaat daar in 020 echt alleen maar om geld.
HOAAAAAAAXXXXX....
eh...
Hoezo mag Van Basten niet, hij kan best Ajax erbij nemen naastzijn bondscoachschap, steltie toch dezelfde mensen op. :)
who the F* is Ten Kate? En Ajaks, daar heb ik ook nog nooit van geheaurd
Doei henk
ik zal niet te veel meer aan je denken
BOEREN! BOEREN! BOEREN!
Ik bedenk me opeens: wie weet wil de trainer van Kozakken Boys de job van Henk wel!
M.A.H. 08-10-07 @ 16:28
Ajax is gewoon verrot van binnen het bestuur deugt totaal niet. Als er een beslissende speler vertrekt word er geen vervanger gehaald.
Weten we zeker dat ze degraderen xD
Henk bedankt, ik had je graag nog wat langer Ojoks naar de verdommenis zien helpen.
En nu afwachten welke masochistische clown ze weer gaan binnenhalen. Martin Jol wellicht, of anders is Fritz Korbach ook nog wel beschikbaar.
hoest... Rutten.... kuch kuch....
kikidee 08-10-07 @ 16:26
nee ok, maar de grootste fout is met Perez: OF meteen ontslaan als je een grens voor kankernegert uitmaakt, OF helemaal niet ontslaan.
Ja, op naar de volgende handpop van Cruijf.
Gullit naar Ajax!!!
3 Miljoen... Waarom zoveel? Maar oke, Ajax mag dead!!
Feyenoord is gewoon... goed laten we dat maar niet zeggen. Leuk dat wel!
M.A.H. 08-10-07 @ 16:25
Mischien doet hij niet alles fout , maar 80% zeker.
Opgerot staat netjes. José Mourinho, wees welkom!
Je moet als supporter van ajax, zo'n beetje masochist zijn... sparta uit (4e of 5e van onderen) altijd lastig, gelukkig heeft Henk nog net een eclatant succes behaald bij Kozakken boys, Bedankt Henk!
Ajax heeft wel mazzel. Ten Cate opgerot en nog geld toe ook. Crisismanagement eerste klas... zou louis de volgende zijn?
Heeft wel een crimineel uiterlijk.
kikidee 08-10-07 @ 16:23
Gabri en Suarez zijn natuurlijk binnengehaald zonder dat Henk daar vanaf wist??
bo-oz 08-10-07 @ 16:17
Wie voor Feyenoord EN Ajax kan werken laat daarmee iig zien dat 'ie alles behalve trouw is.
Het schijnt dat de trainerT van Kozakken boys eauk nog wat vrije uurtjes heeft des avonds. Misschien iets veaur Ajakkes.
@ivar 08-10-07 @ 16:08
Henkie bedankt voor die 4 prachtige CL-kwalificatie wedstrijden.
Henkie bedankt, je was een zegen voor de niet-ajaxliefhebbers.
Ik zal je gebral missen.
Zeker lid van de PvdA prutser.Dit zegen en dat doen.
Had hem nog wel 5 jaar gegund daar bij die NEUZEN.
Colin
Urzaiz
Delorge
Rommedahl
Ogaroru
: Jullie kunnen je koffers pakken succes bij RKC of NAC.
Ik wens Mourinho van harte welkom. Neem trouwens Lampard maar mee naar Amsterdam.
@godhandkiller&peanutbutter
jullie bedoelen waarschijnlijk dat voetbal EN rugby (GO BOKKE!!) mooi zijn, alleen anders mooi, en dat voetbal alleen voor watjes is, is onzin, ga dan maar es een partijtje ballen in de derde klasse zuid zuid west, veteranen 8... en kijken als jullie het dan ook nog een watjes sport vinden..
Wat een naam AJAX of het een speler of een trainer is aleen door de naam komen er miljoenen binnen.
Ben benieuwt wat Jaake opbrengt schat het laag in 2 miljoen.
Hou toch eens op over dat f*cking gevoetbal. Hoe belangrijk is dat nou? Not!
Is het soms uitverkoop bij Ajax ofzo?
FUck die post werkte niet.
Het is nu alleen nog maar business. Iedereen die nu nog voor een CLUB is heeft een BORD voor z´n harses.
Ga beleggen op een beurs ofzeau.
Waar is de tijd van Sjaak Swart?
Het enige positieve is dat je je buitenlandse talen kunt ophalen.
Het is nu alleen nog maar business. Iedereen die nog voor een club is heeft een bord voor z´n kop. Het is jezelf voor de gek houden.
Maarrrr..... je buitenlandse talen worden er tegenwoordig wél beter van!
Das dan wel weer leuk.
Jammer dat ie weg gaat.
Ik had eindelijk wat te lachen op Zondag.
'Erwin Koeman mogelijke opvolger van Ten Cate'
Gepubliceerd door Daan de Vries op 08-10-2007 om 15:43
Erwin Koeman kan de juiste man zijn voor de mogelijk openstaande vacature bij Ajax. Het lijkt erop dat Henk ten Cate binnen kort vertrekt naar Chelsea waardoor er vraag is naar een nieuwe coach.
Erwin Koeman heeft geen club, afgelopen seizoen was hij coach bij Feyenoord. Hij kon hier niet slagen en nam ontslag.
Zal Jopie Wim Jansen weer naar voren schuiven?
@ GodHandKiller 08-10-07 @ 16:13
Ho ho onwetende Rugby is een hardere variant op voetbal.
Ik weet niet of je wel eens in een pub op het platteland van, bijvoorbeeld, Ierland naar een potje rugby hebt gekeken. Schatten van mensen allemaal daar, maar ik had nou niet echt het idee dat ik omringt werd door Nobelprijs winnaars.
Hopla, nu fontein,Jaakke en het kudt-seizoenskaarthouders-publiek-dat-alleen-maar-kan-fluiten er nog uit en ajax kan weer een topclub worden!
Forza Ajax!
@AdolfJoling 08-10-07 @ 16:11
Kapotmaken, laten kapotmaken... What´s the difference?
Dat is de eerste die gaat. Nu is het wachten nog op de rest.
Mooie column trouwens van Youp van 't Hek.
weblogs.nrc.nl/weblog/youp/2007/10/06/...
Jan Wouters maar weer terug ?
@ Harige Bangmaker 08-10-07 @ 16:10
Die wedstrijd tegen Albanië gemist? Waar NL11 het verdomde moeilijk had tegen een stel lijken die vlak voor de val van de muur voor het laatst te vreten hebben gehad. Het gaat helemaal niet goed met NL11, het gaat zelfs verdomde kut. Het is dat we mazzel hebben dat er altijd wel een bijgoochem rond huppelt die er even een goaltje in beft, maar verder is het ronduit pet.
Voetbal mongaeulen aller landen vereNICHT U!
DT71 08-10-07 @ 16:09
Je moest eens weten hoeveel BN'ers naar Amsterdam zijn verhuisd. Ze hebben geld zat om in Naarden of Bergen te gaan wonen (laat staan in Rotterdam), maar verkiezen de Jordaan, de grachtengordel of Oud-Zuid.
Henkie, bedankt..... waarvoor ook alweer?
Lol@ Da wizard
Jaakke moet maar eens opzouten en er moet een harde hand (met centen) de leiding krijgen. Misschien Willem Holleeder binnenkort. Een echte amsterdamse entrepeneur.
@ Quichegerechtigde 08-10-07 @ 16:07...
Heeeeej! iemand die het ook snapt. Rugby is voor mannen. Voetbal is een softere versie van rugby en daarom geschikt voor mensen met een lage pijngrens of een fragiele lichaamsbouw.
Voetballers zijn overbetaalde huilebalken. En voetbalfans zijn dom, allemaal en stuk voor stuk oer en oerdom.
Zo, het moest maar eens hardop gezegd worden.
Good riddance.
rugby is veeel mooier als voetbal....
lalalalalalalalalalalalalalalala -ehm Ten Cate?- lalalalalallaalalalalalalalalala, HeerenveenHeerenveenHeeeeeeeereeeenveeeeennnnn. 9-0, 9-0, 9-0 *is blij met kortetermijngeheugen*
-weggejorist-
@ Bob Sleeuwijk 08-10-07 @ 16:09
probeer het eens in een volzin.
Hij heeft het heel aardig gedaan.
Bilderberg Bea 08-10-07 @ 16:04
Moet jij niet een fijne krans leggen bij het Lenin-monument? Sport is niet kapotgemaakt door het grote geld, de sport heeft zich ten hoogste kapot LATEN maken door het grote geld.
Eddie Vedder 08-10-07 @ 16:07
Het Nederlands Elftal presteert onder San Marco uitstekend. Alleen in Holland, land vol querulanten en zeikerds, ziet men dat niet. Resultaatvoetbal is waar het om draait tegenwoordig. Daar is Van Basten een ster in. Maar Ollanders (of Tokkies zo je wilt) zien dat niet in.
Die kunnen alleen maar klagen en Wilders stemmen.
Voor 3 miljoen Ajax laten stikken?
Dat doe ik voor minder...
Voetbal.... Ik heb laatst het filmpje van Dida gezien, en dat vond ik een metafoor voor de voetballer in het algemeen. Een slappe huilebalk.
@Quichegerechtigde. Wat doe je hier dan te reaguren? Lutser!
Quitters never win, winners never quit, but those who never win AND never quit are idiots.
@ Quichegerechtigde 08-10-07 @ 16:07
Ga weg heameau, met je orgie-verkrachting "sport"!!
@Onbevlekt blazoen 08-10-07 @ 16:07:
Nee in Amsterdam ga je vrijwillig wonen....
Heb Mourinho al een nieuwe club?
wat is de overeenkomst tussen Ten Cate en een konijn?? Ze halen allebij de kerst niet, en de eerste niet eens Sinterklaas naar nu blijkt!
Laten we hopen dat Van Basten toch naar ajax gaat, dan wordt het misschien nog wat met het Nederlands elftal.
Nu Jaake en Fontein nog, en een heel nieuw scouting apparaat kan ook geen kwaad.
.
Tot ziens Henkie, bedankt voor (bijna) 2 fantastische jaren.
Voetbal is een kudtsport. Stelletje wijven die gaan janken als ze vallen. Doe mij maar Rugby! Dát zijn pas echte mannen.
Is dit nou een voorbeeld van ontslagrechtversoepeling waar het in de politiek steeds over gaat?
Nu maar hopen dat Ajax er nog wat voor vangt.
Saillant detail: Guus Hiddink heeft een huis in Amsterdam. Hij is verknocht aan die stad. Laten we wel wezen, in Rotterdam en Eindhoven ga je niet voor je lol wonen.
Nou, het is beter dan terug op de taxi.
En nu van Basten aanstellen zodat het niks blijft bij Ajax en het Nederlands Elftal wel gaat presteren omdat die van Basten opgerot is !!
volgens de kenner (maar zijn we dat met voetbal niet allemaal) zit het probleem iets dieper: www.planet.nl/planet/show/id=69156/con...
Wat Harige Bangmaker 08-10-07 @ 16:04 zegt
*biertje voor de schrik neemt*
Wel erg veel 3 miljoen voor zo'n sukkel
Dom lullen en ook nog eens 3 miljoen euri's pj verdienen??
inderdaad de domste boeren, de dikste aardappels..
Zeau die is goed met liegen......
Dick Advocaat kom er maar in..........
Ik zeg kouwes kom er maar in, worden iig de persconferenties nog lache....
Doe je goed Henk, Ajax eerst europees uitschakelen en dan lekker verkassen naar een potentieel Champions Legue winnaar. Hulde. je laat een club in puin achter
Allemaal de schuld van het grote geld.
Er was een tijd dat voetbal nog om VOETBAL ging......
Yes, de sporten zijn inmiddels wel een beetje kapodtgemaekt.
Ook wel een lekker voor die lutser dat ze nu een treenertje eruit knikker zonder geld te hoeven schokken.
Ajax was al naar de kleauten voordast Ten Cate daar kwam.
Jaakke moet oprotten. Dat is duidelijk en de eerste stap naar het herstel.
Deze dan maar? dump.geenstijl.nl/mediabase/5550/61af6...
wegejorist en opgerot naar Chelsea Lutser
Dag henk! Het ga je goed!
*hoop dat vliegtuig naar london door hakbars wordt overgenomen*
Beter laat dan nooit. Van pionnen klaarzetten bij Barca naar pionnen klaarzetten bij Chelsea. Een echte toptrainer... Alleen die tussenstap heb ik nooit begrepen.
Henkie, ouwe parkeerplaatsheaumeau, dat je maar rap mag stoppen met roken.
ratten, schip, zinkend, verlaten.
kloodtviooltje 08-10-07 @ 16:00
*Kuch*
Barcelona
*Kuch*
Henk ten Gaat ie
Henk ten Gaat ie
Ik zal hem missen, mede vanwege z'n soepoogje wat altijd zo charmant de persconferentie opleukte. Maar ja gaat er i.i.g. nog iemand van de Godenzonen-Sterren-Top-Onevernaarbare club Europa in.
*Ajax is mijn droomclub, hier wil ik prijzen pakken*
Dit is voetbal, right? Is dat niet alleen voor lutsers zonder leven?
slechte trainer misschien niet, maar nog niets gepresteerd die vent
Dat oude logo moet echt weer terug anders wordt het nooit meer wat met die brandblussers!
daaaaaaaaag lutsert ! (ten Cate)
Jammer, het ging net goed daar in 020. Van mij had ie nog wel wat langer mogen blijven.
Jammer dat het zo loopt, slechte trainer is het niet.
Vier uur.
Tijd voor Cup-A-Soup, heren.
www.cupasoup.nl/
Toch jammer al dat gedoe, Ajax is wel altijd mijn cluppie geweest...
*Hangt de vlag halfstok* Nu wordt het misschien nog wat met ajakkes....
REAGEER OOK