Vandaag

Mr. Van Vollenhoven legt bommetje

IK word de nieuwe premier van Nederland, vergis je niet Prof. mr. Pieter van Vollenhoven, voorzitter van de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) en nog wat dingetjes, heeft zich weer eens uitgesproken over de vraag wie er nu eigenlijk de langste heeft in Nederland. Gistermiddag hield Van Vollenhoven de twaalfde Dr. Sicco Mansholtlezing. In de marge van deze bijeenkomst deed de Baas Onderzoek een aantal opvallende uitspraken. Zoals: de onderzoeken die het kabinet heeft ingesteld naar de Nederlandse steun aan de inval in Irak (commissie-Davids) en naar de val van de DSB Bank (commissie-Scheltema) zijn niet, wij herhalen NIET onafhankelijk. Alleen zijn onderzoeksraad en op wettelijke grondslag gestoelde parlementaire enquêtes kunnen deze onafhankelijkheid garanderen. Dat wordt dus weer bal de komende dagen: een lid van het Koninklijk Huis licht de premier een pootje. Na het kritische onderzoek naar de Schiphol-brand, de Spijkers-zaak en het geintje met de fluks op de rampplek achterovergedrukte zwarte doos van de Boeing 737-800 van Turkish Airlines – ‘wie het eerst komt, het eerst maalt’ - is dit competentiestrijdje nummer zoveel van de man die op zoek is naar de meeste bevoegdheden van Nederland. Gewoon een machtsspelletje mensen: jullie pielen in mijn rapporten, ik zagen aan de onafhankelijkheid van jullie commissies.

Reacties

Zow das snel....3.5 uur :-)

Heeft het koninklijk huis dus toch nog nut!

Wel een beetje oud nieeuws he, gistermiddag al in televaag.

oud nieuws, maar bommetjes zijn altijd leuk.

Boeie.

De man is toch van actie met oren.

Ik wil eigenlijk zeggen: Klootzak, maar dat doe ik natuurlijk niet.

Pieter is geen prutser...zeker zijn kunde van veiligheidskwesties is van een hoog niveau.

En inderdaad de commissie Davids, is niet onafhankelijk. Die hele onzinnige oorlog is gedreven op belangen, die wij niet mogen weten.

Kan die man niet gewoon piano blijven spelen ?

Haha, en wij maar denken dat het om de betrokkenen en de slachtoffers zou gaan. Stelletje paupers dat we zijn..

Ja, Van Pruisen, wat is het nou? Een plas, glas, was of eindelijk iemand die zijn waffel open doet.
De achtergrond is niet zo relevant. Het lijkt mij dat hij gelijk heeft. Al die zogenaamde onafhankelijke onderzoekjes meuren al jaren een uur in de wind van de zelfbevlekking.
Geen welwillend onderzoek geen volgend onderzoek!
Daar hoef je geen Einstein voor tezijn, lijkt me!

Vollie 4 President!

eekeek | 12-11-09 | 09:39

Vollie zou een goede minister president kunnen zijn.

Naast het feit dat het erg leuk is, heeft hij ook nog eens groot gelijk.

Elsevier heeft Pieter verkeerd geciteerd, slordig. Hij heeft namelijk gezegd dat oorspronkelijk in de wet stond dat ministers aan zijn werk mochten pielen, dat er echter uitgehaald is. Voor de rest is het goed dat er weer eens een ander tegen deze bedriegers aanschopt.

Goh, een staaltje echte openheid van onze nationale vleugelmoer. Wie had dat gedacht?
Zal Bea blij mee zijn.

Iemand die zo dicht betrokken is bij het koninklijk huis kan niet claimen de "onafhankelijkste" te zijn.
Al die "onafhankelijke onderzoeken" zijn trouwens allemaal interne WC eend onderzoeken. Het is het snoepje dat het k(h)inderlijke gezeur van de burger moet afkopen.

Koning Flapoor, opzouten met die oranjes, opzouten met die oranjes,opzouten met die oranjes, opzouten met die oranjes,opzouten met die oranjes, opzouten met die oranjes,enzv.

Ach, dan was het Srebrenica-onderzoek ook niet onafhankelijk. Maar dat liet uiteindelijk wel het kabinet vallen. Dus.

*Voelt een diepgaand onderzoek aangaande de stijlloze poll aankomen*

Pieter heeft natuurlijk gelijk en dat weet ook bijna iedereen. Met De Roy erbij zouden ze nog sterker staan.
Ik hou er wel van als ze op hoger niveau een beetje gemeende ruzie maken. Dan is het zaak voor het journaille om er helemaal bovenop te zitten opdat nog meer sluiers opgelicht worden voor de gewone onderdanen als wij zijn.
Als Pieter nu maar een "onverdacht" verkeersongelukje krijgt.
Pieter for President!

blijkbaar hebben kamerleden niets in de gaten gehad, dat is onze volksvertegenwoordiging.....

@Sperti
Dat maakte niet veel uit met de verkiezingen in zicht. Stoelendansje en iedereen zat weer op een mooi pluchen stoeltje.

Beschaafde kerel, die binnenkort weer aan zijn koninklijke halsbandje wordt getrokken.

Superior Bastard | 12-11-09 | 09:48
Vraag is natuurlijk wat Pieter gestempT zou hebben.
Ik bedoel, hij is gek op "zwarte dozen" maar doet hij ook "zwarte gaten" ?

Commissie Davids volgt op het meest schandalige besluit in de recente Nederlandse geschiedenis: in een regeerakkoord vastleggen wat het parlement wel of niet mag doen.

Potverdrie, laat Pieter dit maar eens onderzoeken !
Waar is Biep eigenlijk ?
www.spitsnieuws.nl...

Superior Bastard | 12-11-09 | 09:48
Yep, buk maar.

Prima dat er nog iemand is die de overheid controleert. Zelfkritiek is bij opperambtenaren vaak ver te zoeken.

Teun van het Tuinpad | 12-11-09 | 09:52
goedenmorgen, ik ben present!
Waar gaat het eigenlijk over? onafhankelijke onderzoekscomissies die niet onafhankelijk zijn?
Als twintigduizend schooiers uit de samenleving dat roepen is dat gevaarlijk en extreem-rechts, maar als één pianist met enorme oren het zegt hoort men ervan op.

Natuurlijk!
.
De biep moet blijven? nou, niet lang (ik heb een stijve nek...)

Van Vollenhoven for Premier!

progressief | 12-11-09 | 09:52
Dat neuqt zo moeilijk..

Bijkomend voordeel zou zijn dat we ons ook niets meer aan hoeven te trekken van al die linkse idioten die zogenaamd onderzoek doen naar de racistische uitlatingen van Wilders en zijn gebrek aan democratie.

Hij heeft gelijk; het kán een goed rapport worden maar de onafhankelijkheid is niet gegarandeerd met deze opzet. Onzinreply van de PvdA dus dat als dat zo blijkt te zijn, er altijd nog een parlementaire enquete kan komen. Maf hoor, koningshuis en toch okay....

-weggejorist-

Van Vollenhoven heeft helemaal gelijk. Iedereen die een pen heeft en van tevoren het rapport in handen krijgt, zal het ALTIJD kneden en strepen volgens zijn eigen belangen. Dat zijn politici nou eenmaal gewend. Dat IS namelijk politiek. Ze kunnen het met zo'n rapport dus ook niet laten.

Pieter van V. is hard op weg om uit het koninklijk huis geflikerd te worden...

Grijs wil graag alles verbieden wat niet grijs is.
Er kan nog veel meer verboden worden!
Ik hoop dat ze geenstijl.nl ook snel gaan verbieden!

Da's een goeie: Pieter van Vollenhoven die zanikt over andermans onafhankelijkheid. De man wiens hele riante, goedbetaalde, nietszeggende leven gebaseerd is op het trouwen van een wereldvreemd "prinsesje" en daarom op z'n oude dag steeds krampachtiger probeert om belangrijk te lijken.

Opvallend genoeg ontbreekt op het hangoor functie-lijstje zijn bemoeienissen voor de firma Dixons.
Dat kan bijna niet missen gezien de genante vertoning met zijn huis,tuin-en keuken cameraatje tussen de Turkish Airlines-Boeing op Schiphol.

Ik weet niet wat het is maar de stukjes van Van Pruisen lezen totaal niet relaxt.

Van Vollenhoven is de enige persoon die zijn bek open durft te trekken en die vervolgens niet teruggefloten wordt. Oppositiepartijen die hetzelfde hebben gezegd, en dat waren er meerdere, zijn keihard teruggefloten. Prima om te zien dat nu ook vanuit deze hoek het kabinet eens flink op de vingers wordt getikt.
Ik vind het prachtig en ben benieuwd hoe het kabinet zich hier uit gaat lullen.

Overigens is Van Vollenhoven een bijzonder intelligent man met kennis van zaken. Dat kan van driekwart van de politici al niet gezegd worden, dus een beetje repsetc voor deze man is wel op zijn plaats.

De enige van het koninklijk huis die nuttig werk doet en wat durft te zeggen ,en dan mensen die hem afzeiken .Ik heb meer vertrouwen in Pieter v Vollenhoven als in Jan Peter die alles ontkent .J.P heeft een gladde babbel en daar trappen nu wel steeds minder mensen in

Cortes | 12-11-09 | 10:02
Hij heeft groot gelijk.
Het is alleen wel triest dat het geen nieuws is, je kon toch al van verre ruiken dat die commissies stonken? Uiteindelijk blijven de commissies gewoon in de zelfde samenstelling doorwerken, dat is immers de tendens die dit kabinet ongegêneert laat zien: fuck you, we doen het toch...wij gaan niet weg.
Daar kan Pieter Piano niets aan veranderen.

Stuur een verslaggever op hem af en vraag oa of -ie Beschermheer van Geenstijl wil worden.

Trouwens, Van Pruisen, het was me niet helemaal duidelijk welke kant u nu op wilde met dit stuk... Was het in uw ogen nu goed of fout wat Van Vollenhoven heeft gedaan? Waar is de terugkoppeling naar mensen die dit eerder al hebben geroepen? Maar u bent lekker op weg.

Pieter, één van de weinige openbare personen met ballen. Deze man steekt met kop en schouders, of oren, ver boven de middelmatigheid uit. Ik denk dat Pieter dadelijk stiekem op de PVV zal stemmen, zal me niets verbazen.

Heau even | 12-11-09 | 10:09
Moet van Pruisen dan laten zien welke kant hij/ zij ermee op wil?
Van Pruisen hoeft toch niet een mening te verkondigen?

Miscere utile dulci! (het nuttige met het aangename verenigen) Een onafhankelijk bommetje van koning Onderzoek!
*thee met koekje serverend* daar ga ik eens lekker voor zitten!

Kan GS niet aan Van Vollenhoven vragen om af en toe een column te schrijven? Hij heeft humor, is kritisch, neemt geen blad voor de mond als het gaat om zijn mening en heeft schijt aan heilige (kabinets)huisjes. Lijkt me een prima kandidaat!

als de reaguurders van geenstijl het onderzoek doen dan is er pas sprake van een onafhankelijk onderzoek. Die lamlullen roepen inderdaad dat ze allemaal de grootste hebben met een belangetje hier en daar "de hufters".

-weggejorist-

Sinds de schipholbrand heb ik Van Vollenhoven en zijn onderzoeksraad hoog zitten. Hij heeft bewezen in zijn werk zo onkreukbaar te zijn als een stalen plaat. Daar kunnen veel andere politieke pipo's, inclusief de rest van het koningshuis, nog wat van leren.

Biep | 12-11-09 | 09:59
Gelukkig, je bent er nog.
;)

Van Vollenhoven heeft gelijk, maar verbazend is t niet.....verhalen van manipulatie doen de laatste tijd steeds vaker de ronde.....stuiptrekkingen van dat krachteloze zooitje wannabees uit Den Haag om het beeld van een leiding in stand te houden.

Biep | 12-11-09 | 10:11
Mwoah, dat mag maar het hoeft niet. Waar het mij om gaat is dat het stuk alles bij elkaar niet echt een richting heeft. Eerst wordt hij wat negatief neergezet met het 'wie er de langste heeft'. Vervolgens worden de uitspraken genoemd en gezegd dat dit weer lachen, gieren, brullen wordt met het kabinet, waarin de suggestie wordt gewekt dat het dus goed is wat de man heeft gezegd. Als laatste komt er dan weer een soort van sneer. Geen richting dus.
Snappez-vous?

@ Biep | 12-11-09 | 09:59

Wat? Jij ook al? Zou het in de lucht zitten of is het een symptoom van de taco-hoest?

Als van Vollenhoeven dit soort dingen zegt dan lijkt met dat een procent of 3000 effectiever dan de Bosma's (Haha, ik zie ze daar al op de grond liggen met hun neuzen.) van de PVV.
Sterker nog, de PVV zou eens na moeten denken over het poneren van punten.
Op enig moment slaat de opinie zodanig om dat IEDER punt (hoe sensibel ook) genegeerd gaat worden.

@Boy Cot
Dat denk ik niet, mr. Pieter zal zijn geld niet zetten op een persoon die EN president van Nederland wil worden En in het openbaar toegeeft dat hij niet weet hoe hij een groep gelijkgestemden onder controle moet houden (en daarom van de PVV geen partij maakt).

Ivoren Toren | 12-11-09 | 10:15
+1

het heeft wel lang geduurd voor hij los kwam
eindelijk zegt hij wat hij denkt en vindt
aangemoedigd door geert?
vooruit knul doorzetten

Alweer een schandaal, alweer de normen en waarden van Jan-Peter Balkenende.

Dit is toch dezelfde Pieter die eerder dit jaar op de Pc Hooftstraat zijn 5 liter limo op stoep parkeerde en vervolgens twee goedwillende lichtgetinte kansloze parkeerwachtertjes door zijn bodyguards en koninghuis gediende sommeerde deze limo niet te bekeuren wegens asociaal onbetaald foutparkeren??? Nee goed , dan is het dezelfde moralist.....Volgende zomer weer een rondje ijsselmeer op de ''groene draak'' he Pieter?Kan ik weer wegmijmeren bij het zien van schip met peperdure verf door mijn belastingcenten betaald

Kan je nagaan wat die 20 onderzoekscommissies voor belangen hebben die zo onafhankelijk in het land dartelen en gaan zorgen voor onze bezuinigingen de komende jaren....en dat allemaal omdat de regering geen zin heeft om zelf te werken

-weggejorist-

Ben geen fan van de oranjeclan,maar de orenboy heeft gelijk.

Wanneer van Vollenhoven ministers laat pielen in zijn onderzoeken is hij zèlf niet onafhankelijk. Dan moet hij niet later gaan miepen dat alleen zijn clubje een OK onderzoek kan doen blabla. Had dan ruggegraat getoond en die opdrachten teruggegeven met de boodschap die je nu brengt...
Wij van WC-Eend...

Flapoor, vleugelmoer en aangewaaid oranje ten spijt: hij blijft betrouwbaarder overkomen dan Balkellende, Bos en Rouvoet en al die andere Haagse lutsers.
En de Haagse pers eten ook van dezelfde inteelt puree

@Heau even 10:07
Laat het mij nou nog nooit gelukt zijn om voor iemand "respetc" op te brengen...

Van Pruisen... wat wil je nou precies zeggen met dit stuk? Op mij komt het over alsof je de uitspraak van Van Vollenhoven met een 'yeah right'-gezicht naast je op tafel legt, gezien het een 'machtsspelletje' zou zijn. Dat kan. Maar ik denk dat het spelletje van de betreffende betrokkenen die zaken bewerkstelligen waardoor onderzoeken nodig zijn, een stuk viezer is. Ik noem die van een DSB (persoonlijk vind ik die hele kwestie zwaar verdacht, inclusief een W. Bos, daarbij de DSB niet in het positieve stellende).

Bottom-line: persoonlijk ben ik blij dat Van Vollenhoven de alarmbellen laat afgaan. Over alles en iedereen (ja ook GeenStijl) valt wel iets te zeggen, ook Van Vollenhoven. Maar iemand hoeft daarvoor niet bij alles wat hij/zij doet voor gevlamd te worden. Ik denk dat we blij kunnen zijn dat Van Vollenhoven de acteurs in Den Haag eens even zegt wat hij ervan denkt. Gezien de naar mijn mening diverse opvallende gebeurtenissen daar, vermoed ik zwaar dat hij gelijk kan hebben dat de aangestelde commissies never-nooit-niet onafhankelijk zijn. Integendeel zelfs. Als ik dan partij moet kiezen tussen Van Vollenhoven, of het toneelgezelschap met winstoogmerk in Den Haag, dan ben ik blij met Van Vollenhoven en zijn bewering. Hopelijk kan hij er iets mee bereiken.

R.B.Scott | 12-11-09 | 10:22
Da's lastig... Nog een keertje proberen?

De man zou trouwens alle reacties hier eens moeten lezen. Zou hij toch blij van worden denk ik.

Teun van het Tuinpad | 12-11-09 | 10:15
wat dacht je dan? ;)
.
Robin Hood | 12-11-09 | 10:17
Nee, ik heb (nog ) geen griep, beetje moe alleen en een stijve nek.
Ik hoor wel heel veel mensen klagen over hoofdpijn, dus het zit er wel aan te komen. Griep maakt geen onderscheid: dat is wel symphatiek van de griep.

PVV = Pieter Van Vollenhoven?

PvV (what's in a name) komt op mij een stuk onafhankelijker en dús betrouwbaarder over dan al die commissies die de kamer instelt over het eigen handelen (WC-eendjes). Machtspelletjes hieromtrent zijn niet meer dan normaal, want macht corrumpeert ALTIJD! Verder blijkt wel dat politiek veel te complex is om aan politici over te laten.

@Teun van het Tuinpad | 12-11-09 | 09:37
Liever niet ;-)

@Poll - Toch wel bij de vrouwelijke partner .... maar niet bij mij

Altijd leuk: hoenderhok, knuppeltje, gooien....

Hij heeft gelijk, de zogenaamde onderzoeken zijn gewoon een deksel voor de doofpot.

Eens kijken hoe onafhankelijk zijn onderzoeksclubje is bij een onderzoek naar het reilen en zeilen van zijn koninklijk huisje.

Salut! | 12-11-09 | 10:29 PVV = Pieter Van Vollenhoven?

Haha, wie maakt de fotofuck?

@FustViking: nationale vleugelmoer, hij is goed

Van Vollenhoven +1

Eindelijk eens een man die de zogenaamde onafhankelijkheid van veel instituties op intelligente wijze aan de kaak stelt.

Die van Vollenhoven trapt tegen heilige huisjes aan, dat waardeer ik wel. Ik denk alleen dat JanPeter weer heel hard gaat uihuilen bij Bea waardoor Pieter zijn uitspraken als verkeerd geintrepeteerd zal moeten afdoen.

Stok Kickhuizen | 12-11-09 | 10:18

Pieter herkent in Geert ook een man met kloten. Ik denk dat hij hem zal steunen door dik en dun.

Onafhankelijke onderzoeken in Nederland zijn bijna niet te vinden. De meeste onderzoeken "bewijzen" niet veel meer dan de voorafopgestelde stellingen en zijn slechts bedoeld om de discussie de gewenste kant op te sturen.

Het onderzoek naar de "DSB affaire" zal aantonen dat Woutertje Bos alles goed gedaan heeft (het is immers een Linksche Godheid) en dat de DSB alleen maar fouten gemaakt heeft. Als er al punten aan het licht komen die het tegendeel bewijzen zullen ze - vanwege de "onafhankelijkheid" van het onderzoek zeker en vast onder het tapijt geveegd worden. Waarheidsvinding...yeah right.

Van Vollenhoven heeft groot gelijk om dit aan te kaarten en dat hiermee Balkenende in een parlementair moeilijk parket komt is verder van ondergeschikt belang. Het wordt een tijd voor echte openheid en verantwoording in dit land. Het is al veel te lang zo dat apert prutswerk wordt uitgevoerd en dat iedere kritiek hierop weggehoond wordt. Prutswerk leveren=opstappen en nooit meer terug komen, en neem je vriendjes die je de hand boven het hoofd houden gelijk maar even mee. Laten we beginnen met het Openbaar Ministerie, een broeinest van imcompetentie, laakbaar gedrag, vriendjespolitiek en misselijkmakende blindheid voor het eigen falen. Neelie, onderzoek eens het OM op kartelafspraken, wedden dat het leuk wordt?

Wat loopt OORTJES te zeiken. Jarenlang mocht hij van Baas Bea niets zeggen.
Hij was een nutteloze pianospelert.
Ineens zit hij in allerlei commissies. Let op mense. Hier zit Bea achter.

Heerlijk, Mr. Pieter shopt kondt! En hij heeft gelijk. Hij kan makkelijk achter de gordijnen kijken en zien hoe de hazen lopen. En daarmee laat hij tevens zien dat hij de koninklijke dwangbuis heeft afgeworpen. Mr. Pieter for president.

Zegt van Vollenhoven niet gewoon dat de Ombudsman niet belemmerd mag worden in zijn onderzoek naar het kabinet der Koningin?
Open en onafhankelijk.......geldt dat ook voor dhr.Brenninckmeijer meneer van Vollenhoven??

pjotr1932 | 12-11-09 | 10:08

Wat jij zegt over JP geldt voor iedere regeringsleider waar ok ter wereld.
Dus dat is geen open deur meer intrappen, dat is een raket door een opestaande voordeur via de openstaande achterdeur heenschieten.
Komt nog bij dat PM van Nederland toch een behoorlijkzwaardere funcie is dan waar Pieter z'n centjes meeverdiend. Vind je ook niet?
-
Jij bent trouwens nog nooit met een handelsmissie meegeweest waar de Oranjes ook hun opwachting maakten, want de deals die dan gesloten worden staan in schril contrast vanwat het bedrijfleven overseas alléén voor elkaar zou krijgen!
Hier in Nederland word overal, altijd, en op alles gespuugd, in een hoop andere landen staat traditie hoog in het vandaal, en dus ook handelsbetrekkingen van honderden jaren oud, die bijna altijd door de Oranjes zijn onderhouden.

-weggejorist-

-weggejorist-

De man ligt krom voor het predikaat 'Koninklijk'..

Prof. mr. Pieter van Vollenhoven +1

Van Vollenhoven +100. Heeft bijna altijd gelijk.

Goh zomaar iemand van het koningshuis die integer lijkt ... veel gekker moet het niet worden :D :D :D .

lol, ik zou ook niet willen dat er in mijn rapporten zou worden gestreept door belangrijke meneren, die hun eigen belangen behartigen, maar zo werkt het bij de overheid. De burgemeester heeft zoveel met z'n pen in mijn papieren zitten krassen, dat ik precies weet hoe hij manoevreert om het volk te verlakken.

P. heeft gelijk. Natuurlijk is het ook zo dat die onderzoeken niet onafhankelijk kunnen zijn, want 'wat je dan ziet'...
Voor mijn lol.. het onderzoek (in 2018) naar OV SAAL zal ook niet onafhakelijk zijn..
Ach nieuws..

Ik stel voor dat we Mr. Pieter Van Vollenhoven een onderzoek laten doen naar de kosten van allochtonen.

-weggejorist-

Prof.mr Pieter. Iedereen dient te weten dat je Dr. moet zijn om professor te worden. Geldt niet voor leden van het koninklijk huis op korte termijn zien we prof. Willem Alex tegemoet als zelfbenoemde waterdeskundige. Overigens kan prof. Pieter beter uitzoeken hoe het is gegaan met het onderzoek naar , wel Dr, de Roy. De koningin mag alles.

-weggejorist-

Pieter heeft gelijk. De oude politieke partijen verstaat onder "onafhankelijk" iets anders de de hardwerkende belastingbetaler.

Prof. mr. Pieter van Vollenhoven +1
Deze man laat niet met zich sollen, en iedereen vreest hem en de waarheid...

Ohm | 12-11-09 | 10:51

Voor wie worden de deals afgesloten? Kan mr. Pieter ook onderzoeken hoe de €800.000.000 zijjn verdiend?

En hij heeft volkomen gelijk.
Pieter is wat mij betreft dan ook het enige nuttige aan heel het Oranjehuis

-weggejorist-

-weggejorist-

-weggejorist-

voor wat betreft die zwarte doos van Turkish Airlines: WETTELIJK gezien, is de onderzoeksraad de eerste rechthebbende die de 'doos' mee mag nemen. Justitie/Openbaar ministerie hebben er niks mee te maken. Zij dienen gegevens aan te vragen bij de onderzoeksraad voor de veiligheid. De raad biedt dit zelf ook aan het OM aan, indien zij vermoeden dat er opzet of grove nalatigheid in het spel is geweest, en er dus sprake kan zijn van een straf-onderzoek. De eerste prioriteit hoort echter te zijn dat de oorzaak van het ongeval achterhaald wordt, en daarna mag er pas naar schuldigen worden gezocht. Niet andersom.
Oftewel Justitie, handjes thuis!

-weggejorist-

-weggejorist-

-weggejorist-

-weggejorist-

Vollie +1
Top dat er weer eens iemand van niveau tegen Den Haag aantrapt! We worden door welke partij dan ook gefopt en genaaid, feiten worden veranderd of weggelaten, en dat alles om ons nog meer geld af te troggelen. Den Haag is synoniem met gelegaliseerde diefstal.

Dr Lambiek | 12-11-09 | 12:19
Door het bedrijfsleven, en aangezien onze grootste bron van inkomsten hier in NL uit export betaat, kan je ervan uitgaan dat dit giga veel banen, belasting, en dus geld opleverd! Ik hoef jou toch niet te vertellen hoe Nederland groot is geworden hé? Dat komt door waar iedereen zo lacherig over doet als JP het zegt, maar wat wel zo is, De VOC mentaliteit = handel=geld! En geld daar leef ik van!

ok je moet kiezen. wie vertrouw je het meest?
[ ] prof mr pieter
[ ] prof jan peter

@ DeRoyVanZuipensteijn | 12-11-09 | 10:39

"Neelie, onderzoek eens het OM op kartelafspraken, wedden dat het leuk wordt?"
Haha leuke associatie. Inderdaad lijkt justitie in dit land steeds meer op "zaken doen" in nepotistische gepriviligeerde kringen (met keuring-stempel van Bea uiteraard).

Toch denk ik dat Prins Flapoor het dit maal bij het kaarsrechte eind heeft!

Kan Powned Mr. van Vollenhoven niet strikken voor het "Wij van WC-eend programma-plan?
Kunnen we hem meteen het "wetenschappelijk" rapport van Donselaar&co. onder de neus schuiven.

De vader van Prins Pieter was een NSB-ert..

jaja, van Vollenhove zal de maatschappij eens de maat nemen. klagen over andermans gebrekkige onafhankelijkheid terwijl je zelf door je huwlijk in wat leuke functies geparachuteerd ben geworden.

Ik mag dat, die freischwebende Intelligenz in de koninklijke familie.
Ik denk dat Vollenhoven en de Ombudsman (inz. Leroy Zuydwijn) het snel eens zullen zijn.

Mijn vader heeft die Oortjes als collega meegemaakt op Vliegbasis Gilze Rijen.....
Dat miezertje wenste aangesproken te worden met jonkheer omdat ie net van de KMA afkwam.
Destijds kon iedereen, die met m te maken had zn bloed wel zuipen!
t was toen al een einzelganger die alles naar zijn hand trachtte te zetten en dat schijnt dus alleen maar verder ontwikkeld te zijn..................................
en, ja, goh, Dat koningshuis he?

Stijlloze Klassiekers

De Huisregels!

Reaguren is leuk, alleen is dit aan een aantal regels gebonden. Wie meent zich hier niet aan te hoeven houden, krijgt te maken met Joris en zijn hulpklazen.

GeenStijl pw0n3d minister

Ontluisterende beelden van een stamelende minister die haar aan het wankelen brachten. Snap je?

Wij van WC Eend adviseren WC Eend

Wij zijn de baas. We wilden dat WC Eend als beste reclame ooit werd gekozen. Zo geschiedde.

GeenStijl hackt Amsterdam Arena

Dankzij een defect bvmol-filtertje kon onze hackunit de reclameborden in de Arena voorzien van ons logo.

Overzicht feauteauf*cks

Stijlloze creaties, betreffende een actueel onderwerp, kunnen hierrr worden geupload. Niet zelden halen de inzendingen de media. Oh ja, feauteau schrijf je zeau!

Rutger opgepakt wegens filmen upskirts

Rutger & Twan filmden dankzij een defect trappenhuis onder rokjes en werden terstond in de boeien geslagen. De persconferentie die hierop volgde haalde het wereldnieuws.

Geenstijl Chips!

Een stukje karton, bewerkt met kruiden en chemicaliën zodat je hersens denken dat je het lekker vindt. Gelukkig wordt het niet meer onder onze naam verkocht.

Francisco van Jole groet GeenStijl

Ene internetarcheoloog genaamd Van Jole heeft altijd commentaar op GeenStijl. Wij vroegen, zoals het gezien journalistiek hoort, om wederhoor. Nou, dat hebben we geweten. Wat een aso...

Felix Meurders overleden en weer opgestaan

Meurders stelde op televisie dat internet en weblogs onbetrouwbaar zijn. Waarvan akte. Wij verklaarden hem dood, alle oude media namen dit bericht over. Hoezo onbetrouwbaar...

Piet Paulusma verongelukt

GeenStijl kreeg een afgekeurd reclamefilmpje waarop Paulusma werd doodgereden. We knipten de adverteerder eruit en hadden de dag van ons leven. Piet niet...

PvdA fuseert met VVD in fietsenhok

VVD-raadslid slikte het rode zaad van een PvdA-wethouder. GeenStijl ontdekte het schandaal, schreef erover en uitgerekend de ontvangende partij moest het veld ruimen.

De Allochtoon-o-meter

Tik je postcode in en je weet precies hoeveel allochtoonse buren je hebt. Handig voor recepten uitwisselen en het vinden van een schoonmaakster dicht bij huis!

De plaat en zijn verhaal: Daghelden!

Nijmegen 2007: beroemd geworden beelden waarop agenten zich verstoppen achter een muurtje om zoveel mogelijk fietsers te naaien...

WimLex koopt iPhone in NewYork

Betrapt! Onze nationaalprins koopt een iPhone in een Apple Store te New York. Lekker illlegaal en toch goedkoop. De RVD meteen BOOS op GeenStijl. Want het was WimLex niet, het was New York niet en het was geen iPhone. Tuurlijk joh!...

Manon Thomas, wereldberoemd!

Milf Manon kreeg herpositionering én een rebranding. Van saaie doos tot aantrekkelijk en geadoreerd seksbeest in één muisklik...

Spuitgasten zeggen CHEESE

Laat maar branden dat huis. veel belangrijker is: hoe zit mijn haar... Inderdaad: smile, je staat op GeenStijl...

GeenStijl: 100 procent journalistiek medium

De raad voor journalistiek zegt het, dus is het waar. Wij hebben hoor- en wederhoor hoog in het vaandel staan en nemen nooit stelling. Kom maar op met die perskaart! Of weet je wat, steek hem maar gewoon in je reedt...

Dakmoord goedgekeurd door raad journalistiek

Weer iemand die in het stof bijt. GeenStijl op drie van de vier punten in het gelijk gesteld door fossielenclub. job Knoester eet je hart uit...

Moszkowicz dreigt met kort geding

Moszko, Moszko, Moszko & Moszko trekken namens Ruud de Wild aan de bel en dreigen met kort geding. Eindelijk voor het hekje.NOT...

Rutger traint in de Noorse bergen

Rutger maakte een episch verslag van zijn avonturen met de landmacht. Meneer mocht mee op koudetraining in Noorwegen en vreemd genoeg overleefde hij dit ook nog. Het gehele overzicht van zijn avontuur staat hier...

Hanneke Groenteman vindt GS verschrikkelijk

Vara-mastodont werd overvallen door mocro's maar dat mocht niet gezegd worden. Rutger noemde het beestje bij de naam en kreeg ruzie. Met een bloemetje kwam alles toch nog goed.

Kameelteen 1 miljoen keer bekeken

Raar maar waar. Een miljoen mensen keken naar EEN foto en vonden 'm enorm geil Hierrr het hoorcollege kamelentenen...

Eindelijk hoofdprijs voor Hans Teeuwen

Zijn lied 'Het Vrije Woord', gezongen tijdens de Van Gogh-herdenking, werd meer dan 1 miljoen keer bekeken in onze Dumpert. Reden voor Rutger om de cabaretier de Vergulde USB Stick te overhandigen. Klik hierrr voor de audioversie.

Rachel Hazes persoon van het jaar

De Volkskrant wilde een of andere snob als Nederlander van het Jaar. Het werd Rachel Hazes. Dankzij GeenStijl...

GeenStijl haalt jaarboek Van Dale

We haalden zowaar het woordenboek met ons 'unieke lexicon'. De dag daarop begonnen we normaal Nederlands te schrijven. En of dat nog niet genoeg was kwam het tijdschrift Onze Taal, een vakblad voor corduroy dragende pijprokers met een ringbaard, met een omslagartikel over ons. Gerard Reve meets Swiebertje...

Op bezoek bij Pedo Ad

In het pre-Rutger-tijdperk ging Hoxha zelf maar met de camera op pad. Hij bezocht Pedo Ad, de drijvende kracht achter de pedopartij.

GeenStijl trekt stekker uit mediapark

We hadden een format, een concept, adverteerders en zelfs een zender. Maar de 'zendercoordinator' wilde GeenStijl opeens niet op primetime televisie. Wij onderhandelen niet met lafbekken en bliezen de boel op.

Bep van Klaveren grootste Rotterdammer

De Grootste Rotterdam aller Tijden was natuurlijk de pugilist Bep van Klaveren. Alweer een internetverkiezing gekaapt door GeenStijl & Achterban. Gewoon, omdat het kan.

GeenStijl-racers

Gast jat Duitse kentekenplaat, zet 'm op zijn auto en scheurt langs flitspalen. Hilarisch! Totdat meneer herkend werd natuurlijk...

GeenStijl geeft Wilders de zak

Wilders schreef een column voor NieuwNieuws, maar weigerde op Tweede Kerstdag door te komen met zijn schrijfsel. De Stijlloze directie ontsloeg Wilders op staande voet.

Christenscholieren groeten Hitler

De meester was even de klas uit. En meteen gingen bij de christelijke scholieren uit Aalten de rechterhandjes omhoog. Geen idee waarom, maar voor ons was het Sieg Heil und Smile, jullie staan op GeenStijl.

Toine de POEP-eter

Boertje van buuten deed heel Nederland versteld staan door een dikke drol op te vreten. Toine werd wereldberoemd en nog dagenlang spraken diverse deskundigen over de gevaren van het verorberen van excrementen. Hoe het nu met Toine gaat? Who gives a shit?

Dumpert redt westerse beschaving

Hoe een filmpje dat verscheen op Dumpert, uiteindelijk FoxNews en al die andere zenders beheerste en de US Marines in verlegenheid bracht

Jihad Rappers versus Hollandse jongens

Twee Hollandsche rechterhandzwaaiertjes worden in een treincoupe in elkaar getikt door Noord-Afrikaanse capuchonnetjes. Moreel dilemma! Voor wie ben je dan? Linksmensen wisten niet meer waar ze het zoeken moesten. Zelfs bij Sargasso trokken ze blikjes Hollandia open.

Wuppies moeten DOOOOOOD

AH gaf zuigende Wuppies weg. De plastic items werden zo ontzettend gehaat door u dat er een spontane vernietiginsactie op gang kwam.

De Chuck Towers Facts

Lee Towes is een grootheid. Hier vindt u de indrukwekkende lijst met feiten over Leendert. En Leen zag dat het goed was...

Vergeten superautomobielen

Extreem populair fototopic op GeenStijl en daarom in de klassiekers.

Playmate Olga op Stijlloos Hoofdkantoor

Mevrouw Olga Urashova, het wereldberoemde Russische Playboy-model (maten: 100-65-95) kwam eens gezellig bij ons langs. Voor een babbeltje natuurlijk, want jongens zijn wij, maar aardige jongens...

GeenStijl, ethisch besef van een pinda

In het tv-programma De Leugen Regeert mocht Vpro-fossiel Chris Kijne zijn licht laten schijnen over de rol van de media in zake de Nijmeegse FietsenHok Affaire. Kijne kleine hersentjes produceerden bovenstaande volzin, en deed ons daarmee een groot plezier. Liever dat dan met je reedt omhoog liggen voor de man met de subsidielul.